REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

barka

# r. stefanik

28.05.2003 00:11

cytat z Gazety Wyborczej:
Dominika Ostalowska: mam swoje ulubione miejsce na Tarchominie - na barce na Wisle znajduje sie Kuchnia Smakosza, gdzie serwowane sa przepyszne flaki i ryby - sandacz, okon.
gdzie to jest?

# lidka

28.05.2003 02:26

na Płochocimskiej nad kanałem Żerańskim przed Marywilską ok. 3oom od Modlińskiej, przejeżdżam tamtędy codziennie ale nie podejrzewałam że tam jest dobre jedzenie, czy ktos oprócz pani Moniki tam bywa?

# nickx

28.05.2003 08:25

Ja raz byłam. Nic mnie szczególnie nie zachwyciło, z wyjątkiem szefa. Trzeba przyznać, że facet " ma gadane".

REKLAMA

# Duśka

28.05.2003 10:11

To było stałe miejsce obiadowe Marka Kotańskiego. Moi znajomi pojechali tam kiedyś, żeby sprawdzić jak tam jest i podobno oczarowało ich. Wyśmienite jedzenie. Tak to określili. Jeszcze tam nie była, ale coraz częściej dochodzą mnie głosy, że tak tam jest naprawdę. Duśka

# Debil

28.05.2003 19:55

Ja też słyszałem że jest pysznie. Ale jeszcze nie byłem bo boję się jeść ryb bo mają niebezpieczne ości, a flaki to mogą pochodzic np. od świeżo przejechanego Filemona. I wogóle to kończę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy