REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Basen za 2 zł - to bzdura

# orion

08.08.2003 12:17

Echo podało rewelację wakacyjną, że basen kosztuje 2 zł za poł godzziny. To bajki. Po pierwsze nie ma basenu, bedzie dopiero po 18-tym. Tak przynajmniej bylo jeszcze tydzień temu. Po derugie nie bedzie zadnej stawki promocyjnej dla dzieci na wakacje.
A pamietacie te spotkania z wladzami gminy, kiedy mieli budowac plywalnie. Obiecanki - basen bedzie dostepny dla kazdego mieszkanca Bialoleki TANIO. A jak jest: komercja, z ktorej dobrze żyje była radna Staszewska i paru innych "bliskich" Przybylskiego.

# Milupa_Odzywka

11.08.2003 11:49

...ze tez Wy, Orion sumienia nie macie tak tykac ekonomicznie pare Amatorow z Rakowieckiej i ich uroczych, emerytownych przyjaciol z WSI. Juz lepiej byscie pojechali, wicie, do np. Kolobrzegu zapytac Pana Przewodnika, jak sie to miasto nazywalo przed wojna i czy cos sie od tego czasu zmienilo lub moze zamierza zmienic. A jesli chodzi o te dwa zlote, to ja ostatecznie moge sie posuwac z Bebikiem na stole w kuchni w strone parapetu do okna szeroko rozwartego...i potfel Soltysa chiba mi nie zalegnie na drodze, co ? Czy Wstrzemiezliwa z Drugiego chcialaby zobaczyc, jak mnie to wychodzi ? Po szwedzku zaslona uniesiona bedzie...

# Playgirl

11.08.2003 19:59

To muusssii... być baaaaaaaaardzo sssssssexsiiiii.... jak possuwasz się z tym Bebikiem....

REKLAMA

# Duśka

13.08.2003 12:02

Mam prośbę: czy moglibyście spotkać się poza forum i nie zawracać nam głowy swoimi upodobaniami seksualnym ? To nie miejsce na takie prezentacje. Duśka

# Milupa_Odzywka

13.08.2003 23:22

...Otoz Dusiu, nie moglibysmy, spotkac sie poza tym forum z Kolezanka lub Kolega PlayGirl , bo nie mamy na to, for example, ochoty lub czasu. Wyobraz sobie, pokazalam Twoj wpis Bebikowi i Bebis ( tak mowie do Niego czasami slodko ) byl ( jest nadal zreszta Biedactwo moje ) tak tym zniesmaczony, ze nie bede powtarzac slow, ktorych uzywal...zreszta nawet nie wiem przez jakie "u" pisze sie jedno z czesciej powtarzanych. Tu przypomina mi sie dyskusja Wybitnych Polonistow na ten temat i pyszna rada pewnego Madrego Zyda: Skoro nie wiesz przez jakie "u" to pisac, zawsze pisz Szanowna Pani.
Ad rem.
Szanowna Pani , Moderatorko Ty Moja, ze tak powiem, wpis, ktory wprowadzil w irytacje Pania i reprezentowane (?) przez Pania Towarzystwo (?) dotyczyl ceny basenu, srodowisk samorzadowych, Mieszkancow Drugiego Pietra, Ziem Zachodnich i Polnocnych oraz firanek po drugiej stronie Baltyku . I tyle...I tyle to ma wspolnego z upodobaniami seksulanymi, co Emil Pochylony,Wypiety i Okladajacy po pysku Fotografa z czasopisma Newsweek PE.
A moze Ty po prostu az nogami zatarlas, co ? ....Auuu, to sorry, nie chcialam Cie rozpalic. Sciskam i czekam na nowe przepisy :)

# Vladymir

16.08.2003 23:29

Oj, Milupo Odzywko, czy nie za ostro potraktowalaś Duskę ? To mogło jej sprawic przykrość, a nie powinnismy sobie na naszym Forum serwowac przykrości. Tego mamy dosyc w pracy od naszych przygłupiastych szefów. W necie umilajmy sobie zycie, skoro w realu nie jest to mozliwe :)))

REKLAMA

# Historykowie

16.08.2003 23:32

Duśka jest OK. I Milupa też. Zapalmy fajkę pokoju (choć Historyk właśnie rzucił palenie).

# Vladymir

18.08.2003 23:56

A czy Duska pali ? Bo do tego kręgu palaczy brakuje tylko jej, ja palę non stop.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break