REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17.02.2015 14:34 #lideksynubeka
O!Nareszcie jakaś dobra wiadomość,która pozwoli PO osiągnąć poparcie rzędu 40%,a Komorowskiemu da 110% w pierwszej turze.
17.02.2015 15:31 #Sukces
A miało być tak pięknie. :) Zapraszam do zapoznania się z planami dotyczącymi nowych przedszkoli i szkół na stronach bemowa. Bardzo ciekawy materiał, już niedługo...bo za 2 lata zostanie otwarta szkoła podstawowa na Chrzanowie. Tak, tak...podobno wbijają łopaty. :) Oj marzenia....:)
18.02.2015 07:33 #bemowianka
NIGDY NIE STARCZAŁO MIEJSC DLA 3 LATKÓW,
tylko władze zapewniały, że będą. Jakoś moja córka dostała się na Bemowie do przedszkola dopiero idąc do zerówki przyszkolnej.
Tylko osoby niemające dzieci w wieku przedszkolnym wiedzą jaka jest rzeczywistość.
Media niestety uprawiają propagandę sukcesu lub porażki w zależności od potrzeb.
Kiedy raz napisałam do Burmistrza Dombrowskiego dostałam tak cyniczną odpowiedz, że mi poszło w piety (chyba zgodnie z założeniem).
Zawsze było tak że obiecywano dużo a nie dawano nic.
18.02.2015 07:44 #ogf
#bemowianka napisał(a) 18.02.2015 07:33

NIGDY NIE STARCZAŁO MIEJSC DLA 3 LATKÓW,
tylko władze zapewniały, że będą. Jakoś moja córka dostała się na Bemowie do przedszkola dopiero idąc do zerówki przyszkolnej.
Jest różnica pomiędzy "zabrakło miejsc dla wszystkich" a programowym skreślaniem trzylatków z powodu obowiązku przyjęcia dzieci o rok starszych. Jak to u nas bywa znowu będziemy mieli gaszenie pożaru z powodu głupich pomysłów Ministerstwa i bezmyślnego przyjmowania przepisów przez Posłów i Senatorów, którzy żyją w oderwaniu od realnego świata.
18.02.2015 08:34 #pełczyniak
a po co przedszkola? a po co edukacja i zajęcia dodatkowe w Art Bem? zawsze mogą pójść pohuśtać się na rurkach na Alei SP, zrobi się zdjęcie i do gazetki jak znalazł
REKLAMA
18.02.2015 08:59 #bemwaw
Proszę Państwa. We wrześniu 2014 na Bemowie oddano nową szkołę na Zachodzącego Słońca. Jak się okazuje za małą bo już szykują edukację na dwie zmiany a szatnie będą na korytarzach bo te które wybudowano są zbyt ciasne. Naszą dzielnicą zawsze rządzili i rządzą "harcerzyki".
19.02.2015 20:24 #mamaKasi
Nie mamy szans na przyjęcie do wymarzonego przedszkola do którego chodzi moja starsza córka - nawet z punktami za drugie dziecko. Będą tworzone jedynie grupy mieszane 3 / 4 latków. I już Pani dyrektor mówi, że będzie musiała przyjąć przede wszystkim 4 latki.

Dlaczego w Szkole/Przedszkolu przy Zachodzącego Słońca, w której jest dużo wolnych sal nie zostanie otwartych więcej oddziałów dla 3latków i dla 4 latków. rozładowało by to sytuację przynajmniej na Północnym Bemowie.

Za rok 3 latki, które nigdzie się nie dostały będą 4 latkami i problem się powtórzy!!!!! Nie zniknie.
22.02.2015 18:25 #-Marek
Szkoła na Chrzanowie, haha. Tak samo jak przychodnia w 2015 - prognoza sprzed 3 lat.
22.02.2015 18:26 #-Marek
Panie Mariuszu - I kw. 2015 jeszcze się nie skończył
26.02.2015 19:50 #Mama trzylatka
Jakiś koszmar. Oboje pracujemy i okaże się, że mimo płacenia podatków, posiadania trzech przedszkoli blisko domu nie będę tam mogła posłać dziecka. Co mam więc zrobić z trzylatkiem?
REKLAMA
05.03.2015 19:03 #kiuytr
Gdzie władze zamierzają znaleźć miejsce dla obecnych trzylatków za rok?

Ok, w tym roku wyślę dziecko do przedszkola w śródmieściu, bo tam się dostanie. Za rok będę żądał miejsca bliżej domu i je dostanę. Dlatego już pytam, gdzie te miejsca się pojawią?
22.05.2017 08:05 Cleosssia
My dojeżdzamy do Piaseczna do przedszkola Ala i Kot, nie ma aż tak daleko a spokojnie było miejsce i placówka też jest świetna, mają zadbany budynek i ogród. Super kadra. Najważniejsze to zostawić dziecko w dobrych rękach i mieć spokojną głowę - http://www.alaikot.pl/
25.12.2017 22:05 Gocha67
Hania jest bardzo nieśmiałym dzieckiem. Niepotrzebnie obawialiśmy się, że nie zaadoptuje się do życia w grupie. W www.przedszkolenaszedzieci.waw.pl stworzone są takie warunki rozwoju i opieki, że dziecko po krótkim czasie nabiera pewności siebie i radzi sobie z emocjami. Hania z radością codziennie rano wybiera się do przedszkola.

364/2203 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

Nauka
 Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Daj mi 3 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po angielsku... Zobacz sama: 1. Motywacja - raz ją miałam a raz nie, 2. Czas - najczęściej go nie miałam, 3. Zmęczenie - ciężko uczyć się po pracy, kiedy człowiek jest zmęczony, 4. Mistrzyni wymówek - tutaj znalazłam zawsze coś, żeby jednak się nie uczyć, np., nie mam czasu, nie chce mi się, pracuję na zmiany, przecież już próbowałam już i nic z tego nie wyszło... Joanna Mój mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 Wejdź na mają stronę: www.angielski-skype.pl

Nieruchomości
 SPRZEDAM MIEJSCE GARAŻOWE Z OCHRONĄ! TYLKO 15300 ZŁ! 668- 830-141

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA