REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bartek Włodkowski przegina na forum

# Izka

15.11.2006 09:16

Znam Bartka i oczom nie wierzę. Ale czasem tak bywa, że ludzie mają drugie ja. Na tym forum objawiło się drugie ja BW. Wyhamuj Bartek!

# słuchamja

15.11.2006 09:23

p. Włpdkowski nie pisz już nic, zacznij działać, ............

# mell

15.11.2006 09:31

Popieram apel .Wlodkowski nie mądraluj.Może to euforia wyborcza spowodowala że chcesz kogoś pocalować w dolne miejsce ciala pytając się za ile ale reprezentować będziesz kogoś w Radzie .Nie same dzieciaki z dowodami.Ubliżasz i innym.

REKLAMA

# wkurzony

15.11.2006 10:28

Organista to gówniarz co mu się w głowie pomieszało ze szczęścia. Mam pytanie jak go można odwołać?
Jak sprawdzić jego fundację zwłasza kasę?

# JK

15.11.2006 11:13

ocho! już szukamy haka, już podejrzewamy, że tu jakiś układ działa. No cóż, polskie podwóreczko

# PIOTREK

15.11.2006 18:21

Czego chcecie od Bartka?
Pomimo, że jest z Wąsatych, jego pióro nie przeszkadza mi. Dziś jest menelski trend-patrz Wojewódzki, Antylista, Majewski show.
Są to programy , w których łamanie prawa jest na porządku dziennym i nic sie nie dzieje, wcale nie podoba mi się to, ale tłuszcza tego potrzebuje, programy sa dostosowywane do oglądalności, czyli do poziomu większości ogl ądaczy, mają bawić , a nie uczyć i to jest tragedia, ale nie jesteśmy w stanie temu zapobiec, bo wiekszośc społeczeństwa to barany.
Dlatego pióro BARTKA nie jest wcale takie mocne, uważam samokrytycznie, że moje pióro jest dużo bardziej chamskie i czasami prostackie niż Bartka , a dostaję mało od internautów, a tak naprawdę nikt nigdy nie ochromolił mnie za pióro , tylko za powtarzanieeeeeee tych samych tematów.
Bartek(zrobiłem wywiad z jego współpracownikami) jest człowiekiem apodyktycznym i bardzo dobrze, żyje , myśli , odpowiada według rytmu, nie opierdala sie kiedy trzeba i jest kulturalny kiedy kultura tego wymaga. I takim trzeba być.
Ja np: jestem bardzo bezpośrednim człowiekiem i nie lubię rurki przez bibułkę, konkretnie, czarny albo biały, nie ma szarego.

REKLAMA

# marysia

15.11.2006 18:56

wojewódzki, majewski show - te programy lecą na tych samych kanałach co Fakty i Wydarzenia.. a to programy PO, czyli całe stacje PO, a oglądają ich wyborcy PO
Są to programy , w których łamanie prawa jest na porządku dziennym i nic sie nie dzieje, wcale nie podoba mi się to, ale tłuszcza tego potrzebuje, programy sa dostosowywane do oglądalności, czyli do poziomu większości ogl ądaczy
hm.. ja już sobie wyciągnęłam odpowiednie wnioski

 Włodkowski B.

15.11.2006 20:57

Cóż, Piotrze, nic dodać, nic ująć.
Pozdrawiam wszystkich wkurzonych! (To dobry znak, że nie jestem Państwu obojętny). I proszę: patrzcie całościowo! Okaże się, że wszystkie oblicza Bartka są podobne i składają się na jednego, tego samego Bartka.
Chama, bufona, aroganta?
Bardzo łatwo używać mocnych słów - zwłaszcza, gdy w sercu pojawia się strach... Tak, tak strach. Ten sam, który zawładnąc wieloma, gdy przecyztali tekst, że "Niczego nie obiecuję...". Próbowali wyśmiać, zignorować, wykpić... Jestem sobą, tak jak i byłem sobą przed wyborami i w trakcie kampanii.
Nie napisałem na forum niczego, co miałoby wyrządzić krzywdę komukolwiek... Dialog z Matką ma charakter groteskowy. Od czasów pamiętnego artykułu K. Madeja w "Echu" na temat Matki-Sławka... nikt chyba nie traktuje wpisów tejże na serio. Osobiście cenię Jej/Jego /?/ intelekt, zdolność umiejętnego łączenia i kojarzenia faktów itd., a pseudorozmowy staram sie sprowadzić w sferze merytorycznej do poziomu reprezentowanego przez Matkę.
Wszak forum to nie ambona, sala obrad Rady czy inne szacowne gremium...
Problem tkwi zupełnie w czym innym. Jest grupa ludzi, która zdaje się, chce mieć monopol na wszystko; która wie najlepiej, co, kto i jak... Szkoda.
Wyświechtane hasła o współdziałaniu i współpracy... Czyż nie na tym ma opierać się samorząd?

 Włodkowski B.

15.11.2006 21:19

Aha, finanse Fundacji są w porządku. Każdą kontrolę przyjmiemy z wielką radością (i powagą). A o wszystkich akcjach, donatorach, darczyńcach i sponsorach, z wygranymi konkursami dotacyjnymi na bieżąco informujemy na naszej stronie i w Aveciarzu.
Szkoda, że taki mechanizm podejrzliwej chęci zniszczenia, dowalenia... pojawia się u ludzi "wkurzonych". Brak klasy, ot co. Mam nadzieję, że ów "wkurzony" nie jest sympatykiem PO.

REKLAMA

# słuchamja

16.11.2006 16:48

Bartku, to nie chodzi o to jak ty to pojmujesz i jak ci się wydaje, chodzi o to, że jeżeli jesteś radnym nadzej dzielnicy, to wymagamy od ciebie szacunku dla nas oraz zacznij szanować samego siebie, bo staniesz się błaznem i tak cię będą postrzegać przez najbliższe 4 lata, a szkoda by było gdybyś je zmarnował. Całuski na koniec i nie pisz już więcej na forum, bo ci później twoje cytaty będą przypominać, a tego chyba byś nie chciał, choć sam o tym jeszcze nie wiesz. pa

 Włodkowski B.

16.11.2006 17:38

Za całuski dziękuję.
Z moim szacunkiem dla siebie i ludzi wokół chyba nie jest najgorzej. No, chyba, że szacunek mierzysz przez pryzmat forum...
Nie tak łatwo - wbrew pozorom - stać się błaznem. Dobrym błaznem. Łatwo natomiast być anonimowym katem.
W każdym razie całusków nie odwzajemniam. Wyłącznie pozdrawiam.

# Tosto

16.11.2006 21:45

Włodkowski B. ochloń wreszcie.

REKLAMA

 Włodkowski B.

16.11.2006 21:54

Po czym????

# słuchamja

17.11.2006 12:49

Bartuś, chociaż tak chyba do radnego nie wypada, zapomnij o dotychczasowych zasługach, bo to się już nie liczy, otwierasz nową, czystą kartę i jak ją zapiszesz od ciebie zależy, forum ci w tym nie pomoże, używasz filozofii, ale po co, kogo to obchodzi, do działania musisz się zabrać, czy chcesz czy nie, choć bardzo tego pojąć nie możesz. Katem mnie nie nazywaj, bo nim nie jestem, po prostu zaczynam od ciebie wymagać tego, do czego zostałeś wybrany, a ty się bronisz przed robotą jak przysłowiowy diabeł przed święconą wodą. Pozdrawiam, ale bez całusków, nie pojąłeś ironii, a to znaczy, że samokrytyka u ciebie zanikaaaaaaaa.....................

 Włodkowski B.

17.11.2006 23:12

Wiesz, czasami lepiej udać głupiego. Żeby zachować...
A zresztą!
Filozofia jednak czasem się przydaje. Carte blanche w wydaniu Rousseau skończyła się zupełnym fiaskiem i intelektualnym, i moralnym. Wiesz, że jej autor biegał po Paryżu, obnażał się przed kobietami i onanizował? Fuuu...
A co do wymagań - najlepiej zaczynać od siebie. Na początek proponuję, abyś czytał samokrytycznie swoje posty. I nie martwił się tak bardzo o moje "nie-działanie", "bronienie" (?!) i zanikanie.
Buźka!
A teraz usiądź wygodnie, zamknij oczy i słuchaj... Pamiętaj, że jestem Twoim radnym. Myślę o Tobie. Dbam o Ciebie. Ze mną nic Ci się nie stanie. Dokonałeś dobrego wyboru.
Otwórz oczy. Lepiej?
No, to trzymaj się i terapię powtarzaj 3 razy dziennie.

REKLAMA

# antyholbach

17.11.2006 23:19

Moze rzeczywiście Rosseau miewał problemy ze sobą, ale pozostawił po sobie arcydzieło literatury "Wyznania". A co pozostawią po sobie ci "co się nie onanizują i nie biegają", nie mówię w skali swiata lecz choćby i dzielnicy.

 Włodkowski B.

18.11.2006 09:40

Wiesz... jakby Ci to powiedzieć... wybacz... oni pozostawiają po sobie... Aveciarza...
***
Na marginesie: wolę inne "Wyznania". Wbrew pozorom dużo bardziej namiętne. Choć oczywiście w innym kierunku.

# piotrek

18.11.2006 18:32

antyholbach!!!!!!!!!!!
wszyscy normalni ludzie się onanizują, przynajmniej ci , którzy przeżyli już pierwszy orgazm, pamiętaj: najlepsza baba to własna graba.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

18.11.2006 21:38

A wy Wlodkowski, co o tym sadzicie ?

# Aveciarz

22.11.2006 23:37

My - czy ja? To różnica, Mateczko...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

23.11.2006 21:15

A oni ?
Jak podaje IAR a za nia Wirtualna Polska :
''Sąd Rejonowy w Łodzi umorzył sprawę Piotra Tymochowicza oskarżonego o zniesławienie senatora Stefana Niesiołowskiego. Specjalista od wizerunku w lipcu tego roku na łamach "Angory" nazwał senatora gejem, sugerował też że podobne skłonności wykazuje premier Jarosław Kaczyński. Proces karny o zniesławienie był połączony z cywilnym pozwem o ochronę dóbr osobistych. Stefan Niesiołowski domagał się 30 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Prokurator chciał kary 3 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 5 lat.
Sąd w Łodzi umorzył sprawę, bo nie dopatrzył się znamion przestępstwa. Rozprawa odbywała się przy drzwiach zamkniętych. Pełnomocnik senatora będzie odwoływał się od decyzji sądu. Piotr Tymochowicz specjalizuje się w kreowaniu wizerunku polityków i liderów. Tymochowicz pracował między innymi nad wizerunkiem Andrzeja Leppera ''
Sugerowal, sugerowal i zamiast robic z Chama Pana, zrobil Premiera z Leppera.
ehe.. trzeba miec reke, zeby tak ksztaltowac rzeczywistosc...
Pisal o tym Ildefons w swoich pieknych poezjach, pozwolcie zatem, ze Matka przytocza ze dwie strofy :
'' Oto jest nasz dzień codzienny,
nasze małe budowanie,
trud uparty i niezmienny,
nieustanne kształtowanie
Słońce wschodzi i zachodzi,
drzewa kwitną, liście ronią,
my strumień rzeczywistości
kształtujemy naszą dłonią''
Strumien rzeczywistosci... ha, ha, ha taki poeta to jadnak umie siegnac po subtelnosc.
Strumien... dobre !
Wracajac do rzeczy. My, ja, oni..Matka pytala o wasz stosunek do dloni. Umiecie ksztaltowac... ten strumien. Dla dobra Dzielnicy ? Dlonia.

REKLAMA

# dentysta

26.09.2016 22:11

jaka długa dyskuxsja
_________
http://www.stomatolog-dentalex.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe