REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

angielski dla dzieci

# barbso

29.09.2016 22:05

Znacie jakies szkoły które prowadzą kursy dla dzieci?? Chętnie bym posłała mojego 4latka, ma angielski w przedszkolu i widzę ze mus ie to spodobało, ciągle coś tam mi śpiewa i nawet misiom robi lekcje angielskiego :D maż ma okazję wyjechać na kontrakt do Anglii na kilka lat i my pewnie też z nim pojedziemy, więc chciałabym syna też pod tym katem przygotowąc, żeby nie czuł się tam wyobcowany i tak to spora zmiana dla niego bedzie, polecicie jakiś kurs?

 Piotrowska

14.10.2016 20:50

W szkole Sokrates prowadzą zajęcia dla maluchów. Grupy są małe, więc dzieci sporo są w stanie się nauczyć, no i panie mają podejście dobre, bo wiadomo, ze w tym wieku trzeba dzieci zachęcić do nauki przez zabawę.

# anglista

14.10.2016 22:13

Kurs dla 4 latka ??? Pogięło Cię kobieto ?? Zapisz go może na studia językowe.

REKLAMA

# Reina

30.10.2016 10:11

anglista dlaczego obrażasz autora wątku ? nie prosze pana nie pogięło jej . ona ma racje , bardzo dobrze robi ,ze chce zapisać dziecko na język , poza tym zajęcia dla takich maluszków są zawsze odpowiednio dostosowane , maluchy szybko sie ucząc języka , o wiele szybciej łapią niż dorośli . więc nie pisz takich głupot ,ze pogięło barbso bo jej nie pogięło . Moja córka , która ma 4 lata równiez chodzi na angielski ,z tym ze ona uczeszcza do szkoły językowej pi school , mamy tutaj blizej i z zajęc moja córka jak i ja jestesmy bardzo zadowolone

# zymik

27.11.2016 16:16

jeżeli taki kurs w formie zabawy i gier to czemu nie? poprzez zabawę można sporo sie nauczyć a małe dziecko lepiej się przyzwyczaja do języka...moim zdaniem jest to rewelacja! ciekawe czy jeszcze jakaś szkoła takie zajęcia? widać Pi School niezle sobie radzi z maluchami ;)

# wika51

13.08.2019 11:03

polecam bardzo dobrą szkołę www.elsinore-angielski.katowice.pl

REKLAMA

 kingakolano

16.08.2019 20:05

Witam, jeżeli chodzi o edukację dziecka polecam szkołę EDISON która znajduje się w Warszawie na ul Królewicza Jakuba 69 (Wilanów) moja dwójka dzieci chodzi do tej szkoły i z uśmiechem na ustach uczęszczają na zajęcia polecam

# kamiszka

30.08.2019 12:44

Również polecam Szkołę językową Edison na Wilanowie. Fajna atmosfera, łatwa adaptacja i dobre rezultaty. Moja córka bardzo jest bardzo zadowolona.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy