REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# lolo

21.11.2012 10:48

To niech pożyczą od Straży miejskiej ona ma ich tak dużo .

# Chris

26.11.2012 16:26

Radary ustawia się nie tam gdzie ktoś łamiąc przepisy zagraża bezpieczeństwu, tylko tam, gdzie można zarobić jak najwięcej ;)

# Księżycowy

28.11.2012 21:46

Zgadzam się z Chris zupełnie ,ktoś pisząc że nie ma gdzie - popełnia nietakt moralny. chyba że komuś na tym zależy ,żeby radary tu nie stały ?
I tu moja mała uwaga ,zauważyłem że misio z rejestracją WZ (ale nie tylko)
zapier..... po Arkuszowej koło paczki i lepiej ,natomiast przejeżdżając przez Laski czy Izabelin jedzie maksymalnie 60 , przy różnicy w ograniczeniu 10km/h miedzy gminami.
I pytanie: Czy należy uważać na dzieci tylko własne we własnej gminie, CZY RACZEJ NALEŻAŁOBY ZWOLNIĆ I W INNYCH GMINACH ?

REKLAMA

# binoleq

13.12.2012 09:28

witam tez mieszkam na arkuszowej co tam sie dzieje to sknadal ostatnio stalem z 5 minut przy przejsciu dla pieszych z dzieckiem czekajac az ktos kurka wodna mnie przepusci wkoncu ktos przepuscil a samochod zaczal wyprzedzac malo co dziecka mi nie zabil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po czym jeszcze kierowca wysiadl i zaczal klnac wiec do niego podszedlem w pysk za przeproszeniem dostal za to co zrobil ... jeszcze cos tam bluzgal ale juz olalem go !!! no ludzie swiatla zalozcie a nie jaja sobie robicie z ludzi tam mieszkajacych pieniadze sa.. zajmujecie sie duperelami a tak trudno cos zrobic dla mieszkancow... przysiegam ze jak cos sie stanie mojemu dziecku na tej ulicy to wyzej z tym pojde ... nie macie niby pieniedzy urzedasy a kase trzepiecie ja zyje za 800zl nie cale i musze dac rade... wam to pewnie tylko na waciki starczy...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe