REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# AgataBem

24.03.2014 12:13

Odetchnęłam gdy usłyszałam o wspólnej decyzji o zakazie alkoholu i czworonogów (inna sprawa - jak będzie to dopilnowywane, ale jestem optymistką). Powtarzam jeszcze jedno - fajnie byłoby aby plac spełniał też miejsce na spokojniejszy wypoczynek (ot np. ławeczki, gdzie można by sobie posiedzieć z książką, rozłożyć kocyk na trawce itd.) W najbliższym sąsiedztwie na takie z pozoru normalne sprawy nie ma za dużo miejsca. Warto to również wziąć pod uwagę.

# Błeee

25.03.2014 20:40

No i zlikwidowali kolejne miejsce, gdzie nasze milusińskie czworonogi mogły spokojnie kopy walić...

# muer

26.03.2014 09:14

Co tam ławeczki jestem za leżakami plażowymi,no i hamak też by się przydał...przecież teren będzie nadzorowany-więc szansa na wandalizm znikome...

REKLAMA

# Hub

26.03.2014 15:07

Bemowo jest rzadkim (jedynym mi znanym) przykładem dobrze zarządzanej dzielnicy. Nie mam złudzeń, że kto zarabia ten zarabia, ale mieszkańcy na tym nie cierpią. Współpracowałem już z urzędnikami przy realizacji projektu, i jestem naprawdę zachwycony ich zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nie wierzyłem, ze tak kiedyś powiem ale naprawdę - ratusz szacun.

# Gobo

31.03.2014 09:50

Współczuję mieszkańcowm okolicznych bloków. Hordy rozwrzeszcanych bachorów od świtu do nocy. Nie zazdroszczę! Wartość mieszkań w dół o 25%.

# Observator

31.03.2014 11:12

Gobo sam niedawno byłeś rozwrzeszczanym bachorem - a może jeszcze jesteś?

REKLAMA

# sasiad

27.08.2014 17:15

Jak zwykle wizualizacja nijak nie przystaje do rzeczywistości. Osobiście uważam, że wszystkie te elementy wybiegu sportowego są już w Parku Górczewska bo tam powinno być ich miejsce. W centralnym punkcie dzielnicy, gdzie i dojście i dojazd jest łatwy a bawić sie można od świtu do nocy. Wąska uliczka Pełczyńskiego już wkrótce będzie zupełnie nieprzejezdna, także za sprawą wybiegu sportowego. Może miasto/dzielnica najpierw powinna była zająć się tymi bardziej podstawowymi potrzebami mieszkańców a potem szukaniem miejsca do zabawy. W przestrzeni między blokami, jeśli już "działacze" mają taki pęd do działania powinni poprzestać na przykład na siłowni plenerowej, tak jak to jest w wielu miejscach dzielnicy. Ale jeśli AŻ 2000 mieszkańców za taką właśnie lokalizacją się wypowiedziało (na, wg danych z XII.2012 116 676 ogółem) to jest to dyktat mniejszości, tylko dlatego, że "działacze" mają takie widzimisię. Ciekawe czy któryś z pomysłodawców mieszka tuż obok wybiegu sportowego? Zupełnie nie rozumiem też, dlaczego za wybiegiem sportowym został ogromny teren aż do trasy S8. Tam usytuowane wszystkie hałaśliwe urządzenia mieszkańcom by nie przeszkadzały. Przypominam też, że między nowymi blokami obok przedszkola zaprojektowany jest plac zabaw dla dzieci, co w niedalekiej przyszłości spotęguje negatywne działanie na całym terenie. Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy wybiegu sportowego zrozumieją, że ich działalność toczy się obok budynków mieszkalnych w których żyją nie tylko miłośnicy zabaw, sportów, potańcówek i głośnej muzyki, ale także ludzie starsi i malutkie dzieci. Niestety to tylko nadzieja, niczym nie uzasadniona.

# Wojtas

26.12.2016 18:41

Po otwarciu bylo to jedyne moejsce w okolicy wolne od kału i psiego moczu, teraz sytuacja jest podobna do okolic jeziorka Narwik. Psie kupy na polu do siatkówki i sztucznym boisku to norma. Kolejny psi szalet na Pełczyńskiego.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA