REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# derwisz

07.06.2018 18:16

Jest jeszcze gorzej.
Białołęka, przy wsparciu popieranych tu deweloperów, którzy robią, co chcą, wygląda jak jakaś republika środkowoazjatycka.
Większości to nie przeszkadza, bo większość przyjechała do Warszawy z tak właśnie wyglądających wiosek i miasteczek powiatowych. Ale część widzi, że Białołęka to głównie brud, smród, chaos, syf, klepisko. Oczy bolą. Ilekroć trafię na Białołękę, chcę jak najszybciej stamtąd wyjechać.

# Justyna

10.06.2018 07:54

Według mnie to nie jest problem tylko Białołęki. Mieszkam na osiedlu Bliski Tarchomin i zdążyłam już zwiedzić dość dobrze okolicę. To prawda, że niektóre miejsca przypominają karykaturę, ale sporo jest też takich, które trzymają poziom. Nie brakuje też miejsc do spacerów, biegania czy jazdy rowerem. Powstają nowe osiedla, które wbrew opiniom niektórych osób, wcale nie wyglądają źle. Sam Bliski Tarchomin to osiedle kilku bloków wielorodzinnych, które są praktycznie takie same, jak nowe bloki w innych dzielnicach. Nie ma więc co szukać na siłę i tyle.

# Seba

14.06.2018 09:06

Tak jest wszędzie. Miasto się rozrasta. Zobaczcie co jest tuz obok Dworca Wileńska, przy Bukowińskiej itp.
Inna sprawa że miasto kompletnie nie ogarnia drobnych lokalnych sprzedawców- popiera wielkie sieciówki korporacyjne - które nie płaca podatków w Polsce.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA