REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Pytajnik

20.08.2019 13:00

Kiedy w końcu Ostródzka będzie przejedna w dwie strony na całej długości. Jeszcze niedawno pisaliście, że budowa zostanie zakończona z wielkim opóźnieniem do końca sierpnia br. Czy ten termin jest realny?

# Pytajnik

20.08.2019 13:01

Oczywiście chodziło mi o Głębocką

# Pytajnik

22.08.2019 14:38

Niestety, tak jak podejrzewałem dla redaktora to zbyt ciężki temat, by odpowiedzieć. To może ktoś z czytelników ma jakieś informacje?

REKLAMA

# ech

28.08.2019 13:53

Głębocka to jeszcze cały czas dziura w ziemi.... w zasadzie od roku nic się nie zmieniło. Nie ma nawet podbudowy jezdni.
Zamiast zajmować się głównym torem prac (tj. jezdniami) to budowane są chodniki, drogi rowerowe, itp. poboczne elementy

# Gość

05.09.2019 10:15

Zastanawiam się dlaczego na ulicy jest tak mało studzienek????? Szkoda że za 1-2 lata się zapadną. Nie dało rady budując ulice od podstaw przesunąć studzienek gdzie indziej np. Na pas zieleni itd.
Pomysł aby skrzyżowanie przy szkole 356 robić od 1 września jest olśniewający. Rozpiera mnie dumą że mamy takich planistow i inżynierów.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy