REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jan

21.03.2012 02:48

Szkoda tylko ,że nowo powstałą ścieżekę rowerową wzdłuż ulicy E.J.Osmańczyka urzędnicy z dzielnicy Bemowa zamienili na parking dla samochodów...wydając decyzje na zdjęcie słupków oddzielających ścieżkę rowerową od zatoki postojowej-pewnie pod naciskiem kierowców, którzy nie mieli ochoty płaci za wynajecie miejsca parkingowego w okolicy.
I tak ścieżki nie ma ale za to przybyło około 10 miejsc parkingowych.
A to co najciekawsze parkują tam osoby na rejstracjach spoza Warszawy-a więc najpeniej nie płacący podatków w Warszawie...

# damador

21.03.2012 06:29

niestety pomysl uwazam za nietrafiony i zbedny w systuacji kiedy burmistr usilnie szuka osczednosci np w oswiacie. By zylo sie lepiej. Wybaczcie ale bez rowerow (ktore nta bene mozna kupic za niewielkie pienadze samemu) da sie przezyc - a oszczedzanie na edukacji zemsci sie na "prorodzinnej" polityce PełO

# Mati

22.03.2012 00:16

Super pomysł i nareszcie wprowadzony! Czekam tylko, aż ZTM ogarnie się i wprowadzi rower publiczny na znacznie większą skalę.

REKLAMA

# Zuuz

15.04.2012 07:11

Wszytko super było aż do czasu ... Postanowiłam wypożyczyć rowerek w 1 piękną sobotę ale okazało się że wszystkie rowery są niedostępne : błąd systemu ) nie tylko ja miałam taki problem a najgorsze jest to że gdy wróciłam do domu po wielu godzinach spacerów ( bez roweru ) okazało się że rowery zostały prze zemnie wypożyczone a system czyści mi konto za wypożyczone ''nie dostępne rowery '' teraz mija 14 godzina jak nie oddałam 1 roweru :P mam nadzieję że sami do mnie zadzwonią jak pomyślą że ukradłam im rower... A do tego nikt tych cholernych telefonów nie odbiera niby infolinia bzdura nikt tego nie odbiera tylko kiczowata muzyczka ... Kiedyś bym poleciła te rowerki ale nie dziś zraziłam się i nie wiem czy wrócę jeszcze do używania bemowobike :/

# czarna perła

17.05.2012 15:34

Fajny pomysł z tymi rowerami. Szkoda tylko że nikt nie pomyślał o rowerach z siedzeniem dla dziecka z przodu lub z tyłu:( To by się na pewno sprawdziło
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA