REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Stary Bielańczyk

03.06.2013 18:43

Oj, Bielańczycy, Bielańczycy, przestańcie marudzić, i tak źle i tak niedobrze. Obecny przystanek jest logistycznie strzałem w "10" dla mieszkańców załatwiających sprawy w ratuszu: meldunki, rejestracja pojazdów, paszporty, opłaty gruntowe etc., etc. Jak widać narzekanie jest w modzie, a pochwała trafnych decyzji z gruntu krytykowana. Nieładnie...

# Jan sprzed wojny

03.06.2013 18:54

#Stary Bielańczyk napisał(a) 03.06.2013 18:43
Oj, Bielańczycy, Bielańczycy, przestańcie marudzić, i tak źle i tak niedobrze. Obecny przystanek jest logistycznie strzałem w "10" dla mieszkańców załatwiających sprawy w ratuszu: meldunki, rejestracja pojazdów, paszporty, opłaty gruntowe etc., etc. Jak widać narzekanie jest w modzie, a pochwała trafnych decyzji z gruntu krytykowana. Nieładnie...

Zgadzam się w 100 % z Pana wypowiedzią. Tytuł jest stronniczy, a artykuł tendencyjny. Ps. Mam prawie 70 lat.

# R17

03.06.2013 22:49

Widzę, że koledzy powyżej trafnie już skomentowali. Więc nie będę się silił na coś odrębnego.
"Przystanek przy alei Zjednoczenia stał przez 50 lat. I było dobrze. " Otóż zmieniło się jedno, nie było Ratusza który stał się głównym celem dojazdów w tamto miejsce.

REKLAMA

# Rafał

08.06.2013 22:37

Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o przeniesieniu biletomatu razem z przystankiem.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA