REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Czytelnik

04.09.2012 08:52

Matko Tamaro od Aniołów z Urzędu:
Nasza myśl to iskierka w ciemności wszechświata
gdyby nie Twoja miłość która nas nie zdradzi
byli byśmy bezradni i nie znali jutra
światło Twojej miłości niech więc nas do biblioteki prowadzi.

# Mordoklej

04.09.2012 19:17

Mnie absolutnie nie dziwi że w Legionowie kasują biblioteki. W jednej poważnej gazecie przeczytałem że w Legionowie mieszkają chamy i wandale, co nawet kulturalnie nie potrafią się załatwić w WC. To po co takim ludziom biblioteki?. Daję linka do tego artykułu i pozdrawiam Matkę Tamarę od Aniołów z ratusza.
http://gazetapowiatowa.pl/index.php?id=data&ido=1716

# Kostuch

04.09.2012 20:12

Mordoklej przesyłam ci zdjęcie Matki Tamary od Aniołów z ratusza z ćwiczeń fitness cumby. Jak był byś ślepy to możesz powiększyć jest ostatnia w rzędzie od lewej w klapkach, dżinsach, białej bluzce i smyczą na szyi.
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/377169_422968534406751_1193536251_n.jpg

REKLAMA

# ewa

05.09.2012 07:54

Kostuch - pudło. To nie jest rzecznik prasowy UM Legionowo.
#Kostuch napisał(a) 04.09.2012 20:12
Mordoklej przesyłam ci zdjęcie Matki Tamary od Aniołów z ratusza z ćwiczeń fitness cumby. Jak był byś ślepy to możesz powiększyć jest ostatnia w rzędzie od lewej w klapkach, dżinsach, białej bluzce i smyczą na szyi.
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/377169_422968534406751_1193536251_n.jpg

# Szpula

05.09.2012 09:57

#ewa Kostuch - pudło. To nie jest rzecznik prasowy UM Legionowo.
I co oszukujesz, myślisz że jak młodzież to już głupia. To jest nędzne zdjęcie w małej rozdzielczości z profilu na facebooku Matki Tamary od Aniołów z ratusza i przy większych powiększeniach pikseluje ale jak ktoś nie jest ślepy to i tak pozna. Byłem z chłopakami na tych targach przedsiębiorców i mam prawie identyczne zdjęcie z dobrej lustrzanki 14,2 Mpix z wymienną optyką i można je tak powiększyć, że na twarzy widać zmarszczki. Robię zdjęcia od paru lat i znam się na tym. Raz to nawet zrobiłem takie zdjęcie, że widać było ślady po zastrzykach z tego jadu z kiełbasy i azotoksu. Na zdjęciu w pierwszym rzędzie od lewej czwarta jest Matka Tamara, a trzecia przed NIĄ ćwiczy cumbe taka niższa utapirowana w loki pani, ma ręce uniesione do ramion i zaciśnięte pięści i to też Aniołek z ratusza. I nie czaruj bo mam zdjęcie jak obydwie są w stoisku ratusza i jak się znasz to można na zdjęciu odczytać napisy na identyfikatorach.

# Tamara

05.09.2012 11:23

Szanowni Państwo, z zasady nie włączam się do dyskusji, ale tym razem jestem zmuszona - na targach byłam, ale ani pierwszego, ani drugiego dnia białej koszuli i jeansów na sobie nie miałam, zumby nie tańczyłam, a z zasady do pracy w klapkach nie chodzę. Osoba na zdjęciu może i jest podobna, ale to nie jestem ja i jakim cudem można na identyfikatorze tej pani przeczytać moje dane - nie wiem.
Tamara Mytkowska
#Szpula napisał(a) 05.09.2012 09:57
#ewa Kostuch - pudło. To nie jest rzecznik prasowy UM Legionowo.
I co oszukujesz, myślisz że jak młodzież to już głupia. To jest nędzne zdjęcie w małej rozdzielczości z profilu na facebooku Matki Tamary od Aniołów z ratusza i przy większych powiększeniach pikseluje ale jak ktoś nie jest ślepy to i tak pozna. Byłem z chłopakami na tych targach przedsiębiorców i mam prawie identyczne zdjęcie z dobrej lustrzanki 14,2 Mpix z wymienną optyką i można je tak powiększyć, że na twarzy widać zmarszczki. Robię zdjęcia od paru lat i znam się na tym. Raz to nawet zrobiłem takie zdjęcie, że widać było ślady po zastrzykach z tego jadu z kiełbasy i azotoksu. Na zdjęciu w pierwszym rzędzie od lewej czwarta jest Matka Tamara, a trzecia przed NIĄ ćwiczy cumbe taka niższa utapirowana w loki pani, ma ręce uniesione do ramion i zaciśnięte pięści i to też Aniołek z ratusza. I nie czaruj bo mam zdjęcie jak obydwie są w stoisku ratusza i jak się znasz to można na zdjęciu odczytać napisy na identyfikatorach.

REKLAMA

# Szpula

05.09.2012 18:10

Przyjmuję na słowo oświadczenie Rzecznika ratusza za dobrą monetę, że na zdjęciu pod nazwą Fitness cumba przysłanym przez kolegę Kostucha jest ktoś podobny do Rzecznika, ale nie jest to Rzecznik ratusza. Za pomyłkę przepraszam chociaż to nie moja całkowita wina. Wina leży w strasznie słabej jakości zdjęć na stronie ratusza i Kostuch takie przysłał, że można pomylić ludzi. Podam krótki przykład i trzeba odpalić stronę z linka http://legionowo.pl/pl/strefa-mieszkanca i obejrzeć zdjęcie z prawej strony na wysokości napisu zadaj pytanie. Takie zdjęcie to ja robiłem dziadkowi kumpla i jak się później dowiedziałem na portal z emerytkami. Zrobiłem 34 zdjęcia bo dziadek cały czas marudził i nie podobało mu się, chciał być upozowany na amanta i później przez parę godzin programem graficznym wygładzałem zmarszczki, dorabiałem rumieńce na policzkach i jeszcze na sam koniec musiałem dorobić błysk w jednym oku. A tak właśnie został pokazany na zdjęciu prezydent miasta. Każdy kto widział prezydenta, a ja widziałem parę razy wie że prezydent w rzeczywistości nie wygląda tak jak na tym zdjęciu. Prezydenta pokazuje się całkiem inaczej: zmarszczone czoło na problemami mieszkańców, poluzowany krawat dla wygodniejszej pracy, jedno oko na ekran komputera z jakimiś wykresami, drugie oko na stos bardzo ważnych papierów, jedna ręka z kartonie z pieczątkami a druga z podpisem elektronicznym. Prezydent z takiego zdjęcia ma wtedy szacunek i poważanie u mieszkańców. Dziadek kumpla po zamieszczeniu mojego zdjęcia to gdzieś przepada po parę godzin i dla jego dobra można mu jeszcze zhakować komputer, żeby wiadomo było z maili i profilu gdzie jest, a prezydentowi to chyba nie wypada tak zrobić.

# Szpula

05.09.2012 18:26

#Szpula napisał(a) 05.09.2012 18:10
Przyjmuję na słowo oświadczenie Rzecznika ratusza za dobrą monetę, że na zdjęciu pod nazwą Fitness cumba przysłanym przez kolegę Kostucha jest ktoś podobny do Rzecznika, ale nie jest to Rzecznik ratusza. Za pomyłkę przepraszam chociaż to nie moja całkowita wina. Wina leży w strasznie słabej jakości zdjęć na stronie ratusza i Kostuch takie przysłał, że można pomylić ludzi. Podam krótki przykład i trzeba odpalić stronę z linka http://legionowo.pl/pl/strefa-mieszkanca i obejrzeć zdjęcie z prawej strony na wysokości napisu zadaj pytanie. Takie zdjęcie to ja robiłem dziadkowi kumpla i jak się później dowiedziałem na portal z emerytkami. Zrobiłem 34 zdjęcia bo dziadek cały czas marudził i nie podobało mu się, chciał być upozowany na amanta i później przez parę godzin programem graficznym wygładzałem zmarszczki, dorabiałem rumieńce na policzkach i jeszcze na sam koniec musiałem dorobić błysk w jednym oku. A tak właśnie został pokazany na zdjęciu prezydent miasta. Każdy kto widział prezydenta, a ja widziałem parę razy wie że prezydent w rzeczywistości nie wygląda tak jak na tym zdjęciu. Prezydenta pokazuje się całkiem inaczej: zmarszczone czoło na problemami mieszkańców, poluzowany krawat dla wygodniejszej pracy, jedno oko na ekran komputera z jakimiś wykresami, drugie oko na stos bardzo ważnych papierów, jedna ręka z kartonie z pieczątkami a druga z podpisem elektronicznym. Prezydent z takiego zdjęcia ma wtedy szacunek i poważanie u mieszkańców. Dziadek kumpla po zamieszczeniu mojego zdjęcia to gdzieś przepada po parę godzin i dla jego dobra można mu jeszcze zhakować komputer, żeby wiadomo było z maili i profilu gdzie jest, a prezydentowi to chyba nie wypada tak zrobić.
Może Pani Rzecznik przy okazji coś zrobi z tą stroną żeby przyzwoicie działała. Chodzi mi o zdjęcie w Strefie Mieszkańca i po odpaleniu linka do tej podstrony pokazuje się strona główna, która tylko kradnie czas na ładowanie się i przeszkadza w korzystaniu z reszty strony Urzędu Miasta. Już raz przejechali się po tej stronie w artykule TOiOWO i komentarzach do artykułu.

# krówki bez p

07.09.2012 23:41

Filcem po oczach i mordoklejki w pysk, bez mrugnięcia pozbawiają nas wszystkiego co społeczne i kulturalne.Zwie się to coś PO, PS i NMNS.Gęgają udając radnych , tak naprawdę nic dobrego nie robią.Zarozumiali, bezczelni myślą że im wszystko wolno.Do czasu - Legionowo ich oceni.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024