REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

bhp

26.10.2017 16:38 #małgosia
Czy ktoś z was przeszedł szkolenie BHP u nowego pracodawcy?
26.10.2017 16:40 #Lilianna
Mój były pracodawca niestety nie przestrzegał zasad i nie przeszliśmy szkolenia BHP. Musiałam sama się trochę dowiedzieć na ten temat. Znalazłam bardzo fajną stronę https://www.bhpenergetyka.pl/ . Myślę, że strona jest bardzo ciekawa i można się dowiedzieć wielu ciekawych informacji.
26.10.2017 20:07 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.11.2017 14:43 Mehender
Można na szczęście zrobić szkolenia bhp online i mieć problem z głowy bez wychodzenia z domu. Myślę, ze to całkiem niezła opcja.
07.11.2017 14:44 #syfiasssssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
21.11.2017 19:25 #pusiia
Każdy nowy pracownik musi przejść szkolenie BHP.
21.11.2017 20:37 #syfiassta reklama.
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
27.11.2017 09:02 Franciszek
Ja serdecznie popieram jednego z moich przedmówców. Szkolenia BHP online to świetna sprawa, nie trzeba ruszać się z domu i dostajemy tyle samo wiedzy. Ja współpracuje z taką firmą i szkolę moich pracowników właśnie takim sposobem. Jakby ktoś był zainteresowany to ta firma prowadzi to wszystko na eleganckim poziomie.
27.11.2017 09:32 #syfiassta reklama,.,
Spadaj pisać te marne reklamy kiepskich firm gdzie indziej, ile ci płacą za naciąganie na kiepskie usługi?
27.11.2017 16:54 #więcej obiektywizmu
A skąd wiadomo, że kiepska? Nieobiektywny komentarz. Panie, daj pan ludziom poczytać.
27.11.2017 20:27 #Syf.reklama
29.11.2017 14:46 #Balag
Uważam, że szkolenie bhp przez internet nie daje takiego samego efektu jak na żywo. Do firmy najlepiej zamówić specjalistów, bardzo polecam ludzi z http://www.tbf.pl/
29.11.2017 18:02 #Syf, reklama
29.11.2017 20:15 #Oko
Po co tak siejesz hejtem w co drugim temacie? Kto Ci płaci i za co?
29.11.2017 22:45 #Syf, reklama,
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
05.12.2017 07:46 ostrowiecc16
Reklama telewizyjna zabiła i wciąż zabija kreatywne myślenie w człowieku.
05.12.2017 09:50 #reklama syfiaasta
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
05.12.2017 14:40 Bervanes
Myślę, że warto przejść okresowe szkolenie bhp online. Często się to przydaje, zwłaszcza przy zmianie pracy.
05.12.2017 15:45 #reklama syfiaasta
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

86/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

Sprzedam
 Oferuję starter ze złotym numerem 608 686 608 z sieci T-Mobile. Starter jest nowy, fabrycznie zapakowany. Z numerem można migrować do innych sieci. Ten oraz inne numery są dostępne w naszym sklepie internetowym na stronie www.dobreNUMERY.pl

Antyki
 Antyki obrazy grafiki srebra platery brązy książki pocztówki szable bagnety odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.