REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.10.2017 16:16 jerzy
Jeszcze trochę i Klimiuka wymiotą sami wyborcy.
13.10.2017 10:48 Biało-ruś
Ten polityk to pomylił adresy.... na wiejską niech zmyka!
Tam jest cyrk dla takich jak on i niech zabierze ze sobą swoich kompanów z "Razem Dla PISU" i od razu się atmosfera oczyści..

8/6386 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Doskonała imitacja drewna w postaci elastycznej deski elewacyjnej od producenta imitacji drewna PlastMaker ( deska elewacyjna elastyczna imitacja drewna PLASTERTYNK ). W ofercie także belki rustykalne NA WYMIAR Tel.44 786 15 99 www.plastertynk.pl

Różne
 Naprawa sprzętu fotograficznego. Nowocześnie i profesjonalnie wyposażony Dział Techniczny jest w stanie sprostać każdej usterce. Zapraszamy Państwa do naszego biura w centrum Krakowa. SERWIS KAMER Kraków ul. Worcella 6/4 31-154 Kraków tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

Usługi inne
 Witaj ! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po angielsku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania j. angielskiego w pracy i w życiu. Specjalizuję się w nauce osób dorosłych. DLACZEGO NAUKA PRZEZ SKYPE JEST SKUTECZNA ? Język angielski jest dość łatwy, zwłaszcza na początku nauki. Im jednak dłużej się uczysz, tym staje się trudniejszy. Dlatego ważne jest to, aby nauczyć się go dokładnie rozumieć i poprawnie używać. Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i częściowo wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Czy to nie jest przydatne ? W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Lubię swoją pracę. Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po angielsku, to zapraszam na moje zajęcia. joanna@angielski-skype.pl Tel: 575 249 030 http://www.angielski-skype.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie