REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# PorCol

22.08.2014 11:20

To może oznaczać tylko jedno - zbliżają się wybory i władze Bemowa chcą sobie POprawić POparcie.

# bemowianka

22.08.2014 11:27

Może jestem złośliwa, ale jakoś w ubiegłym roku, ani dwa lata temu nie było wyprawek dla pierwszaków. Czyżby poprzedni uczniowie pochodzili z bogatych rodzin, a teraz są same biedne dzieci? A może to jednak wpływ zbliżających się wyborów samorządowych? Moim zdaniem to typowy populizm przedwyborczy. Tylko dlaczego za nasze, podatników pieniądze? Zdecydowanie dzielnica powinna wspomagać potrzebujących, tylko czy akurat w ten sposób?

# Matka

22.08.2014 11:27

Darmowy podręcznik to POpulizm a teraz jeszcze ta żałosna wyprawka. Niech się lepiej władze RP i Bemowa zastanowią ile kosztuje wejście na basen dla dziecka, np. dwa razy w tygodniu albo ile kosztuje bilet do teatru, bo to są znacznie ważniejsze sprawy do ogarnięcia przez państwo i samorząd, niż linijka, gumka i ołówki. Jesteście śmieszni!

REKLAMA

# Tata

22.08.2014 15:52

Ja się cieszę że nie będę musiał płacić za linijkę i ołówki :)

# tata2

22.08.2014 16:04

Pierwszaki mają wszystko gratis a pozostałe roczniki absolutnie nic. Z czego wynika to wyróżnienie? W dodatku pomysł spóźniony bo w chwili obecnej już ponad 90% pierwszoklasistów zapewne wyprawkę zakupiło. A może dostawca wyprawek musiał zostać naprędce zasilony dzielnicowymi pieniędzmi, ponieważ SIWZ jest zdecydowanie skonstruowany pod dotychczasowych dostawców.

# Emeryt

26.08.2014 12:31

Jeżeli ktoś nawet kupił przybory to i tak z gminy wyprawka się przyda bo może zostać w szkole, pod warunkiem że dziecko ma szafkę i ktoś ze szkoły pomyśli. Przynajmniej trochę lżejszy tornister.

REKLAMA

# Jeziorzec

27.08.2014 07:37

Typowe socjalistyczne podejście. Platforma gubi się od dawna i sama zapomniała, jaki ma program. Swoimi działaniami udowadnia, że jest partią lewicową i populistyczną, a to świadczy niestety o tym, że nie chodzi o interes państwa i jego obywateli, lecz zachowanie stołków. Smutne. Ja już na PO nie zagłosuję

# storczyk

23.08.2021 17:06

No i piękna inicjatywa, nic, tylko się z tego cieszyć. Ja wam jednak powiem, że dla mnie to właściwie jeszcze nie wyposażenie szkolne jest potrzebne, a ta pierwsza wyprawka. No i może jeszcze do tego https://colibro.eu/pol_m_Torby-161.html . Co powiecie na zakupy w Colibro? Czy to będzie sensowny wybór? Jak uważacie?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA