REKLAMA
REKLAMA

Batman na urodziny

03.02.2017 10:17 #rybka
Mój mąż ma niedługo urodziny. Chciałabym mu kupić coś śmiesznego, znalazłam - dystryktzero.pl/ zestaw-figurek-batman -mask -of-the-phantasm -2-pack-batman-and-phantasm -15-cm.html bo on przepada za Batmanem dosłownie! Myślicie ze to będzie okej?
03.02.2017 13:25 #buba
No nie powiem śmieszny upominek ja na przykład zalazłam fajny zegar na ścianę artisfera.pl/zegar-tykajacy- las-p-28.html bardzo fajny przytulny taki, fajnie wkomponuje się do wnętrza o jasnych tonacjach. Na prezent idealny.
06.02.2017 15:00 #ququ
Po pierwsze, Jaki budżet posiadasz na ten cel kupna czegoś interesującego co faktycznie sprawi mu radość? Dla mnie figurka jest bardzo słabym pomysłem, jeśli już to konsoleigry.pl/gry-na-ps3/ 2559-lego-batman-3-poza-gotham- pl-ps3-5051892177566.html mysle ze to dopiero jest fajny pomysł!
07.02.2017 11:01 #mmuhh
Słaby pomysł z tą figurką raz ,że nieprzydatne dwa że bardzo drogie! A ta osoba jest kierowca? Może coś lepszego dla kierowcy! moze coś skomponuj z tego, total-care.pl/cat-pl-1 -AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Duży wybór tu jest!
13.02.2017 00:00 #kropeczka
HAHAHAH to śmieszne jest całkiem, ale ja bardziej wole jakieś rzeczy do auta np. środki do pielęgamcji wnętrza etc , najczęściej kupuję takie rzeczy w total-care.pl Porządny, sprawdzony sklep z szerokim asortymentem samochodowym. Mój znajomy mechanik samochodowy mi polecił. Kupowałam już kilka razy.
21.02.2017 13:04 #kinia66
A jak dla mnie wygrywa coś takiego: konsoleigry.pl/gry-na-x360/3795 -fifa-16-pl-x360- 5030935112870.html przyjemna gra dla chłopaka ! sama z moim chłopakiem często w nią gram.
06.03.2017 12:22 #kryska
A może książkę? To jest fajny oryginalny prezent! na inbook.pl jest bardzo duży ciekawych propozycji różnych książek w dobrych cenach! Książka jest bardzo praktycznym prezentem więc pozostaje tylko odpowiednio dobrać tematykę,
06.03.2017 12:31 #wenu
Ja mam specjalny długopis którym zdobię potrawy mojemu dziekcu: cinnibird.pl/cinnibird-white.html dostałam na prezent i bardzo mi sie podoba! fajny preznet dla kogoś kto lubi być w kuchni.
07.03.2017 08:12 #Tamara5
Wiez zależy w sumie od wiellu czynników co kupic, MOjemu mężowi na jego
urodziny kupuje organizer na biuro http://www. artisfera...zery-na-biurko- c-1_17.html akurat bardzo przydatny upominek
07.03.2017 14:54 daria.d
Jeśli ma taką pasję, to na pewno mu się spodoba ;)
17.05.2017 09:10 #nick00
Kup ksiażkę! Będzie oryginalnie i przydatnie. na inbook.pl jest bardzo dużo fajnych tytułów ksiażek! sprawdź.

121/358 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie