REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


09.07.2018 16:58 #nnn
Nie rozumiem dlaczego wszystko jest upychane w Chrzanowie. Czy inne rejony Bemowa nie maja prawa do inwestycji? Chyba nabywcy mieszkań w polach kukurydzy wiedzieli że poza ich budynkami nic tam nie będzie.
09.07.2018 17:10 #Michałek
#nnn napisał(a) 09.07.2018 16:58

Nie rozumiem dlaczego wszystko jest upychane w Chrzanowie. Czy inne rejony Bemowa nie maja prawa do inwestycji? Chyba nabywcy mieszkań w polach kukurydzy wiedzieli że poza ich budynkami nic tam nie będzie.
To pisałem ja słynny menadżer OSiR Bemowo prawa ręka Kucy.Wysil się na lepszą manipulację.
09.07.2018 18:42 #BemBemBem
Basen powinien powstać na rogu Lazurowej i Batalionów, miejsca jest dużo ale nie... lepiej jest upchnąć tam kolejny blok albo pobudować pływalnie obok już istniejącej ...
09.07.2018 19:59 #Chrzanic
Zróbcie coś w końcu na tym Chrzanowie, bo cała ziemie "zeżrą" deweloperzy !
09.07.2018 21:48 #BeMózg
Budować, nie marudzić! Lokalizacja pływalni przy Forcie Blizne jest jedną z najlepszych na Bemowie. W jej pobliżu już mieszkają tysiące ludzi, którzy do tak położonej pływalni będą mogli dojść na piechotę, do tego budowane i planowane są kolejne bloki, przy ul. Lazurowej są przystanki autobusowe, blisko jest też przystanek tramwajowy na ul. Dywizjonu 303. Wysyłanie mieszkańców Bemowa na pływalnię w WAT jest nieporozumieniem, jako że tysiące studentów uczelni zapewniają niemal pełne jej obłożenie przez cały dzień.
Natychmiast po wybudowaniu tej pływalni należałoby przystąpić do budowy kolejnej, na kukurydzianych osiedlach Chrzanowa. Przez ten czas miasto powinno uporać się z pozyskaniem działki pod budowę pływalni w tym rejonie.
REKLAMA
09.07.2018 23:31 #Mieszkanka1
Fort blizne to bardzo dobra lojalizacja dla wszystkich mieszkancow bemowa. Basen na wacie, to sadzawka. Tu potrzebny jest nowoczesny, duzy basen ze strefą spa, jak centrum sante.
10.07.2018 11:19 #Bazyli
W pełni się zgadzam. Bardzo mądra wypowiedź. Nie kłócić się, tylko budować!
10.07.2018 14:04 #Biankowianka
Budujcie. Czekamy niecierpliwie. Bataliony niech trochę poczekaj. Tu już kupa luda. A będzie jeszcze więcej!. W koło pustka, może chociaż basen :-).
11.07.2018 09:02 #rejbiszowski
to chyba jakiś sajens fikszyn !!! budowac basen dla słoi ????
srać w nim beda jak u siebie na wsi
11.07.2018 10:36 #Prysznick
Do #rejbiszowski - Z moich pobieżnych obserwacji przeprowadzonych na Woli (a więc w dzielnicy, której mieszkańcy w większości nie zaliczają się do słoi, a wielu z nich to "rasowi" z dziada pradziada Warszawiacy) wynika, że prawie połowa użytkowników basenów nie myje ciała pod przed wejściem do wody, wypłukując swoje obsrane odbyty dopiero w niecce basenowej. Niektórzy potrafią być tak bezczelni, że już na basen przychodzą ubrani w kąpielówki. A my potem w tej zupce pływamy. Smacznego... Zatem obawa, że mieszkańcy Chrzanowa nie będą potrafili odpowiednio zachowywać się na pływalni jest chyba przesadzona. Hołota z niedomytymi genitaliami i pachami potrafi wleźć do basenu w każdej dzielnicy.
A pływalnię należy czym prędzej budować i - jak stwierdzono w poprzednich wpisach - nie marudzić!
REKLAMA
11.07.2018 11:42 #lideksynubeka
@ BeMózg

Tak jest,budować tę pływalnię i zaczynać budować następną. Na Chrzanów blisko Lazurowej jest dobry dojazd komunikacją publiczną z innych osiedli Bemowa i poprawi się on jeszcze po wybudowaniu planowanego przedłużenia Człuchowskiej. I puszczeniu tam autobusu. .
11.07.2018 11:55 #astratex
pytanie, kto za to wszystko zapłaci ?
bo chrzanowskie słoje biorące 500+, na pewno nie. Chyba, że zrobimy im kolejny prezent w postaci basen+, metro+, człuchowska+.
11.07.2018 17:27 #lideksynubeka
Z basen+,metro+ i Człuchowska+ skorzystają nie tylko małorolni z Chrzanowa
11.07.2018 21:02 #Bielanka
#lideksynubeka napisał(a) 11.07.2018 17:27

Z basen+,metro+ i Człuchowska+ skorzystają nie tylko małorolni z Chrzanowa
Daj na Rydzyka i jego sektę PiSowska fanatyczko
11.07.2018 22:18 #jkk
Czasem próbuję zrozumieć urzędników i nie dziwię się akurat w tym przypadku, że wybrali opcję budowy basenu przy S8. Ten teren już kilkakrotnie był przedmiotem próby zbycia i nie znalazł się chętny. Tymczasem teren przy Batalionów nie dość, że jest przedmiotem co do którego są roszczenia to jeszcze nie posiada dojazdu albowiem droga wytyczona w planie miejscowym jest na obecnie prywatnym terenie. Aby wybudować tam basen należy dokonać zmiany planu miejscowego.
REKLAMA
11.07.2018 22:59 #Precz z trollami
#Bielanko, nie pisz po pijanemu, bo bełkoczesz.
12.07.2018 11:02 #tomeck
Kura Mać, SZKOŁA jest potrzebna na JUŻ a Ci o jakimś basenie pier... dolą...
17.07.2018 18:22 #bemowanka
Wybudowanie w tym miejscu basenu całkowicie uniemożliwi poprowadzenie dojazdu do S7 w wariancie 3 - przez Babice i ostatecznie zmusi GDDKiA do wariantu 2 przez środek Bemowa.
Urząd Bemowo z jednej strony chce by S7 sżło przez Babice a z drugiej robi wszystko by nie mogło.

Trochę jakby jeden wydział nie wiedział co robi drugi.
14.08.2018 13:19 #Bzdziagwa
Bemowianko.
Zabudowa tego terenu basenem nic nie zmieni w sprawie s7.
14.08.2018 13:33 #Pozytywnie
Basen w tym miejscu to dobry pomysł. Nie jest żadnym argumentem przeciw pobliski basen WAT. To obiekt uczelniany. Przez większość dnia zajęty przez zajęcia studentów. Podobnie jak tamtejsze boiska. Dodatkowo ta pływalnia nie posiada infrastruktury dla dzieci ani strefy spa.
Z Chrzanowa na Blizne jest blisko. Można skorzystać z komunikacji miejskiej. Budowa basenu na Chrzanowie, jeśli dojdzie do skutku, odsunięta jest w czasie o kilka/kilkanaście lat ze względu na roszczenia i dojazd. Basen na Blizne może być gotowy już za dwa lata, bo teren nie jest obciążony prawnie. Korzystać z tego basenu będzie mógł KAŻDY mieszkaniec Bemowa, również z Chrzanowa. Pozdrawiam wszystkich lubiących pływać :)

 102/2219 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Elektryk - Niemcy południowo-zachodnie Zakres obowiązków : - naprawa i konserwacja urządzeń w zakresie techniki budowlanej i przemysłowej - wykrywanie i usuwanie usterek w instalacjach - przeprowadzanie kontroli w instalacjach elektrycznych - konserwacja zapobiegawcza w obszarze elektrycznym Wymagania : - podstawowa znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przynajmniej rok) - znajomość instalacji elektrycznych stosowanych w budownictwie przemysłowym - mile widziany własny samochód Zapewniamy:niemiecką umowę o pracę u naszego klienta, atrakcyjne wynagrodzenie dla wyuczonych elektryków, dieta za przepracowany dzień w wysokości 50euro, zorganizowane zakwaterowanie płatne (max. 25euro/dzień), wsparcie polskojęzycznego konsultanta przez cały okres zatrudnienia. rekrutacja@hrigroup.pl lub +48 539 955 300 HR Work Sp. z o. o.

Sprzedam
 Oferuje Państwu największą ofertę Gotowych Spółek z lat 1991-2017 r. w cenie od 3500 zł za spółki z 2013 roku - Każda oferowane przez nas spółka jest spółką "czystą" Spółki posiadają komplet dokumentów , takich jak : umowę spółki z zawartymi wszystkimi PKD od 01 do 98 potwierdzenie nadania numeru KRS potwierdzenie nadania numeru NIP potwierdzenie nadania numeru VAT/UE kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł do 15.000.000,00 zł potwierdzenie nadania numeru REGON Notarialne oświadczenie o braku zobowiązań biuro@biurro.com tel. 728-128-728 www.biurro.com

Finanse
 Udziele pozyczki z komornikiem, wpisami w bazach BIK, KRD, ERIF,BIG.. Równiez dla kobiet na zasilku macierzynskim i wychowawczym. Nie reprezentuje firmy chwilówkowej. Zapraszam do wprowadzania wniosków poprzez wniosek przez Internet. Moge zaproponowac równiez pozyczki prywatne z dojazdem do domu, wyplata pozyczki przelewem nie jest jedynym mozliwym wariantem. Pozyczki niebankowe szybkoblyskawicznie i na uczciwych zasadach!!! Na weksel i umowe CP. Nie trzeba sie przejmowac jesli sa zajecia komornicze! E-mail: grandra50@gmail.com

Nauka
 Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówić po niemiecku, to czytaj dalej. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. A może nigdy nie uczyłaś się tego języka? Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość, sposób? Czy masz zdolności językowe? Ja miałam szczęście bo wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. Dlatego wiem jak pomóc osobą, które są za granicą lub dopiero jadą do Niemiec, Szwajcarii czy Austrii... Wielu z moich Uczniów dostało tam pracę lub zdało egzamin zawodowy na przykład na kierowcę autobusu. Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki i to takich tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl 790 701 508


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA