REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Sąsiadka 84

28.08.2014 08:59

Tylko proszę pamiętać ,że tam mieszkają ludzie!Niektórzy chorzy,niektórzy zmęczeni,niektórzy przeżywający żałobę a niektórzy wykonują pracę w domu(tłumaczenia,pisanie tekstów).
Szanujcie swoich sąsiadów!

# Górczewska

30.08.2014 09:14

Niestety tak to jest w blokowiskach. Jedni chcą sie bawić, inni chcą spokoju. Spokój w mieście to po 22. Zdrowia życzę.

# pełczyniak

02.09.2014 13:09

a ja zycze tobie alei bis pod oknami i imprez 7 dni w tygodniu, po g.22ej bedziesz mial cisze

REKLAMA

# Observator

04.09.2014 08:59

Szczerze współczuję sąsiadom Alei. Mieszkam niedaleko i wiedziałem już na etapie planowania, że to będzie dramat dla was. Nie rozumiem dlaczego nie było z waszej strony masowych protestów, przecież to było jasne, że to będzie ogromna uciążliwość pod oknami. Korzystam czasem z Alei i osobiście jestem zadowolony z jej istnienia, ale za żadną cenę nie chciałbym mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie i zrobiłbym wszystko, żeby zablokować budowę. Teraz już za późno na blokady i pozostaje jedynie apelowanie do zarządcy obiektu o uwzględnienie potrzeb sąsiadów.

# Bemhy

05.09.2014 17:38

Mieszkańcy zorganizujcie się i zaprotestujcie przeciwko ZUMBIE z okrzykami ćwiczących ,koncertów i puszczania głośno muzyki!Byłam tam ostatnio jak usłyszałam to łupu cupu na maxa-to uciekłam czym prędzej z tego miejsca...I naciskajcie dzielnicę o nasadzenia drzew i krzewów bo te bloki naokoło to maskara wizualna.

# pełczyniak

11.09.2014 10:45

to miło, że ktoś to zauważył, że aleja nie spełnia w pełni oczekiwań wszystkich mieszkańców i że tu też mieszkają ludzie. Zapewniam, że protestujemy przeciwko tej formie korzystania z obiektu (ZUMBA i głośna muza oraz nie do wytrzymania na całą okolicę przyśpiewki). Póki co to mamy tylko zapewnienia, po których głośne imprezy i tak się odbywały. Jedyne co do tej pory wyprosiliśmy to skierowanie lamp, tak aby świeciły pod innym kontem, bo wcześniej świeciły nam prosto w okna i dopuszczalne natężenie świateł (wg norm budowlanych) było przekroczone kilkukrotnie. Protestów na pewno będzie niedługo więcej jak się sprowadza nowi mieszkańcy do sąsiednich budynków.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA