REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# maja

24.03.2014 11:39

Świetny reportaż. Kapuściński, gdyby żył, mógłby się wiele nauczyć.

# gucio

24.03.2014 13:20

Pozdrowienia dla Wieśka.

# Josh

25.03.2014 09:41

Gratulacje dla autora. Niebywały poziom i warsztat dziennikarski. Zupełnie jakbym czytał Aveciarza o akcji "Ciastka dla wolontariusza"

REKLAMA

# sierpien2011

25.03.2014 11:16

Taka migawka. Czemu sie czepiacie

# Autor

25.03.2014 15:57

Intencją tego krótkiego tekstu było pokazanie mieszkańcom, że 1) w naszej dzielnicy można spotkać nie tylko szczęśliwych młodych rodziców z małymi dziećmi, 2) bezdomni nie gryzą, można z nimi rozmawiać, 3) bezsensownie wyrzucamy przedmioty, z których ludzie żyjący w skrajnej nędzy mogliby skorzystać.
Niestety w Polsce osoby bezdomne są nadal stygmatyzowane, traktowane jak trędowaci i plaga, przed którą trzeba uciekać. W tym wypadku opinia bezdomnego na temat grodzenia osiedli była identyczna z opinią urbanistów, choć zupełnie inaczej uzasadniona.
Czy gdyby była to migawka z wypowiedziami mieszkańców na temat grodzenia osiedli na Białołęce, też byście Państwo kpili?

# gosc

25.03.2014 15:59

@maja: Kapuściński, wymyślający bohaterów swoich reportaży i wybielający krwawych dyktatorów, nie jest autorytetem.

REKLAMA

# Wiesiek

25.03.2014 17:12

Lot i stałem się celebrytą... A złotówczka na jakąś bułkę się znajdzie? Kierowniku ...

 antyurzędnik

25.03.2014 20:40

Krótka "migawka" z parkingu przed "Piotrem i Pawłem". "Wózkowy" odziany w nieco zniszczony kubraczek znający już i mnie i mój samochód, a także moje dwu i złotówki ( nie znający nowych groszy). Ryszard od kilku miesięcy odprowadza wózek i życzy wszystkiego dobrego. Mieszka w kanałach w pobliżu Świderskiej. Nie lubi zimy. Jest ślusarzem, ale teraz dla ślusarzy podobno nie ma pracy.
Nie gryzie i potrafi się uśmiechać jak życzę mu również dobrego dnia.

# Bordello Bum-Bum

26.03.2014 13:30

Proponuję koniecznie otworzyć wszystkie osiedla, nie tylko na Białołęce. Przecież musimy wyjść bezdomnym naprzeciw i udostępnić im nasze śmieci...

REKLAMA

# gość

20.04.2014 15:19

Zapraszam Autora na tyl bazarku Swiatowida.Tam,od strony parkingu miedzy ogrodzeniem bazarku a rzedem thui (niegdys przepieknych) znajdzie autor wiecej "obiektow"swego zainteresowania...ten belkot,mantyka,burdy nawet oraz widok zalatwianych potrzeb fizjologicznych i odglosy wymiotowania....zapraszam!
Acha! OSIEDLE jest OTWARTE

# trybała

23.04.2014 09:28

Martyrologia...

# Stefanik

18.05.2014 10:50

Z drugiej strony po postawieniu płotu skończyły się kradzieże samochodów i włamy do mieszkań i piwnic w biały dzień nawet próbowali na osiedlu z fotografii. Pozdrawiam mieszkaniec.
Ps W parafii św Franciszka organizowane są zbiórki rzeczy i żywności dla Caritas.

REKLAMA

# właściciel nowego roweru

19.05.2014 21:18

z tym brakiem kradzieży to przesada. Rąbnęli mi rower z klatki schodowej zabiezpieczonej domofonem na osiedlu strzeżonym.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break