REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

13.05.2019 09:01 #PKU
Wyjątkowo zgadzam się z propozycjami aktywistów - 2400zł abonamentu za kolejny samochód to bardzo dobry pomysł. Po prostu niektórzy mieszkańcy stref nie zasługują na zaufanie i "sprzedają" abonamenty. Taka to uczciwość w naszym katolickim kraju.
13.05.2019 20:37 #Marian
A ja się pytam ile głosow aktywiści zdobyli w wyborach?
14.05.2019 09:05 #jam łasica
Dosyć juz mam tych "aktywistów", potrafią tylko pieniądze wyciągać i słupki wciskać, a sensownych propozycji jak zawsze brak.
24.05.2019 20:36 #Wiosna
GŁosuje na Wisonę, wtedy może dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

106/1785 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Kursy, szkolenia
 Porozumienie finansowe między poważną osobą Jesteś bankiem banowanym i nie masz przychylności banków, albo lepiej masz projekt i potrzebujesz finansowania, złego kredytu lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków, funduszy na inwestycje w firmy. Pożyczkobiorcy, nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli chcesz pożyczyć. po więcej szczegółów skontaktuj się ze mną. E-mail: francesco.servillo85@gmail.com

Usługi inne
 - montaż klimatyzacji i wentylacji - naprawa central wentylacyjnych, - przegląd wentylacji , - wymiana filtrów - automatyka - montaż wentylacji mechanicznej - montaż rekuperatorów - czyszczenie i odgrzybienie klimatyzatorów, - sprawdzenie parametrów urządzenia, Promocja na montaż urządzenia 2,5 kw Gree i Hyundai z podstawowym montażem 2500 zł netto . Dostępne urządzenia firm : Gree , LG .Hyundai , Chigo ,Hisense ,Mitsubishi electric ,Samsung Wykonujemy projekty wentylacji dla sanepidu tel: 507-508-684 e-mail: freezy.ue@gmail.com https://freezy-klimatyzacja.pl/ https://www.facebook.com/freezyklimatyzacjawarszwa/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA