REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Architekt i budowlańcy Zielonka

10.12.2016 16:03 #Patryk
witam, szukam architekta i ekipy budowlanej Zielonka i okolice. polecacie kogoś solidnego i terminowego? znajomi polecają firmę Terczyńska Design z nadzorem Iwony Terczyńskiej. Pewnie się zdecyduję choć to Warszawa.
12.12.2016 19:58 #Marek1213
Dojada do zielonki :D
13.12.2016 20:44 #rtyu
a czego ptrzebujesz?

15.12.2016 09:02 #Patryk
potrzebuję zbudować dom - od projektu do realizacji pod klucz
25.04.2017 16:04 #Kotowska
Z Warszawy mogę polecić Panią Dorotę Kowalczyk, to bardzo dobry i ceniony architekt, można jej zaufać. Z jej realizacjami można zapoznać się na stronie https://maisoncreative.pl, jej firma to wyłączny przedstawiciel na Polskę ekskluzywnej Francuskiej marki Mis en Demeure, znajdziecie tam meble, oświetlenie, tkaniny, dodatki do domu. Moim zdaniem zatrudnienie architekta to dobre rozwiązanie, jak ma się odpowiedni budżet, przynajmniej mamy pewność, że dom będzie praktyczny i stylowy.
15.05.2017 10:13 Kamilossa
Tutaj masz namiar na firme która podstawi na budowę kontenery na gruz i wywiezie zbędnych gruz, piach, ziemie i wszelkie inne odpady http://sawo-kontenery.pl budowlańców w dobrej cenie znajdziesz na oferii
04.12.2017 13:21 #milenowa
Warto wziąć pod uwagę https://perfectspace.pl, firma z doświadczeniem, nie tylko aranżują wnętrza, ale także ja wykańczają, mogą pomóc w doborze wyposażenia, materiałów budowlanych. Zajrzyjcie sobie do ich portfolio.
04.12.2017 14:38 #syf.reklamaa.
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

21/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Jestem gotowa rozpalić twoje zmysły do maksimum i sprawić, że po naszym spotkaniu będziesz chciał tylko więcej. Jesteś zainteresowany? Czekam na Twoją wiadomość, jednakże nie trać ani mojego, ani swojego czasu, jeżeli chcesz jedynie sobie popisać, ponieważ szukam tylko zdecydowanych facetów. Wejdź na myero.pl/sonia i napisz lub zadzwoń do mnie.

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy włl os prywatna. Polski salon Kolor Grafit OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB. W 2016 wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia. Wersja Ambiente m.in 1 przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i nawiewem na tylną kanapę 2 podłokietnik tylnej kanapy z przejściem do bagażnika 3 zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4 Climatic półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5 przednie reflektory przeciwmgielne 6 czujnik parkowania - tył sygnał dźwięk i optyczny na wyświetlaczu radia 7 listwy boczne 8 autoalarm 9 immobilizer 10 el szyby i podgrzewane lusterka nie palone Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato Tel. kom. 882 481 045

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Nauka
 Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Zachęcam Cię - zacznij właśnie TERAZ. Ale nie kupuj kota w worku. Zapisz się na moje stronie: http://www.niemiecki-skype.pl/ i odbierz lekcję próbną. Zobaczysz, że warto.... Jolanta Jeśli masz pytania, napisz do mnie na maila: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.