REKLAMA
REKLAMA

Angielski samodzielne uczenie się

23.12.2017 11:32 #bróski
Cześć, mam problem z nauką angielskiego na własną rękę. Mianowicie ileś tam lat uczyłem się w szkołach, później też na studiach ale wiadomo, nikt się do tego jakoś nie przykładał to i ja też. Później jednak dotarło do mnie że bez ang ani rusz, zacząłem oglądać filmy po ang i w ogóle, no ttak w domu różnymii sposobami, aplikacjami i w sumie nawet nie źle idzie. Ale sprawdzenie czy to poprawnie się nauczyłem czegoś, czy móię ok i tak dalej - no nie jestem w stanie tego sprawdzić. Jakie macie na to sposoby?
23.12.2017 18:04 #Syf syf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
27.12.2017 09:09 Mantyna
Syfem jest oglądanie filmów? :D weź ty się puknij w głowę kimkolwiek jesteś bo już mocno źle z Tobą xD

@bróski Jest mnóstwo sposobów na skontaktowanie się z osobami takimi jak Ty - uczącymi się więc nawiązującymi kontakty z innymi uczącymi. Sęk w tym, że mogą uczyć Ciebie rzeczy, które sami robią źle. Nieczęsto się to zdarza ale jednak ryzyko istnieje. Moim zdaniem i tak lepiej zapisać się na zajęcia z nativem w jakiejś szkole. Ja rok chodziłam do skrivanka i efekty są naprawdę wymierne, zakończone certyfikatem. Oszczędzanie i męczenie się przez kilka lat jednocześnie bez wyraźnego efektu, nie wiem czy to gra warta świeczki.
27.12.2017 13:23 #przykre too
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
11.01.2018 21:21 #ky766
ja uważam, że lepiej iść na kurs niż uczyć się samodzielnie, przyniesie to lepsze efekty :-) znam jedną dobrą szkołę http://elsinore-angielski.katowice.pl/

108/2862 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Korepetycje z języka polskiego, nauczycielka, 786830080

Porady prawne
 W trudnych sytuacjach finansowych, pomagamy skutecznie zadłużonym. Kancelaria, al. Jerozolimskie 6/300, Warszawa, tel. 501 286 776

Dam pracę
 Polecam świetny program dochodowy na wiele lat w szczególności osobom zainteresowanym stałym i wieloletnim dochodem. ·Działasz bez wkładu własnego ·Zarabiasz wysokie prowizje ·Zdobywasz dochód pasywny Praca jest dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Wysokość uzyskiwanych zarobków zależy od dwóch rzeczy: wysokości prowizji, kreatywności i zaangażowania. Z programem zarabianie staje się łatwe i przyjemne, a dodatkowe wysokie prowizje oraz bonusy motywują do dalszej pracy. Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

Sprzedam samochód
 http://autocentrumgodlewski.pl/ Skup i sprzedaż samochodów używanych Warszawa Białołęka Modlińska. Zapewniamy szeroką flotę samochodów od używanych samochodów osobowych, przez samochody zabytkowe po samochody dostawcze i specjalistyczne. Skup samochodów i aut Warszawa Modlińska - mobilny skup aut Mazowieckie - 7dni w tygodniu - 24h na dobę. Zapraszamy do kontaktu: 571460990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.