REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# kolo

08.02.2019 00:17

Pytanko takie, dlaczego Policja nie rozliczy tego kto takie głupoty na feisie zamieszcza. Na przyszłość może taki Pan Kamil, jak by zapłacił jakąś sowitą nawiązkę na ośrodki od uzależnień to by się zastanowił że bzdury wypisuje.

# Michał bródno

08.02.2019 06:45

Policyjne świnie!!!całe życie bez karnie

# Piota

08.02.2019 18:45

Witam jakiś czas temu byłem zgłosić,uszkodzenie auta na tym komisariacie,panowie w dyżurce bardzo nieprzyjemni ogólnie nastawieni na nie na petenta,dwóch panów strasznie otyłych wręcz jeden to chodził jak suwak,jak ta policja zdaje testy sprawnościowe,bardzo przyjazne nastawienie do ludzi jest na komendzie na Warszawskim Wilanowie mega pozytyw,

REKLAMA

# jurek666

08.02.2019 19:26

Klamia bobili i teraz sciema

# Bogu

08.02.2019 21:25

Nie wiem kto posadził otyłego policjanta na dyżurce, ale popełnił bardzo duży błąd. Niedawno byłam zgłosić kradzież i rozmowa z tym człowiekiem była poniżej jakiekolwiek normy społecznej - facet jest tak samo nie miły jak gruby. Ten pan powinien siedzieć gdzieś w piwnicy komisariatu, żeby nie odstraszać obywatelu, bo nie daj Boże przyjdzie skrzywdzona kobieta, która będzie potrzebowała pomocy i natrafi na niego.

# Długowłosy

11.02.2019 00:42

Te pobite łysole powinny cieszyć się, że jeszcze żyją. Każdy śmieć handlujący narkotykami powinien być rozstrzeliwany na miejscu!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe