REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Babilon omijać z daleka

# pola

10.04.2003 19:50

W babilonie oszukują w perfidny sposób! Cna pomidorów- 13.90PLN- pani mi waży i za pomidory płącę już 14.25- zwracam uwagę Pani zdejmuje cenę sugerując że zmieni, ja idę na nabiał- wracam a tam znó 13.90. Inny przykład- Pani na wędlinach zmywa cenę z plastiku papierem toaletowym zanurzonym w acetonie. Po czym wyrzuca "wacik" i chce mi ważyc wędlinę. Hola, hola mówię - a umyć rączki???? Pani w szoku. Dwa razy natknęłąm sięna nieświeże: kabanosy i twaróg. Jestem na nie, i targam wszystko z delikatesów na Książkowej.Do Babilonu nie pójdę nigdy a Was uczulam- tam oszukują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# pola

10.04.2003 19:51

o Rany ile liter zjadłam- sory sens pozostał wybaczcie.

# ola

11.04.2003 00:17

Ja mieszkam na przeciwko Babilonu i serce mnie boli, bo czasem muszę tam pójść- dwa razy kupiłam tam przeterminowany serek i nieświeże pieczarki. Ja też jestem "na nie"

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

11.04.2003 13:54

Ponoć wg jakichś badań 1 zadowolony klient może przekonać kolejnych chyba 10 do czegoś, natomiast 1 niezadowolony oddziałuje na 65 innych osób zaszczepiając im swoje niezadowolenie. Do tej pory byłem tam 2 razy i nie spotkałem się z przeterminowanym jedzeniem (a mam zwyczaj sprawdzać) - może miałem farta.

 alluette

11.04.2003 15:15

mieszkam blisko i kupuję tam tylko pieczywo - co prawda na nieświeże jedzonko się nie natknęłam, ale ceny mają horrendalnie wysokie - absolutnie nie polecam tego sklepu!
pozdr.
a

# pola

11.04.2003 19:47

Do Piotrka z Odktytej- nie mam ambicji "Zaszczepiać" w kimś niezadowolenia- po prostu uważam forum za miejsce wygłaszania swoich opinii
Oszustwo ( w tym przypadku) na cenie pomidorów jest tak perfidne, że się z tym po prostu nie zgadzam i nie mam przyjemności być ich klientką. Uczulam tylko forumowiczów- tam oszukują.....Pozdrawiam

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

12.04.2003 22:19

Pola, ja tylko napisałem jaka jest siła oddziaływania naszych odczuć. Czy ja zarzucam Tobie jakąś ambicję czegoś tam. Jeśli tam lub gdzieś oszukują to jak najbardziej należy o tym pisac i nagłaśniać bezczelność ludzką. Dam Ci przykład: masz samochód marki X - ten samochód Cię wkurza, bo się psuje. Twój znajomy chce kupić samochód marki X i bada opinię wśród znajomych. W końcu przychodzi do Ciebie i mówi, że chce X. Mimo że wcześniej od innych nie usłyszał złego słowa o samochodzie X, Ty opowiesz mu jak bardzo X się psuje. Czy Twoja opinia nie zaszczepi w nim jakichś wątpliwości, zburzy przekonanie, że chce zrobić dobry interes ? To prosty przykład na to jak nasze opinie wpływają pośrednio lub bezpośrednio na innych.

# Tom ze Strumykowej

15.04.2003 08:28

CZy Babilon to sklep na topolowej z bardzo "miłą" obsługą?

# aga

15.04.2003 09:19

Babilon mieści się na ulicy Odkrytej na parterze bloku nr.51.
A tak w ogóle to na Topolowej, na ile jestem zorientowana przecież nie ma żadnych sklepów ani bloków.
A jeśli chodzi o Babilon (mieszkam na przeciwko), to rzeczywiście ceny mają straszne. Ale na towary nie narzekam. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z nieświeżym mięsem czy przeterminowanym serkiem (po prostu patrzcie na datę, a nie wrzucacie od razu do koszyka). Bardzo często robię tam zakupy.

REKLAMA

# karolj

18.04.2003 13:53

Na Topolowej to Kanwa, sklep gdzie tylko jedna Pani jest bardzo miła, na miesnym. Reszta to nie znajduje słow. Kupuje tam tylko gazety i pieczywo w sobote rano. A na duze zakupy wybieram sie bezplatnym autobusem do Carefura lub zamawiam w internetowym Leclerc.
Pozdrawiam
Karol
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break