REKLAMA
REKLAMA

Aranżacja biura

22.09.2016 11:08 olgaa884
W jakim stylu urządzić niewielkie biuro? Warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w biurze, czy zająć się tym samodzielnie?
wpis modyfikowany 1 raz, 23.09.2016 11:23 
22.09.2016 14:49 srokaola
Według mnie, jeśli zależy Ci na profesjonalnie zaprojektowanym wnętrzu to warto zatrudnić do tego fachowców. W końcu jest to inwestycja w wizerunek Twojej firmy i w pewnym sensie wizytówka. Warto pamiętać o tym, aby na przykład wyeksponować logo itp.. Ja mogę polecić tę ofertę http://www.apla.eu/oferta/pos/gabloty, można znaleźć tam naprawdę wiele ciekawych rozwiązań do firmowych wnętrz. A co ważne firma ta działa na terenie całej Polski więc nie ma obaw, że odległość to jakaś przeszkoda.
23.09.2016 16:33 #mick
Nie ma co od razu angażować architekta, zwłaszcza że profesjonalne firmy, które się zajmują wyposażeniem biur w meble i systemy ścianek działowych oferują także pomoc w aranżacji przestrzeni biurowej :) Sprawdź sobie ofertę np. firmy JARD
24.09.2016 11:01 hektorr89
Aranżacją biura i innych wnętrz w firmie powinien zająć się fachowiec - to jak prezentuje się biuro ma bowiem wpływ na wizerunek firmy, zarówno w oczach klientów, jak i pracowników. W W-wie takie komercyjne wnętrza projektują w 370Studio, zajrzyjcie na http://370studio.pl - można tam pzrejzreć ich projekty. Co do tego w jakim stylu urządzić biuro, to proponuję styl nowoczesny - tak urządzone biuro prezentują się bardzo elegancko.
28.11.2016 14:25 #kobla
Mi się na przykład bardzo podobają takie mniejsze biura gdzie jest wykorzystany we wnętrzach naturalny i ładnie obrobiony granit http://www.dario-stone.pl/
28.11.2016 20:14 MariaGw
skoro biuro jest niewielkie to aranżacja ma znaczenie ale również to co na ścianach tzn polecam położyć fototapetę na ścianę fototapety. Fototapeta może powodować tak jakby otwarcie na zewnątrz. Jakiś widok na ładny dziedziniec czy miasto czy nawet plażę i pomieszczenie optycznie się powiększa. Polecam
wpis modyfikowany 1 raz, 04.04.2017 21:48 
30.11.2016 10:47 Ilza
Moim zdaniem to zależy jakiej jesteś branży aczkolwiek elegancja nigdy nikomu na źle nie wyszła toteż polecam przejrzeć te meble tak aby metry kwadratowe raczej przyciągały niźli odciągały swoim wyglądem. Na rynku jest szeroki asortyment, mi osobiście podobają się biura trochę na wzór skandynawskich wnętrz
08.03.2017 21:28 #MagdaLenaa
galeriatrend.pl
Jeśli jesteś dumny z wystroju swojego biura - pochwal się nim! Pokaż je nam i swoim przyszłym klientom.
19.03.2017 17:17 #papak
Bez sensu wynajmować kogoś od aranżacji do małego biura. Z resztą jak zrobi się to samemu to satysfakcja jest o grom większa. Ja kiedy tworzyłem domowe biuro to sam przeszukiwałem oferty różnych firm w internecie i sam dobierałem wszystko. Jeżeli chodzi o meble to na pewno polecałbym Logan. Tam masz konkretny wybór w dobrej cenie a mebelki bardzo funkcjonalne i estetyczne :)
19.03.2017 22:55 #ptitla
Ciekawe propozycje na niezłe aranżacje biura, podobają mi się. Coś wybiorę z waszych propozycji, dzięki za porady !
-----
click to view source
28.03.2017 16:35 Bibalena
Potrzebowałam aranżacji biura, pytałam po koleżankach i żadna z nich nie rozumiała, dlaczego nie chcę robić tego sama. Ludzie myślą, że urządzenie pomieszczenia jest banalne, a to nieprawda. W końcu z pomocą przyszła Pani Joanna Rembelska i w dość szybkim czasie zaplanowała przestrzeń tak, że teraz moi klienci często chwalą biuro.
29.03.2017 16:35 #ivona.28
Podstawą aranżacji każdej przestrzeni biurowej są oczywiście meble do biura, dlatego warto wybrać ładne meble, nie zapominając o tym, że muszą być wygodne i ergonomiczne :) My meblowaliśmy całą firmę w salonie 10office, mogę śmiało polecić każdemu, kto jest na kupnie mebli biurowych właśnie :)
16.05.2017 15:01 #ryszko
Sprawdźcie sobie koniecznie ofertę tego salonu Agata . Oferują rewelacyjne rozwiązania w zakresie mebli do biura. Można tam zakupić całe wyposażeni no i świetnie się prezentują.
18.05.2017 13:12 PannaMaple
A może po prostu kupcie meble w ikea? One są naprawdę całkiem dobrej jakości.
23.05.2017 13:11 #Bartek1985
Jeżeli biuro jest małe, to można samemu próbować zaaranżować wystrój przestrzeni. Ważne aby nie przesadzać zbytnio z ilością mebli i sprzętu. Wybierając konkretne modele stawiałabym na funkcjonalność oraz komfort. Wyposażmy je w najpotrzebniejsze sprzęty takie jak drukarki, skanery czy niszczarki. Zakupy najlepiej zrobić przez internet w hurtowni, gdzie otrzymamy najkorzystniejsze ceny. Jeżeli nie wiemy np. jaką niszczarkę wybrać, to możemy przeczytać o tym na niszczarkibiurowe.com. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być wprowadzenie zasad Feng Shui. O tej starożytnej technice aranżacji przestrzeni można przeczytać bezproblemowo w internecie. Oczywiście, jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy zatrudnić profesjonalistę, jednak nie zaszkodzi spróbować.
23.05.2017 13:11 #Niszczarki
Jeżeli biuro jest małe, to można samemu próbować zaaranżować wystrój przestrzeni. Ważne aby nie przesadzać zbytnio z ilością mebli i sprzętu. Wybierając konkretne modele stawiałabym na funkcjonalność oraz komfort. Wyposażmy je w najpotrzebniejsze sprzęty takie jak drukarki, skanery czy niszczarki. Zakupy najlepiej zrobić przez internet w hurtowni, gdzie otrzymamy najkorzystniejsze ceny. Jeżeli nie wiemy np. jaką niszczarkę wybrać, to możemy przeczytać o tym na niszczarkibiurowe.com. Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być wprowadzenie zasad Feng Shui. O tej starożytnej technice aranżacji przestrzeni można przeczytać bezproblemowo w internecie. Oczywiście, jeżeli nie czujemy się na siłach, możemy zatrudnić profesjonalistę, jednak nie zaszkodzi spróbować.

463/2316 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie