REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Aranżacja jadalni

# benia f

12.05.2019 11:40

Zna sie ktoś z was na aranżacji i stylach, a może wiecie, gdzie można podejrzeć jakieś fajne i ciekawe aranżacje. Rozchodzi mi sie ogólnie o wszystkie pomieszczenia, ale w tej chwili najbardziej zależy mi na jadalni. Będę wdzięczna również za podzielenie sie informacją w temacie zakupu mebli, dodatków itd, no wiecie ogólnie wszystko co potrzebne jest do domu.

# Natalia z Bemowa

13.05.2019 07:11

Projektantką to nie jestem ale mieszkanie urządziłam można powiedzieć, że sama i wyszło mi fajnie. Owszem były wzloty i upadki ale koniec końców z efektu jestem bardzo zadowolona. Sporo wspierałam się blogiem scandicsofa.pl, gdzie znalazłam masw wszelkich podpowiedzi np jakie kolory pasują do sypialni, jakie style można połączyć ze sobą itp wskazówki. To dobre rozwiązanie bo ma sie juz gotowe wybrane meble, które wystarczy juz tylko dobrać pod względem rozmiaru i kupić, a to już duże ułatwienie i oszczędność czasu.

 gu-gusia

13.05.2019 12:20

Ja też wolę sama aranżować. W sieci jest teraz wiele inspirujących zdjęć.

REKLAMA

# Nelka

26.02.2020 10:23

Cześć. Też właśnie aranżujemy sami, stół już mamy zamówiony w kolorze olchy. Teraz chciałabym do tego kupić jakieś obrusy i rozważam to co proponują http://yourhomestory.com.pl/jadalnia/obrusy - myślicie, że do drewna będą pasować? Z góry dzięki za opinie.

# Polcia

25.04.2022 10:48

Hej, a co powiesz na kilka luster w różnych kształtach zawszonych na ścianie? Znacznie powiększa jadalnię, a dodatkowo nieregularne kształty lub ciekawe zdobienia będą stanowiły interesującą dekorację. Takie lustra bez problemu zakupisz u profesjonalnego szklarza https://www.szklarz1.pl/ we Wrocławiu lub podobnego w Twoim mieście :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe