REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Prosta sprawa

26.03.2018 20:40

Każdy pies, który wystartuje do mnie a nie będzie miał kagańca i smyczy, dostanie gazem. Nie będę czekał, aż kogokolwiek ugryzie czy wystraszy. To ma być zmartwienie właściciela takiego zwierzaka. Zaraz po gazie wezwę policję. Chcecie mieć pieski? To pilnujcie, żeby nie stała im się krzywda, bo całkiem sporo ludzi ma pozwolenie na noszenie broni. Wybór między dobrym samopoczuciem waszego psa a mojego dziecka jest dla mnie oczywisty i nie drgnie mi powieka.

# WARSIAWWSKI SŁÓJ

27.03.2018 10:09

a z prosiunem bendem miał pozwolenie chadzać ?

# Prosta sprawa

27.03.2018 18:56

pieski bez nadzoru zachowują się tak: https://www.tvn24.pl/pomilowo-wyrok-w-sprawie-zagryzienia-przez-psy,825286,s.html

REKLAMA

# Katcharina von Nitskermann

28.03.2018 09:10

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# do prosta sprawa

28.03.2018 16:53

Panie prosta sprawa. Na początku gazem a potem zastrzelić bo duzo ludzi ma broń. A potem po policje. Jak zdązysz bo wlasciciel jakiegos nie agresywnego psiaka urwie ci ten tepy łep i nasadzi na sxyje barani

# dagi

02.04.2018 01:31

czyj jest pies na zdjeciu bardzo wazna sprawa prosila bym wlasciciela o kontakt pod nr tel 510-630-694 dziekuje

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy