REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

07.01.2016 13:20 #Papuga
W obecnych czasach taka pomoc konieczna bo kto wie...
:-D
Brawo pis ;-)
07.01.2016 13:21 #Papuga
ale łatwiej byłoby podać nr tel na DUDApomoc...
I mniejsze koszty dla skarbu Państwa ;-D
07.01.2016 22:40 #magda
Niszczenie rynku pracy. Dlaczego prawnicy mają pracować za darmo? czy piekarz rozdaje bułki za darmo w piekarni?
10.01.2016 08:26 #zirytowany
litosci! czy naprawdę trzeba być takim niechlujem piszac prosty tekst?
nie ma czegoś takiego jak budynek Ośrodka Pomocy Społecznej. OPS miesci sie na parterze w budynku mieszkalnym przy Matywilskiej 44C a pomoc prawna udzielana jest w budynku biurowym przy Marywilskiej 44 w tym samym, w którym funkcjonuje Poradnia Pedagogiczna i Straż Miejska i kilka wydziałów Urzedu Dzielnicy.
15.01.2016 08:34 #lala
rzeczywiście wielka mi pomoc prawna!!! a jak mam 30, 40 czy 50 i zarabiam tysiacpińcet to juz na prawnika moge wydac ze dwa tysie.... a zeby sie takim projektem udławili!!! Tfuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
19.07.2016 21:15 #fiu fiu
A co z tymi ludzmi między 26 a 60 rokiem życia??Im darmowa pomoc się nie należy.
20.07.2016 16:26 #mix
Mimo iż nie należę do żadnej grupy, której należny się bezpłatna pomoc prawna.. poszłam ostatnio do prawnika w urzędzie gminy żeby się poradzić ... i mnie przyjęli... bo podobno nie mają co robić...
18.08.2017 09:40 wwojtek84
Super sprawa :) W zasadzie myślałem z początku o tej kancelarii adwokackiej (wiele osób mi ją polecało), ale chyba najpierw przejdę się do kogoś po poradę bezpłatną.

85/6400 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Kupię działkę budowlaną 1000-2000 m2 519-610-400

Różne
 SKUP KSIĄŻEK - ANTYKWARIAT MILION KSIĄŻEK Skupujemy książki wydane po 1990 roku. Beletrystyka, poradniki, książki naukowe, popularnonaukowe, podręczniki akademickie, etc. NIE skupujemy słowników, encyklopedii, podręczników szkolnych, książek starych/zniszczonych. Zapraszamy! Kontakt: Kołacińska 24, na przeciwko Urzędu Dzielnicy Białołęka Nr tel: 22 614 00 72 E-mail: skup@milionksiazek.pl

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

Porady prawne
 Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo - przystępne ceny 7-10% Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty Zapraszamy do kontaktu email: newis@mail.com Tel. 61 624-29-58 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie