REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

auto złom ŚLĄSK - DOJAZD - złomowanie samochodów

# autozlom5PL

13.03.2017 10:35

Oferta złomowania pojazdów :
- przyjmujemy do kasacji wszystkie rodzaje pojazdów
- wystawiamy zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania w wydziale komunikacji
- świadczymy bezpłatnie usługę odbioru pojazdu od klienta
- za złomowanie w naszej firmie płacimy gotówką
www.autozlom5.pl
W celu umówienia terminów prosimy o kontakt :
tel. 733 044 044
Kontakt w sprawie części samochodowych :
tel. 730 303 004
Szybki dojazd do :
Katowice Częstochowa Sosnowiec Gliwice Zabrze Bielsko-Biała Bytom Ruda Śląska Rybnik Tychy Dąbrowa Górnicza Chorzów Jaworzno Jastrzębie-Zdrój Mysłowice Siemianowice Śląskie Żory Tarnowskie Góry Będzin Piekary Śląskie Racibórz Świętochłowice Zawiercie Wodzisław Śląski Mikołów Knurów Cieszyn Czechowice-Dziedzice Czeladź Myszków Żywiec Czerwionka-Leszczyny Pszczyna Lubliniec Łaziska Górne Rydułtowy Orzesze Bieruń Pyskowice Radlin Radzionków Lędziny Ustroń Skoczów Pszów Kłobuck Wisła Blachownia Wojkowice Poręba Imielin Kalety Miasteczko Śląskie Łazy Szczyrk Siewierz Kuźnia Raciborska Żarki Ogrodzieniec Sośnicowice

# hector

10.03.2021 22:41

Ja z kolei jak mieszkałem jeszcze w Mikołowie to tam korzystalem z oferty firmy https://skupsamochodowmyslowice.pl/auto-skup-mikolow/. Bardzo polecam, jak ktoś chce to załatwić sprawnie i szybko dostać gotówkę. Moja żona złomowała swój pojazd tutaj w Warszawie ale zdarli z niej niesamowicie, jakieś grosze dostała. Ja wcześniej jak złomowałem pojazd u siebie w Mikołowie to dostałem normalną kwotę, na jaką sobie sam wyceniłem moje auto i bylem zadowolony z szybkiej oraz bezporblemowej transakcji.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA