REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# paulina f

09.11.2017 09:12

Szkoda, że nasi włodarze zrezygnowali z ruchu rowerowego na zasadach ogólnych. Ścieżka rowerowa będzie przebiegać zygzakiem (konieczność zmiany strony jezdni bo na jednym odcinku jest teren dostępny od zachodu, na innym od wschodu), nie jest to najlepsza praktyka w budowaniu infrastruktury. No i to jednak ma być strefa z ograniczeniem do 30km, kierowcy samochodów powinni zacząć się przyzwyczajac że nie są sami na drodze.

# asai123

09.11.2017 10:00

Cieszę się, że dąb ocaleje.

# Judyta

09.11.2017 12:35

Widząc jak rozwija się Bemowo coraz częściej myślę o tym, że to niezła alternatywa Ochoty. Tutaj też jest sporo zieleni, miejsc do spacerów itd. Do tego buduje się nowa stacja metra i nie brakuje nowych budynków czy nawet osiedli mieszkaniowych. Jestem na etapie poszukiwań nowego mieszkania i jedną z inwestycji, która zwróciła moją uwagę jest osiedle Bliskie Bemowo. Czy ktoś coś o nim więcej wie lub słyszał?

REKLAMA

# Jessica

09.11.2017 13:42

Bardzo słaba inwestycja, słaba komunikacja z centrum, słoje zakorkowały całe Bemowo, więc do centrum dojazd min godzinę. Samo osiedle brzydkie, masa ukraińców, Odradzam !!!!!!!!!!!!

# Julia

09.11.2017 18:42

A ja się zgadza z Judytą. Teraz na Bemowie sporo się dzieje. Powstaje masa nowych inwestycji. Bliskie Bemowo buduje kolejne już bloki, a co więcej, to są mieszkania z własnością gruntu, czyli nie płaci się za użytkowanie wieczyste. Wszystko to można znaleźć na stronie www.bliskiebemowo.com. A jeśli chodzi o komunikację, to nowa stacja metra oddalona będzie o jakieś 7 minut spaceru, więc do centrum pojedzie się znacznie szybciej i bardziej ekonomicznie.

# Jacek99

09.11.2017 18:59

Bardzo słaba inwestycja, słaba komunikacja z centrum, słoje zakorkowały całe Bemowo, więc do centrum dojazd min godzinę. Samo osiedle brzydkie, masa ukraińców, Odradzam !!!!!!!!!!!!
Metro za 10 lat, niczego nie zmieni, jeden wielki syf. Trujące spaliny z trasy oraz przebudowa lazurowej jeszcze tylko to pogorszy. Bardzo słabe miejsce na zakup mieszkania.

REKLAMA

# Agata

09.11.2017 19:48

Judyto zwana dalej Julią, cóż to za przebiegła reklama dewelopera. ę ą Dobre, ale słabe :-)

# prosiakpodwarszawski

10.11.2017 08:17

jakoś ten syf trzeba sprzedać, za rok koniec boomu w budowlance

# Agnieszka

10.11.2017 10:49

Cieszę się z drogi rowerowej i ocallalego dębu

REKLAMA

# bemowo

11.11.2017 21:38

Najpierw trzeba się upewnić czy wyremontowanej ulicy nie zrujnuje budowa S7, bo tak to będą pieniążki w błoto. A budowa wlotu do tunelu i samego tunelu zamknie wlot w Obrońców Tobruku od strony Widawskiej na kilka lat.

# TomekGin

12.11.2017 08:00

Prawdziwi rowerzyści są wściekli-będą musieli poruszać się protezą drogi dla rowerów, raz po jednej stronie ulicy raz po drugiej.A wszystko znowu przez terror rodziców, którzy SOBIE NIE WYOBRAŻAJĄ by ich dziecko lat 12 poruszało się jezdnią czy pasem rowerowym po drodze o klasie L(lokalna).No i kilkadziesiąt drzew pójdzie do wycinki.Ci sami zatroskani rodzice, niedługą będą walczyć o filtry dla swoich dzieci w przedszkolach i szkołach.Dramat.Nawet na Obozowej będzie pas rowerowy a nie osobna droga dla rowerów.

# jacek d

18.12.2017 13:59

Kupując teraz zapłacisz mniej niż jakbyś miał to samo kupować za 2 lata. Im wcześniej tym taniej, tylko trzeba czytać umowę. Kupowałem tak mieszkanie na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, jeszcze nie wszystkie bloki stoją, osiedle ma być ogromne, podobno 1000 mieszkań łącznie.

REKLAMA

# Jan

22.11.2018 17:56

Żeby kupić mieszkanie na ulicy Widawskiej trzeba być bez wyobraźni. Przecież tam będzie bardzo głośno od trasy S7. Tak, wiem o tunelu, ale jednak wylot z tunelu nie jest daleko. Teraz w tej okolicy ludzie masowo próbują pozbyć się mieszkań.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA