REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Apteka - Garwolin

# marek22

21.11.2014 13:22

Moi mili, pilna sprawa - muszę kupić kilka różnych tabletek na serce i nie są to niestety zbyt tanie rzeczy. Jaką aptekę w Garwolinie najlepiej byłoby odwiedzić?

# vinn6

24.11.2014 12:33

Z lekami czasami różnie bywa. Faktycznie można przepłacić jak się człowiek nie orientuje po ile np. dany syrop normalnie stoi. Powiem, że byłam ostatnio w tej nowej aptece w Pasażu na Targowej i tam mają fajne ceny. Nie kupiłam może zbyt wielu rzeczy bo syrop i tabletki na gardło, ale zapłaciłam zdecydowanie mniej, niż przy ostatnich takich zakupach w innej aptece. Pozdrawiam.

# aaa

23.06.2016 14:28

A co sądzicie o internetowych ?

REKLAMA

# miriam

23.06.2016 16:00

Zamawiam w nich kosmetyki i suplementy. Oczywiście jak jestem chora i dostaję recepte od lekarza to najczęściej biegnę do apteki stacjonarnej bo chcę aby recepta została zrealizowana jak najszybciej. NIemniej ceny w aptekach internetowych na leki nierefundowane i te nie na receptę są korzystniejsze.
Zerknij sobie do tanie leczenie:
http://www.tanie-leczenie.pl/
Kupowałam tam wiele razy. Jest taniej a zamówienie idzie bardzo szybko. Ich rekord to kilkanaście godzin od zamówienia do chwili kiedy miałam paczkę w ręce ( zwykle jest to jednak ok 2 dni).

# maffs

23.06.2016 23:17

Możesz wejść na Doz.pl i sprawdzić ceny leków i adresy aptek. Można też złożyć zamówienie online i albo zamówić kuriera do domu, albo dostarczenie bezpośrednio do wybranej apteki. Ta druga opcja jest bardzo fajna, bo nie traciisz niepotrzebnie czasu jeżdżąc po mieście za trudniej dostępnymi lekami. Ja bardzo często w ten sposób zamawiam leki.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy