REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Bezpieczeństwo w Lwo

# Jimi

23.09.2009 12:28

Witam, przeczytałem dziś w Echo o tym że policja i straż miejska nie do końca wywiązuje się ze swoich obowiązków (w oczach niektórych przynajmniej osób). Chodziło o karania za niesprzątanie po psach, czy np jeżdżenie na jednośladach po ulicy Piłsudskiego.
Ja chciałbym zwrócić uwagę na sprawę znacznie poważniejsza. Bardzo często przekraczam ulicę Warszawską w miejscu w którym krzyżuje się ona z Sowińskiego/Zakopiańską. Ze zgrozą obserwuję co na tym skrzyżowaniu wyprawiają kierowcy. Notoryczne przejeżdżanie samochodów na czerwonym świetle. A co gorsza coraz częściej zdarza się to też "uprzywilejowanym" autobusom prywatnych linii. W godzinach porannych w roku szkolnym stoi tam patrol straży miejskiej ale niestety na kierowcach nie robi to żadnego wrażenia.
Zaznaczam że jest to nie tylko dość ruchliwe skrzyżowanie ale przede wszystkim droga do szkoły podstawowej.
Raz jeden widziałem gdy na światłach czekał patrol policji w radiowozie i zareagował na taką sytuację. Byłoby jednak fajnie jak by się tak częściej pojawiał.
Pozdrawiam
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break