REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# bem

19.09.2014 23:10

Haha, lewoskręty tamujące, a jak inaczej ludzie mają tam skręcić gdzie chcą? Może mają nakładać mnóstwo kilometrów według Jarosława D.? Przed uruchomieniem ronda, pasów było tyle samo, jedynie na wlocie Powstańców od Bielan do skrętu w lewo jest tylko jeden zamiast dwóch, za to na wlocie od strony Włoch jest dodatkowo osobny do skrętu w lewo, burmistrz Strzałkowski już rano poinformował, że obserwuje sytuacje i w razie problemów będzie interweniował u wykonawcy odnośnie ustawienia świateł. Moim zdaniem po obserwacji popołudniowego szczytu większy korek jest tylko na zachodnim wlocie Górczewskiej, na innych wlotach korek zmalał, zwłaszcza na obu Powstańców.

# bst

20.09.2014 01:55

UWAGA ! Wszelkie komentarze wychwalające obecne nieudolne władze Bemowa są pisane przez urzędników, którym wbrew przepisom nakazano tak pisać. Hejt ma być drogą do wygrania wyborów przez spadochronów z Zielonki. Pozdrowienia dla Karola M.

# bem

20.09.2014 19:21

Nie wiedziałem, że jestem urzędnikiem... Tym niemniej nie wychwalam obecnych władz, a obecnym burmistrz to ZTCW startuje do Mazowsza, więc nie będzie go po wyborach.

REKLAMA

# inż

20.09.2014 23:22

Kiedy był ten korek? W piątek ok. 18:00 jechałem Górczewską z centrum i aż byłem zdziwiony jak szybko udało się przejechać przez to skrzyżowanie. A jeszcze tydzień wcześniej o tej samej porze korek zaczynał się tuż za wiaduktem kolejowym.

# whoop

20.09.2014 23:29

Korek gigant był w drugą stronę. Od Lazurowej do Powstańców.

# ruiwpeu

21.09.2014 18:08

Wiecznie jest korek, nawet przed remontem, na Górczewskiej od wysokości Konarskiego, bo brakuje pasa do skrętu w prawo w Powstańców Śl. w kierunku Radiowej. Porażka i nic z tym nie robią.

REKLAMA

# nickt

23.09.2014 11:34

Ależ ten Dąbrowski znowu rwie się do koryta. Najpierw obkleił wszystkie latarnie i słupy a teraz śle donosy. Rzygać się chce.
Znajdź se chłopie inną robotę, ale prawdziwą.

# Ossy

24.09.2014 11:22

CHYBA MIESZKAMY NA INNYM BEMOWIE, GDYŻ PO LIKWIDACJI RONDA KORKI W WIĘKSZOŚCI ZNIKNĘŁY!
My Polacy głupiejemy jak mamy wjechac na rondo więc w porównani do tego co było jest prawie SIELANKA!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA