REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.05.2019 14:03 #Ojciec
A co robi nasza dzielna policja z tym pojazdem ? Pomimo stwarzania zagrożenia w ruchu poprzez zasłanianie sygnalizacji świetlnej czeka aż straż miejska usunie ten pojazd chyba jako wrak .Jak jest wypadek drogowy to szybko drogówka potrafi wyegzekwować zabranie pojazdu .Tu gdzie może powstać poważny wypadek np. potrącenie pieszego na czerwonym świetle nic się nie dzieje .
09.05.2019 15:00 #damador
Art. 130a. Usunięcie pojazdu z drogi na koszt właściciela

1. Pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela w przypadku:
1) pozostawienia pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu;

3) przekroczenia wymiarów, dopuszczalnej masy całkowitej lub nacisku osi określonych w przepisach ruchu drogowego, chyba że istnieje możliwość skierowania pojazdu na pobliską drogę, na której dopuszczalny jest ruch takiego pojazdu;

mamy tu zarowno przekroczenie DMC jak i zakaz parkowanai 10 m przed swiatlami czy skrzyzowaniem - - czemu nie ma holownika ?
10.05.2019 09:36 #ŻeCo?
Dla mnie postawa niektórych ludzi jest wręcz żałosna: mamy wolność słowa, jedni są za aborcją, drudzy są przeciw, ale każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie. Jak czarny marsz blokuje stolice, a zgromadzeni wykrzykują "$#^$% od naszych macic" (lub jeszcze gorzej) to jakoś nikt o uszy dzieci się nie troszczy. Dla przykładu dzieci które tamtędy chodzą w ogóle na ten plakat nie zwracają uwagi więc poruszanie takiego argumentu jest jawnym odwracaniem kota ogonem. No bo co ma powiedzieć stary koń lub baba, którzy wolą udawać że w 14 tygodniu płód to jakieś jajko bez rąk, głowy, oczu itd. To jest dopiero cywilizowane pojęcie w dobie powszechnie dostępnych aparatów USG. Ignorancja i infantylizm wręcz poraża. Zastawiające jest np. komu zależało żeby z całego plakatu zamazać akurat z którego tygodnia jest ta aborcja? Bo co dziecko wykształca się na miesiąc przed porodem? Jeżeli ktoś popiera aborcję to powinna mu ta ciężarówka zwisać i powiewać bo to tak jakby nakleili tam zdjęcie nerki albo serca więc o co tyle krzyku?
13.05.2019 10:50 #Mam dość
Ale co ich przeraża? Może to, że ten tzw. "płód" to jednak zamordowane dziecko? Te zdjęcia są spreparowane? Boli bo sumienie się odzywa? HOLOKAUST dzieci trwa. Co jest z tym światem, co poszło nie tak, że ucywilizowaliśmy śmierć w ten sposób. Obudźcie się ludzie!!!! Każdy kto jest za aborcją popiera mordowanie. Kiedyś Żydzi dziś dzieci. Dawniej podludzie dziś płody.
24.05.2019 20:36 #Wiosna
Ludzie obudźcie się!!! Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
REKLAMA

105/1785 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Hej, poszukuje mężczyzny który zaspokoi moje potrzeby seksualne. Jestem wolną dziewczyną i nie mam się z kim bawić, jestem otwarta na twoje propozycje. Interesują mnie realne oferty, na głupie komentarze nie odpowiadam. Jeśli tutaj nie odpisuję to znajdziesz mnie też na portalach randkowych zawartych na stronie: https://zboczeni.com pod nickiem "Sabina31"

Kupię mieszkanie
 Małżeństwo z dzieckiem kupi 2-3 pokoje 886-127-311

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Wypoczynek
 Półkolonie Warszawa z Queen's Tenis Warszawa Półkolonie Tenisowe to najlepszy wybór dla dzieci i młodzieży na spędzenie wakacji w Warszawie. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat, ale także osoby bardziej zaawansowane, bądź zawodników, którzy pod okiem profesjonalnej kadry będą mogły poczynić postępy. Nasz autorski specjalny program jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, które nigdy nie grały w tenisa oraz dla dzieci i młodzież już grających. Zajęcia tenisa będą odbywać się w grupie w zależności od poziomu zaawansowania.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA