REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Antykoncepcja

# Barcia

15.11.2017 17:15

Dziewczyny pomocy... biore tabletki antykoncpecyjne. Od wczoraj mam ostra biegunke, jak mam brac tabletki by zachowac ciaglosc zabezpieczenia?

# bonanza_zielona

16.11.2017 08:48

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# sarcia

18.11.2017 19:22

Tez biore tabletki wiec wiem jak to jest. Biore belare bo po niej czuje sie najlepiej. Gdy mialam zatrucie pokarmowe to bralam tabletki normalnie a jesli doparla mnie biegunka przed uplywem 4 godzin to bralam druga by uzupelnic ta ktora sie nie wchlonela. A jesli po drugiej tez biegunka to przez tydzien stosowalam dodatkowo gumki

REKLAMA

# Kristenover

19.11.2017 14:45

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Adrianna

25.11.2017 12:22

Ja zawsze sie balam takich sytuacji przy tabletkach. Mialam wrazenie, ze nigdy nie bede w 100% pewna tego, czy tabletka sie wchlonela czy nie, dlatego zdecydowalam sie na wkladke levosert. teraz przynajmniej moge czuc sie w 100% pewnie, a dodatkowo nie musze dziennie pamietac o tablketkach :)

 OnaOna

25.11.2017 14:42

kristenover syf to masz w glowie, antykoncepcja to najlepsze rozwiazanie jakie moze byc by uchronic sie przed wpadka ! nie kazzdego stac na wychowanie tuzina pociech

REKLAMA

# Branic.hu.jecki

25.11.2017 19:33

500+ wynagrodzi ci męki, a tę marną reklamę wsadź sobie w tyłek, od tego nie zajdziesz

# Joanna

13.06.2019 23:22

A powiedźcie mi co myślicie o antykoncepcji naturalnej ? A https://www.tantra.pl/? Słyszałam ,że te informacje w 100% się łączą, ba ! są niezbędne !

# HAKER

14.06.2019 04:18

Witam,
ZAJMUJĘ SIĘ PROFESJONALNYM WŁAMYWANIEM NA KONTA FACEBOOK!
Zanim zapacisz to udowodnię Ci, że posiadam login i hasło do konta FB, które mi zleciłeś/aś! Jako dowód Wyślę Ci część rozmów z Tobą i tą osobą lub inną osobą, którą mi wskażesz!
Pierwszę udowodnię, potem płacisz i wysyłam Ci login i hasło do konta fb tej osoby!
NIE PISZ DO MNIE TU TYLKO NAPISZ NA MAILA!
damian.kozdron88@o2.pl
ZAPISZ SOBIE SZYBKO TEGO MAILA, BO TEN POST ORAZ MOJE KONTO ZOSTANIE ZA NIEDŁUGO USUNIĘTE ZA DODANIE TAKIEGO POSTA!
100% DYSKRECJI!
cena: 400 zł do negocjacji!
Zapraszam!

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break