REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

16.01.2018 08:47 #liberał
Czy to prawda że nie ma pieniędzy na budowę ulic Kołacińskiej i Szynowej? Że pieniądze sa tylko na projekt budowlany czyli cała akcja pt. budujemy ulice to ściema?
16.01.2018 21:02 #Komsomolska Prawda
W Radiu Erewań mówili, że to prawda.
17.01.2018 15:46 #lutek
pieniądze na te ulice dała rada warszawy a na projekt zmid
20.01.2018 09:50 #Tjoooooo
Miejmy nadzieje że zakończy się na remoncie ulicy a autobusy sobie darują bo nikt ich tu nie chce
26.01.2018 09:20 #TomaszN
Bardzo dobrze, że powstaną nowe trasy przejazdowe i autobusy będą mogły tam docierać. Nie radzę jednak polegać na ZTM bo prywatne usługi za każdym razem okazują się skuteczniejsze niż publiczne. Ze swojej strony polecam skorzystać z oferty http://www.autokaryakord.pl/ są naprawdę kapitalni.
REKLAMA
28.01.2018 20:58 #Seniorka
Cieszę się, że będzie autobus po ul. Kołacińskiej. Wszędzie daleko a nogi seniorów już nie takie sprawne. .

50/6489 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 WYCINKA DRZEW I WYWÓZ TEL. 515-146-480

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Różne
 Kupię hurtem zbędne niepotrzebne rzeczy przecenione w kraju i za granicą . Kupię hurtem zbędne niepotrzebne rzeczy przecenione w kraju i za granicą Hobby Kupię hurtem same filmy bajki czasopisma krzyżówki zabawki pocztówki płyty z muzyką polskie i zagraniczne szeroka tematyka mogą być od gazet..Zakupię również książki i komiksy katalogi z dodatkami - gadżetami (film,muzyka , kosmetyk,torebka lub coś innego) lub bez żadnych dodatków. Mogą być aktualne - nowe lub starsze też używane również z okresu PRL , lat przedwojennych lub lat jeszcze wcześniejszych. Kupię wszelkie pamiątki po PRL ZSRR NRD .Kupię hurtem wszelkie towary z przeceny,promocji lub niesprzedane. Kupię artykuły spożywcze kosmetyki itp. z krótkim terminem przydatności lub po terminie .Dobrze zapłacę od razu gotówką. Istnieje możliwość zakupu na wagę od 1 do 20 zł za kilogram. Zawsze aktualne. Proszę o oferty z CAŁEJ POLski oraz zagranicy . TEL.503692333 E/MAIL : MMARCIn5(małpa)wp.PL

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.