REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Kompost

26.06.2015 16:57

Jak były wybory samorządowe to facjaty ludzi z folwarku wisiały wszędzie(wliczając place zabaw, parki,aleja spotów miejskich).Ale oni już są mistrzami świata w robieniu kampanii.Niestety na Budżecie Partycypacyjnym niewiele mogą ugrać ,to sobie odpuścili angaż.Gdyby tak Kebaba,Bemisia i Zgrzytaka można upchać na jedną taczkę i wywieść na górkę śmieciową.

# Albert

26.06.2015 23:40

Powinni przywrócić pismo Bemowo News, wtedy wszyscy by wiedzieli co i jak!

# czytelnik

27.06.2015 08:55

Precz z BemowoNews-tubą propagandową folwarku!Nie chcę tego szmatławca.Bemowo to młoda dzielnica i korzysta z nośników elektronicznych.

REKLAMA

# narwik

27.06.2015 09:43

Najwyraźniej nie korzysta skoro tak słabo głosuje. Albo te nośniki nie przekazują ważnych informacji

# BeMózg

27.06.2015 10:13

Panie Gadomszczaku! Dość intensywnie korzystam z internetu, ale ani razu nie spotkałem informacji ani linka do strony, na której można by było przejrzeć propozycje budżetu partycypacyjnego i zagłosować na nie. W Pana powyższym artykule też nie ma żadnej informacji na ten temat. Na zasadzie "Chceta informacji? - A to poszukajta se"...
A w ubiegłym roku z tą informacją nie było problemu.

# qaz

28.06.2015 09:38

Po co głosować na jakąś fikcję??? Lepiej nachlać się piwa i drzeć ryja pod blokami do bladego świtu.

REKLAMA

# Celej

28.06.2015 10:23

#BeMózg napisał(a) 27.06.2015 10:13
Panie Gadomszczaku! Dość intensywnie korzystam z internetu, ale ani razu nie spotkałem informacji ani linka do strony, na której można by było przejrzeć propozycje budżetu partycypacyjnego i zagłosować na nie. W Pana powyższym artykule też nie ma żadnej informacji na ten temat.

Przecież jest nawet aktywny link kierujący na stronę BP

# dpg

28.06.2015 20:55

Ja głosowałem właśnie w Śródmieściu (nie wiem czemu tam taka mała frekwencja), bo były ciekawsze projekty niż na Bemowie. Duża część mieszkańców Bemowa mogła w tym roku nie znaleźć nic dla siebie. Jak za rok będą widoczne efekty zeszłorocznego głosowania, to pewnie więcej osób zagłosuje.
Moje wnioski racjonalizatorskie:
1. Warto podzielić Bemowo na rejony, tak jak inne dzielnice. Zgłaszane projekty są przeważnie lokalne, nie ogólnodzielnicowe.
2. Skoro Pan Redaktor jest tak zatroskany o frekwencję, to mógłby się przyczynić do jej zwiększenia, publikując instruktaż dla autorów projektów. W tym roku nie było zbyt wielu porywających propozycji. Pewnie mało komu chce się pisać projekty, bo i mało kto wie, jak szczegółowy musi być projekt i ile czasu trzeba poświęcić na jego przygotowanie.

# BeMózg

28.06.2015 22:04

#Celeju - link nie jest aktywny, bo już jest po ptokach, to znaczy minął termin głosowania. Redachtór Gadomszczak deczko przysnął i za późno popędził bemowskie społeczeństwo (nie)obywatelskie do głosowania.
Inna rzecz, że pod rządami Placformy tzw. Obywatelskiej ludzie raczej nie mają wiary w swoje możliwości. Po raz kolejny zostali przekonani, że kto inny tu rządzi, a słowo "ośmiorniczki" wiele tu wyjaśnia. Oczywiście rozumieją to wszyscy oprócz wyborców PO i Bula...

REKLAMA

# wzielj

29.06.2015 07:45

Na Bemowie po destrukcyjnych działaniach ZDM i innych "urzędów" zostało niewiele projektów i zważyszy na wysokośc budżetu to większośc znich zakwalifikuje się do realizacji. Z tego względu głosowałem na Woli.

# gość

01.07.2015 18:53

Niezwłocznie po uruchomieniu głosowania zalogowałem się, by oddać swój głos. I nie ukrywam,że bardzo się rozczarowalam. W roku ubiegłym głosowanie miało jakiś sens, a w tym, za wyjątkiem jednego projektu, wszystkie zostaną zrealizowane, bo zmieszczą się w budżecie. Więc, widząc rezultat mojego głosowania - zważywszy na kwotę i wartość propozycji- zaznaczyłam prawie wszystko, więc wyszłam z założenia, że nie warto, bo i tak wszystkie mają szansę na realizację. Ponadto, moim zdaniem nie podpisaliśmy się z jakością pomysłów, wybaczysz jeden czy dwa sensowniejsze.

# Projektodawca

02.07.2015 06:54

#gość A Ty jaki złożyłeś projekt a może projekty(liczba mnoga)A Twoja mama i tata i sąsiedzi jaki złożyli projekty?Narzekać-o tak-uwielbiam ale coś wymyślić dla wszystkich i to bezinteresownie-boli.Liczę ,że w 3 edycji Budżetu Partycypacyjnego złożysz taki projekt ,że bemowianie będą wniebowzięci.

REKLAMA

# gosia

03.07.2015 09:24

Według mnie tak mało mieszkańców jest zainteresowana głosowaniem, bo nie wierzy w jego sens - z ubiegłorocznych wygranych projektów jeszcze żaden nie został zrealizowany a skoro nie widać efektów, to po co się wysilać i głosować...

# Upss

05.07.2015 20:47

Proszę wskazać , który projekt z zeszłorocznej akcji zrealizowano. Wszystko to ściema PO i odpadów. Bawią się naszym kosztem.

# Lustrzana

07.07.2015 10:22

W tym budżecie można było zaznaczyć 90% projektów i jeszcze 'zostawały' pieniądze... Uznałem że moje głosowanie jest bez sensu bo i tak prawie wszystkie projekty z bemowa przejdą... A z poprzedniego budżetu partycypacyjnego coś w ogóle zostało zrobione? Idea dobra ale wymaga namysłu, może szkoły/uczniowie na WOS powinny robić projekty...

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA