REKLAMA
REKLAMA

badanie wzroku plus okulary

06.04.2016 22:39 #iwcia pi pi
chciałbym zrbić sobie badanie wzroku i szukam dobrego miesjca w warszawie. Lepiej iść do pierwszej leprzej przychodni? Chyab wszędzie tak samo badają?
08.05.2016 18:35 #MajaMania
Zajrzyj sobie do któręś z lecznic Mega-Lens to jest właśnie specjalistyczna przychodnia i tam zrobisz badania wszystkie a też prowadza salon optyczny wiec załatwisz sprawę w jednym miejscu. Na stronce masz pełno informacji.
11.05.2016 12:48 Wojciech823
również szukam info
13.08.2016 18:46 #Mełtis
Ja to sobie poszłam do http://www.optometriaciborek.pl/ tam robiłam badanie i zakupiłam soczewki kontaktowe. Bardzo fajna obsługa, potrafiąca coś dorazić niezdecydowanemu klientowi.
26.10.2016 15:19 #Ania8
Jeśli szukasz dobrego okulisty to muszę polecić Ci http://doktormarchewka.com/. Wykonują naprawdę kompleksowe badania wzroku. Byłam u nich kilka razy i byłam bardzo zadowolona z wizyty.
12.09.2017 08:45 #Aśka
Miałam ten sam problem z szukaniem dobrego specjalisty, który zbadałby mi wzrok i polecił rozwiązanie na astygmatyzm. Dzięki znajomej trafiłam do http://www.acuvue.pl/ gdzie zrobili mi badanie i dopasowali soczewki. Wolę je od okularów. Są bardziej komfortowe, nie przeszkadzają w pracy i sporcie. A przede wszystkim pomogły na schorzenie.
17.09.2017 23:24 #JarekKlimowicz
A ja właśnie chciałbym skonsultować się z okulistą, który byłby w stanie wykonać laserową korekcję wzroku w Warszawie. Już mam dość okularów, a słyszałem że to opcja szybka i bezpieczna. Patrzyłem trochę oferty i zwróciłem uwage na klinikę Optegra. Czy może ktoś miał juz doczynienia z nimi bądź ogólnie z tym zabiegiem? Chciałem zapytać jakie są efekty oraz czy rzeczywiście jest to w 100% jest to bezpieczne :)
18.09.2017 09:06 #marketing szeptany
Szukam szm.at szeptan.ych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś sz.matą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szm.at szept.anych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. ...

105/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Działkę budowlaną sprzedam
 Działka budowlana 1523 m2 w Łomiankach Starych ul. Gospodarcza z budynkiem mieszkalnym podpiwniczonym. Pełne uzbrojenie, dojazd utwardzony. Cena 600 zł/m2. tel. 606- 989-976

Dom i ogród
 Najlepsze ceny w Polsce na: kuchnie węglowe (także z podkową lub piekarnikiem); do centralnego ogrzewania (wygodna alternatywa dla kotłów c.o.), ekskluzywne piece kominkowe (tańsze również posiadamy), wkłady kominkowe do zabudowy (powietrzne, do c.o. lub elektryczne), kuchnie i piece kaflowe - przenośne, zbudowane na ramie, a także wszystkie wymagane elementy przyłączeniowe. Oferujemy również doradztwo techniczne. Tel. 68 4135109 / 664474148, e-mail: biuro@e-piecyki.pl , sklep internetowy: www.e-piecyki.pl

Zdrowie i Uroda
 PERFUMERIA ANNA ZAPRASZA. WARSZAWA - TARGÓWEK UL. JÓRSKIEGO 25. SKLEP STACJONARNY CZYNNY PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 11-18. ORYGINALNE PERFUMY - NISKIE CENY. www.perfumeriaanna.pl

Finanse
 Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie