REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Baterie łazienkowe - nowoczesne czy klasyczne?

12.10.2017 12:10 mieszkanka
Cześć!

Chcę niewielkim kosztem zmienić nieco swoją łazienkę. Szukam więc inspiracji co wymienić by efekt był jak największy. Na razie stwierdziłam, że wymienię lustro, oświetlenie oraz krany w umywalce i wannie. Ogólnie lubię nowoczesny styl, ale jest on już tak bardzo popularny, że mi się trochę przejadł. Gdzie nie pójdę tam wszystko nowoczesne, ze stali nierdzewnej, proste i ascetyczne. Dlatego coraz bardziej zwracam się ku stylizowanym, klasycznym aranżacjom. Baterie klasyczny czyli z kurkami może i są mniej praktyczne, ale w ten styl się wpisują znakomicie.
Macie jakieś propozycje co by jeszcze wymienić, dodać do łazienki by łatwo zmienić jej charakter?
12.10.2017 13:06 #loskas
zamiast muszli zrób dziurę w podłodze, klasycznie i ekonomicznie
btw stfu
19.10.2017 17:07 Bazyl12
Wszystko musisz dopasować do wyglądu całej łazienki. Pamiętam, że mi sporo czasu zajęło szukanie odpowiedniej baterii do wanny i umywalki. Ostatecznie kupiłam przez internet, bo w sklepach mi się nic nie podobało. Zajrzyj na sklepforb.pl/18-baterie-lazienkowe, gdzie masz duży wybór baterii do umywalek, wanny i prysznica. Niektóre są bardzo nowoczesne o nietypowym designie, a niektóre bardziej klasyczne - np. z kurkami zamiast pojedynczego uchwytu. Jeśli robisz remont, to zawsze możesz pokusić się nie o baterie ścienną do wanny, ale tzw. baterię otworową.
20.10.2017 10:29 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,.

593/2748 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Turystyka
 --- Mamy do dyspozycji całoroczne domki drewniane z kominkami i pokoje w pensjonacie w przepięknej okolicy w Bieszczadach blisko stoków narciarskich. Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa pakiet świąteczny z wyżywieniem i atrakcjami m.in. bieszczadzki kulig, wspólne ubieranie choinki, kolędowanie, seanse saunowe, jacuzzi i bajkowe dla dzieci. Cena uzależniona od wyboru opcji. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny Równia 92, 38-700 Równia tel. 695 904 772

Różne
 Dam Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury Przedsiębiorco płać niższe podatki! Oferta skierowana do FIRM i OSÓB FIZYCZNYCH, które muszą skutecznie zminimalizować: - podatek VAT - podatek PIT lub CIT - podatek od sprzedaży nieruchomości - podatek od zysków kapitałowych (p. Belki) A także: - przenieść środki spółki na konto os.fizycznej - udokumentować rozliczenie dotacji - wystawić fakturę inwestorowi bez posiadania działalności gospodarczej Oferujemy profesjonalną sprzedaż faktur kosztowych (kosztów VAT). Pomagamy optymalizacji wszystkie najgorsze podatki: - podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT); - podatek dochodowy od osób prawnych (CIT); - podatek od towarów i usług (VAT). I wiele, wiele innych. Wszystko z firm z odpowiednim PKD newis@mail.com Tel. 616-242-958 http://www.sites.google.com/prod/view/koszt https://sites.google.com/prod/view/koszt

Nieruchomości
 Biuro nieruchomości CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji, oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.