REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Tomasz

10.10.2014 16:08

Będę.

# młynów

10.10.2014 21:52

Zbędny wydatek.Nie będę.Mam dość seriali żeby oglądać jeszcze radnych celebrytów.A jak rządzą to widać.Tygodniami leżące worki na trawnikach.Łatane chodniki co 3 miesiące.Śmietniki pełne.ZGN bez żadnej kontroli.Ulotki na każdym słupie i przystanku.I ja mam ich jeszcze oglądać.

# bucik

14.10.2014 08:05

W związku z podjęciem przez Radę Dzielnicy Wola m.st. Warszawy na sesji w dniu 23 września br. uchwały nr LI/293/2014 w sprawie rejestrowania obrazu i dźwięku z sesji Rady Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zgłoszonego w ramach inicjatywy uchwałodawczej przez Komitet Inicjatywy Wola Zmian "Uchwalmy to" - uprzejmie informujemy, że najbliższa sesja Rady Dzielnicy Wola w dniu 14 października br. będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej Dzielnicy w zakładce "Rada Dzielnicy".

REKLAMA

# buahahaha

14.10.2014 08:09

Fantastycznie. Beda taaaaaakie emocje. Cała rodzina bedzie oglądac

# Żytniak

16.10.2014 17:52

Inicjatywa Wola Zmian wzięła się chyba nie od tej strony za prace. Transmitowanie rady dzielnicy jest spektakularne, ale nie wnosi NIC do życia mieszkańców. Nie wyobrażam sobie, żebym musiał grzebać w internecie i szukał kiedy jest posiedzenie, a następnie oglądał ten serial....
Nie wiem przez jaki czas macie zamiar transmitować obrady - może to tylko kiełbasa wyborcza, mająca nam zasugerować różne rzeczy - ale wiem na pewno, że kosztuje to kilka ładnych groszy!!! Wolałbym, żeby te pieniądze były przeznaczone na inne cele społeczne np. seniorów.

# Mieszkanka Woli

18.10.2014 22:09

Pytanie czy Wola Zmian forsując nagrywanie i transmisję zastanowiła się skąd będą na to pieniądze? Może teraz sami powinni nagrywać i udostępniać bez dodatkowego obciążania budżetu gminy - jest tyle innych potrzeb...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA