REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# wyborca

07.10.2014 21:14

Bzdura komu to potrebne!

# Radek10

07.10.2014 21:16

Będą się tylko lansować... to jest nie potrzebne.

# J23

07.10.2014 21:19

a kto to będzie oglądał, kto na to przyjdzie, chyba sami kandydacie i ich rodziny robić sztuczny tłum

REKLAMA

# matt

07.10.2014 21:23

Panie Oracz. Do gadki to Wy jesteście od razu! Pochwal się Pan swoimi "sukcesami". Przez ostatnie 4 lata cos cichutko bylo...

# kotzPISu

07.10.2014 21:31

To będzie propaganda pisuarów. :D

# werty

07.10.2014 21:32

#matt napisał(a) 07.10.2014 21:23
Panie Oracz. Do gadki to Wy jesteście od razu! Pochwal się Pan swoimi "sukcesami". Przez ostatnie 4 lata cos cichutko bylo...

Prawdę powiedziałeś!!!

REKLAMA

# nie dla brudasów

07.10.2014 21:44

może by się tak wziąć i posprzątać teren ze śmieci...???????? wszędzie brud i smród... nikogo to nie interesuje? Burmistrz i jego ekipa tylko na fotel i cały dzień nic ich juz nie interesuje? a służby sprzątąjące mają sprzątanie gdzieś to może sami sie pofatygujcie? nad Wisłą ile śmieci!!!!! na trawnikach, wokół śmietników.... nawet starsi nie pamiętają żeby tak było brudno jak teraz.... ach ta wasza rewolucja śmieciowa... porażka

# Jaś

07.10.2014 22:07

Znowu ten Bartuś? Jak widać dogadał się już z każdym, z każdą opcją polityczną ... No tak, bo wtedy ktokolwiek wygra będzie Bartusiowi kasę dawał.

# Widz

07.10.2014 22:26

A Bartek Włodkowski to co to za autorytet ? i Kto o nim zdecydował, Lokalni dziennikarze to mogą być autorytety. A nie stronniczy gość co lata od gospodarności do PO

REKLAMA

# Czerwony

07.10.2014 23:05

www.piotrjaworski.waw.pl
Przecież Włodkowski poparł Burmistrza Jaworskiego. Jaworski chwali się tym na swojej stronie.
"Chociaż z poprzednimi władzami Białołęka nie zawsze mi było po drodze, to muszę przyznać, że od chwili objęcia fotela burmistrza przez Piotra Jaworskiego Białołęka "przyspieszyła" jak chyba nigdy wcześniej. Uruchomienie szeregu nowych inwestycji, zwłaszcza oświatowych, nowoczesna wizja kultury i sportu, trafny dobór współpracowników, umiejętności koncyliacyjne i autentyczne prowadzenie dialogu z różnymi środowiskami ponad podziałami politycznymi... - to niekwestionowane sukcesy Piotra, powodujące, że nasza dzielnica przestaje być peryferyjną sypialnią. Ale nade wszystko Piotr Jaworski jest człowiekiem, którego PASJĄ JEST BIAŁOŁĘKA. I to wydaje się najcenniejsze. Mocno trzymam kciuki, żeby mógł tę pasję realizować przez długie lata dla naszego wspólnego pożytku.
Bartłomiej Włodkowski
Prezes Fundacji AVE, Przewodniczący DKDS Białołęka."

 Mieszkaniec1

08.10.2014 00:32

Pytanie dlaczego nie zrobią debaty ze wszystkimi przedstawicielami partii/stowarzyszeń które będą brały udział nad chodzących wyborach na Białołęce a nie tylko tych którzy są w radzie?

 gdd

08.10.2014 01:34

Ciekawe, normalną praktyką przed przedłużeniem umowy o pracę, oczywiście w "normalnym życiu". Pracownik jest rozliczany z okresu, który przepracował oraz z wyników, które osiągnął. Jakbym szefowi zaproponował że powiem co zrobię przez kolejny rok, nie rozliczając się z poprzedniego to by mnie skierował na jakieś badania ;)
A politycy zawsze chcą abym przedłużał im umowę o pracę na podstawie tego co obiecają że dla mnie zrobią.... To rozumiem, jeżeli chodzi o "nowe twarze", ale tutaj widzę że takich nie będzie.
Może najpierw zobaczmy jakie obietnice złożono w poprzednich wyborach i czy zostały one spełnione.
Na razie wiem na kogo nie zagłosuję, więc jak coś to mój głos jest jeszcze "do wzięcia" ;)

REKLAMA

 antyurzędnik

08.10.2014 06:34

W takim razie może ktoś zada pytanie na które nie ma odpowiedzi do dziś. Skopiowałem poniżej treść z unikanego przez radnych wątku
"Debata między partiami głównie polega na pyskówce i pokazywaniu jacy inny są be. Mieszkańcy takie dysputy mają głęboko w d..... Pracują i płacą podatki, aby starczyło na odprawy zarządów PKP i Orlenu. Mamy dostęp do internetu, Wystarczy, że mieszkańcy będą zadawać pytania, a zalogowani radni będą na nie odpowiadać. Opowiadanie bajek pt. wodoloty i centrum nurkowe schowajmy sobie dla autorów powieści fantastycznych.
A ja wracam po raz kolejny z pytaniem: ile nas jako podatników kosztowało wybudowanie parkingu dla pracowników UD, łącznie ze szlabanami i stałą ochroną tych parkingów? A kolejne na które również nie otrzymałem od bardzo długiego czasu odpowiedzi: ilu z pracowników UD dostaje ryczałty za użytkowanie samochodu prywatnego do celów służbowych i w jakiej wysokości, bo na łamach tego forum burmistrz napisał, że samochodów jest tak wiele, że odbywa się losowanie wśród pracowników w którym dniu mogą na parkingu przy UD postawić swój samochód ( a muszą go mieć blisko, bo używają do celów służbowych). Będzie tym razem odpowiedź?"

# matt

08.10.2014 08:19

A ja mam inne pytanie. Po jaką anielkę w ogóle mamy ten urząd, tych radnych i tego burmistrza? Postawienie jednego znaku przerasta mozliwości burmistrza. Sprzątniecie zasyfionego chodnika i trawnika przy szkole - przerasta możliwości urzedników. Po tej całej rewolucji śmieciowej kosze są przepełnione, wszystko wylatuje, a jak jest wiatr to rozwiewa po okolicy. Urząd na Modlińskiej oczywiście nie odpowiada za nic i kieruje do UM. Na postawienie przewróconego znaku na rondzie potrzeba miesiąca.... Na naprawę ulicy to już chyba potrzeba będzie lat, bo ciągle tylko zbywają.. Skoro tak naprawdę UD nie ma pieniedzy bądź KOMPETENCJI i ciągle odsyła na Pl. Bankowy to po co my utrzymujemy tych darmozjadów? Po co wypłacać pensje burmistrzowi i diety radnym? Z tego wszystkiego wychodzi, że są to pieniadze wywalone w błoto, bo przecież Oni i tak nic nie mogą. Jedynie prowadzić profil na fb i przecinać wstęgi przy otwieraniu placów zabaw. Pozostawić na Modlińskiej tylko WOM, a resztę przegonić. Od pustego gadania w trakcie spotkania towarzyskiego jasnie panów radnych nic się nie zmieni, a śmieci same się nie uprzątną. I po raz kolejny Panie Oracz żądam jako mieszkaniec Białołęki od 25 lat przedstawienia przez Pana osiągniętych SUKCESÓW przez ostatnie 4 lata! jesli takowych nie było to cała ta debata jest potrzeban tylko i wyłącznie do zaspokojenia jakiś chorych ambicji niektórych radnych...

 andrzejs

08.10.2014 09:03

Dobry pomysł. Mam nadzieję że rozmowa będzie merytoryczna, o problemach mieszkańców Białołęki i wyzwaniach na przyszłość. Osoba moderatora, Bartka Włodkowskiego, powinna zapewnić odpowiedni poziom debaty.

REKLAMA

# Bez radni

08.10.2014 10:11

Białołęka to taki sztuczny twór ani , pies ani wydra, najlepiej część BW dołączyć do Targówka a BZ do Pragi Północ - oszczędności ogromne. Jestem ciekaw czy któreś ugrupowanie podejmie ten temat.

# tola

08.10.2014 13:05

Ludzie czy wam odbiło do reszty. Jak nie rozmawiają to źle. Jak podejmują próbę rozmowy to jeszcze gorzej. Mam wrażenie, że na forum wypowiadają się sami polityczni frustraci. Dajmy pogadać tym, którzy będą decydować o przyszłości dzielnicy. Z chęcią posłucham bo nie jestem jeszcze zdecydowana na kogo głosować.

 matt

08.10.2014 13:36

#tola napisał(a) 08.10.2014 13:05
Ludzie czy wam odbiło do reszty. Jak nie rozmawiają to źle. Jak podejmują próbę rozmowy to jeszcze gorzej. Mam wrażenie, że na forum wypowiadają się sami polityczni frustraci. Dajmy pogadać tym, którzy będą decydować o przyszłości dzielnicy. Z chęcią posłucham bo nie jestem jeszcze zdecydowana na kogo głosować.
Skąd wiesz, że będą? A może mieszkańcy jednak nie wybiorą ich (tych debatujących) w tegorocznych wyborach?

REKLAMA

# Winnica

08.10.2014 15:40

Mnie debata niepotrzebna, bo mam faworyta, który jest dobrym radnym

# milek

08.10.2014 21:32

Nie Białołołeka jako integralna całość ma sens. Sama sie na dobre i złe stworzyła przez te 20 lat.
Idea samej debaty Ok. Tylko robi się z tego, w tej formule, jakas problemowa sesja Rady (Ok) z moderatorem. Powinna być runda z pytaniami od mieszkańców. Np. składany na kartach lub mailowo do moderatora.

# nowodwory

17.10.2014 13:44

a ja pojde na debate... zeby sie posmiac

REKLAMA

# zielona

17.10.2014 17:47

Debata jest dostepna tylko online.

# IMB

18.10.2014 12:12

Stanowisko IMB w sprawie zmiany zasad debaty (uniemożliwiających udział mieszkańcom):
http://www.bialoleka.inicjatywa.waw.pl/news/79/57/Debata-dla-mieszkancow-bez-mieszkancow-Nie-dziekujemy
Wobec powyższego nasze stowarzyszenie rezygnuje z udziału.

# milek

18.10.2014 13:32

bez mieszkańców to zupełnie bez sensu.

REKLAMA

# zdziwiony

18.10.2014 13:37

to co partyjniacy beda sie kisic we wlasnym sosie i nie bedzie im nawet mozna zadac pytan? Nie bedzie nawet wstepu na sale? To po co ta debata???

 matt

18.10.2014 18:44

Oglądam to.. i nie wiem, czy to debata, czy popisówka B. Włodkowskiego... Bo gada i gada i komentuje dłużej niż inni uczestnicy.. Do tego bez sensu..

# Interwidz

18.10.2014 21:29

BRAWO Pan Tumasz z Gospodarności, konkrety na temat, sprawy ważne.
Pan Jaworski z PO obiecujemy, obiecujemy jeszcze raz obiecujemy prosimy o kredyt na kolejną kadencję.
Pan Procki z SLD totalna porażka dziwię się, że nie poprosił o koło ratunkowe lub o zmianę pytań.
Największy lans to moderator zajmujący połowę czasu na wypowiedzi.

# Raf

18.10.2014 22:17

Chwilę oglądałem ale zabiły mnie teksty prowadzącego w stylu: "Oh, pan burmistrz tak sprawnie zrobił to, więc może teraz...", "Ach, pan burmistrz tak wspaniale zrobił owo, czy zatem obecnie... ".
ŻENADA i 100 METRÓW MUŁU!!!
Nie dziwię się, że zrobili to kółeczko wzajemnej adoracji bez mieszkańców. Gdyby tam byli żywi ludzie to by go na taczkach wywieźli za te pochlebstwa.

# milek

18.10.2014 23:44

CZy jest gdzies link do nagrania? Czy raczej wiecej uczestników niż widzów?

# gość

19.10.2014 21:10

Jaworski to dobry burmistrz i człowiek, naprawdę warto na niego głosować.Takich ludzi potrzeba nam w parlamencie.

# jarzabek

19.10.2014 21:15

Lubu dubu....

# Ber

20.10.2014 11:36

#gość napisał(a) 19.10.2014 21:10
Jaworski to dobry burmistrz i człowiek, naprawdę warto na niego głosować.Takich ludzi potrzeba nam w parlamencie.
Twój post to sarkazm oczywiście?

# Mod

20.10.2014 14:52

www.youtube.com/watch?v=FMxIW230fb8 - debata

# gość

20.10.2014 20:24

Nie sarkazm, tylko z doświadczenia (własnego).

# milek

20.10.2014 22:34

Obejrzałem. Rzeczywiście sporo tam prowadzącego:) Było parę ciekawych wejść (niestety trochę powierzchownie potraktowanych) np. radny Tumasz zwrócił uwagę na problem deindustrializacji dzielnicy. Zabrakło jednak rozwinięcia tego wątku. Reszta dotyczyła spraw ogólniesłusznych. Włodkowski pokazał ciekawą analogię z Ursynowem, ale też tego nie pociągnięto.

 tarantula01

20.10.2014 23:33

Każdy z nas miał 3 minuty na wypowiedź + 2 minuty na odpowiedź na pytania w obrębie tematu, stąd brak głębszych analiz.
Wojciech Tumasz

 tarantula01

20.10.2014 23:33

Każdy z nas miał 3 minuty na wypowiedź + 2 minuty na odpowiedź na pytania w obrębie tematu, stąd brak głębszych analiz.
Wojciech Tumasz

# Mysza

21.10.2014 00:05

Obejrzałam początek i na pytanie prowadzącego: Co partie mogą zaproponować Białołęckim kobietom? Trzy odpowiedziały że miejsca na listach i udział w partiach. Tylko jedna partia chyba samorządowa, że pracę dla mężów bliżej domu.
Panowie, to stanowczo za mało.

# bokserka

21.10.2014 08:47

Niech kobiety do stanowisk, władzy, prestiżu - dochodzą własną pracą a nie w wyniku parytetów- to dla kobiet jest poniżające

# Tok

21.10.2014 09:25

Zdaje się ze tylko jeden z Radnych, Tumasz, wspomniał o drogach na wschodniej Białołęce.

 basik

21.10.2014 10:19

Masakra - mówił głównie Włodkowski.

 antyurzędnik

21.10.2014 11:12, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 21.10.2014 11:20

Rozliczenia za 4 lata zero. Tumasz z Jaworskim próbowali się przebijać, a pozostali chyba nie wiedzieli po co przyszli- zero konkretów.
Zbyt długie wywody prowadzącego i zbyt ogólnikowe i przyjazne pytania. A dlaczego nie pociągnął prowadzący tematu smieci i tego co zrobił burmistrz żeby ich nie było? Dlaczego nie spytano o nietrafione pomysły i wydatki: wieża dla jerzyków i zaśmiecona plaża? Miało być głaskanie i było. Udział mieszkańców na spotkaniu zdecydowanie by je ożywił. IMB mial rację wycofując się z takiej szopki.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe