REKLAMA
REKLAMA

Aparat ortodontyczny dla 8 latka

31.12.2016 13:44 #Leila
Witam Forumowiczów. Chciałabym zapytać (pewnie którąś z mam), czy ich pociechy mają leczenie ortodontyczne. Chciałabym się wybrać z moim synem na konsultację i potrzebuję po pierwsze namiaru na taką osobę, która ma normalne podejście do dzieci (mały sporo chorował wcześniej i nie lubi lekarzy). Drugie pytanie oczywiście o czas i koszty, a trzecie o aparat. Jak wiadmo 8 latek, który w szkole nosi aparat niekoniecznie jest lubiany
06.01.2017 17:09 #Beata37
Mogę polecić Ci z czystym sumieniem klinikę Rock Your Smile, mają siedzibę na Białołęce i na Pradze Południe. O podejście do dzieci martwić się nie musisz - zatrudniają naprawdę najlepszych specjalistów. Sama chodzę tam z córką :) Co prawda moim zdaniem dzieci z aparatem ortodontycznym wcale nie są obiektem kpin jak to może bywało przed laty, ale jeśli martwisz się o syna, że nie będzie lubiany, ponieważ nosi aparat, to może zdecydujecie się na leczenie lingwalne? Aparat będzie wtedy zupełnie niewidoczny :) Więcej możesz sobie o nim poczytać na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl.
12.01.2017 11:33 #Ania W.
Nie wiem czy lokalizacja będzie Ci odpowiadała ale ja leczę córkę u p.Dominikę Romanik, która przyjmuje na ul. Radnej. Trafiłam z polecenia mojego dentysty, który zwrócił uwagę, że córka ma krzywy zgryz. Do 4 roku życia intensywne ssała kciuka, co mogło się przyczynić do tej wady. Córka nosi aparat ruchomy (kilkaset złotych) 16 godz/dobę tzn. tyle powinna. Czasem jednak nam się to nie udaje... Generalnie w szkole nie nosi, zakłada dopiero po powrocie do domu i zdejmuje rano przed pójściem do szkoły. Na początku marudziła trochę ale P. Dominika bardzo ją motywuje i mówi, że być może, jeśli będzie sumiennie nosiła ten aparat, to uniknie zakładania stałego. Jej wada nie jest duża, więc mamy ogromną nadzieję, że da się to wyleczyć tym ruchomym aparatem. Oczywiście stały aparat to jest wydatek kilkukrotnie większy...

128/1890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Czytaj także

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie