REKLAMA
REKLAMA

Ammiro Warszawa M. Winiarski-szukam poszkodowanych

11.11.2016 11:11 pershing
Witam,
Poszukuje poszkodowanych przez warszawską firmę Ammiro - złota i srebrna biżuteria prowadzoną przez Pana Marcina Winiarskiego.
Firma ta działa kilka miesięcy na Allegro pod nickiem hexus7, sprzedając złotą i srebrna biżuterię.
Po czym w czerwcu br. pozbierali pieniądze od ludzi za towar, którego następnie im już nie wysłali.
Cały czas tłumaczyli się kłopotami rodzinnymi i problemami zawodowymi a między czasie naciągali nowych klientów na na OLX ( gdzie na szczęście zostali zablokowani ) i innych serwisach ogłoszeniowych, lub tez na Facebooku pod nazwą Ammiro.
Cały czas zwodzą ludzi ze oddadzą pieniądze, ale tego niestety nie robią.
Ciągle zwodzą, przekładając terminy.
Setki ludzi poszkodowanych na grube pieniądze.
Szukam informacji ta temat tej firmy jak również poszkodowanych.
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Pershing
23.11.2016 16:00 #paulla8888
Witam. Jestem jedną z osób pokrzywdzonych przez tą pseudo firmę. Kupiłam obrączki na Allegro w maju br. Niestety do dnia dzisiejszego towar do mnie nie dotarł. Sprawę zgłosiłam na policję.
25.11.2016 21:07 #Gosc
Właściciele Ammiro zostali w zeszłym tygodniu aresztowani. Jest artykuł na stronie ursynowskiej policji.
Policja prosi o kontakt wszystkich poszkodowanych.
02.01.2017 15:24 #Misiek13
#Gosc napisał(a) 25.11.2016 21:07

Właściciele Ammiro zostali w zeszłym tygodniu aresztowani. Jest artykuł na stronie ursynowskiej policji.
Policja prosi o kontakt wszystkich poszkodowanych.
można prosić link do artykułu
14.01.2017 16:50 #borys7
koniecznie trzeba zglosic na policje i dolaczyc do pozwu zbiorowego
13.02.2017 20:46 #Angelika
Witam również zostaliśmy oszukani przez tą firmę na szczęście na tylko albo aż 1100 zł sprawa oczywiście zgłoszona na policję w sierpniu 2016r. Jeśli macie jakieś informacje proszę o informację 883744211

7/1125 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie