REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Akademia Finansów i Biznesu VISTULA

# Ewka Radomsko

18.10.2018 16:38

Witam,
Bardzo proszę o opinie o oczulni Akademia Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie. Zastanawiam się nad wyborem studiów oraz przeprowadzką do Warszawy. Czy ktoś z Was tam studiuje? Czy jest ciężko? Można pogodzinć studia z pracą?

# Dorotka 99

18.10.2018 16:41

Cześć, temat juz pojawiał się na tym forum. Polecam stronkę http:// www.uczelnie.pl/miasto/warszawa/opinie/
Masz w jednym miejscu opinie o warszawskich uczelniach. Widziałam tez oferty pracy dla studentów, więc na początek będziesz miała jak znalazł ;)

# Cooper98

25.10.2018 17:19

Faktycznie najlepiej przejrzeć stronki z opiniami studentów o studiach, na forach możesz się zwykle spotkać z falą hejtu :) A w Warszawie zawsze sobie poradzisz, pracy dorywczej jest mnóstwo, mieszkanie możesz wynając wspólnie z innymi stdentami z roku. Powodzenia! Tu masz linka do fajnej strony: http://www.uczelnie.pl/miasto/warszawa/opinie/

REKLAMA

# tomix

27.10.2018 09:26

Najważniejsze to by otworzyć taki biznes, którego prowadzenie będzie sprawiało CI przyjemność. Same pieniążki to nie wszystko i na pewno prowadzenie biznesu na siłę nie wróży nic dobrego myśląc długo terminowo. Lubisz kontakt z ludźmi otwórz bar czy restauracje, lubisz motoryzacje otwórz warsztat samochodowy, myślę że to podstawa jeśli zdecydujesz się otworzyć działalność. Ja osobiście kocham samochody i dlatego zająłem się ich tuningiem http://lorinser.com.pl/. Bardzo szybko przekonałem się że to był strzał w dziesiątkę!

# leopard

29.04.2019 14:07

Jesteś studentem tej szkoły? Skorzystaj z promocji na program antyplagiatowy dostępny na stronie www.antyplagiat.net

# remik

24.05.2019 09:01

#Ewka Radomsko napisał(a) 18.10.2018 16:38
Witam,
Bardzo proszę o opinie o oczulni Akademia Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie. Zastanawiam się nad wyborem studiów oraz przeprowadzką do Warszawy. Czy ktoś z Was tam studiuje? Czy jest ciężko? Można pogodzinć studia z pracą?
Ja się zastanawiam nad wyborem stacjonarne,cy online. Akurat taki kierunek jak chce jest też tam dostępny

REKLAMA

# Łuki

24.05.2019 12:23

Wyczytałem gdzieś, że po tej uczelni są jedne z wyższych zarobków. Ale jak z renomą? Zajęcia faktycznie są wartościowe? I co ze studentami zaocznymi, każdy kierunek jest w systemie weekendowym prowadzony?

# remik

29.05.2019 09:17

#Łuki napisał(a) 24.05.2019 12:23
Wyczytałem gdzieś, że po tej uczelni są jedne z wyższych zarobków. Ale jak z renomą? Zajęcia faktycznie są wartościowe? I co ze studentami zaocznymi, każdy kierunek jest w systemie weekendowym prowadzony?
Zarobki to raczej zależne od Twojej wiedzy i praktyki i miejsca pracy, taki slogan troche na wyrost.ale jeżeli w AFiB Vistula mają fajne kierunki z dobrymi praktykami to wtedy ma to sens

# kermit

02.06.2019 21:50

#remik napisał(a) 29.05.2019 09:17
Zarobki to raczej zależne od Twojej wiedzy i praktyki i miejsca pracy, taki slogan troche na wyrost.ale jeżeli w AFiB Vistula mają fajne kierunki z dobrymi praktykami to wtedy ma to sens
Nie do końca masz rację. Kończąc dobrą uczelnie zyskujesz kontakty, obycie i wiedzę. Dzięki temu możesz dostać się na ciekawe praktyki, a w konsekwencji otrzymać od razu lepszą pracę. Ja jestem akualnie na ostatnim roku zarządzania w Vistuli i już jestem po świetnych praktykach ;)

REKLAMA

# kermit

02.06.2019 21:53

#Łuki napisał(a) 24.05.2019 12:23
Wyczytałem gdzieś, że po tej uczelni są jedne z wyższych zarobków. Ale jak z renomą? Zajęcia faktycznie są wartościowe? I co ze studentami zaocznymi, każdy kierunek jest w systemie weekendowym prowadzony?
Jak chcesz super renomę to idź na SGH w Warszawie. A jak chcesz się czegoś nauczyć to polecam ci Vistulę. Po kilku latach mogę stwierdzić że warto było. Przede wszystkim ze względu na zajęcia z praktykami i ludźmi o dużej wiedzy którzy umieli ją ciekawie przekazać.

# Michalina

07.06.2019 10:02

@kermit a w jakim trybie robisz studia? Bo widziałam, że zarządzanie jest też online. Wiesz może czy są jakieś różnice programowo - wiedzowe pomiędzy stacjonarką a online?
@kermit a tak w temacie praktyk, to mniej więcej w jakich firmach są one możliwe? To sam sobie je wybierasz czy uczelnia jakoś załatwia dostępy do fajnych firm?

# shard

07.06.2019 11:07

#Michalina napisał(a) 07.06.2019 10:02
@kermit a w jakim trybie robisz studia? Bo widziałam, że zarządzanie jest też online. Wiesz może czy są jakieś różnice programowo - wiedzowe pomiędzy stacjonarką a online?
wszystkie egzaminy i tak odbywają się stacjonarnie więc wiedzę musisz mieć raczej taką samą. Jeśli będziesz systematyczna to nie powinnaś mieć problemu.
#Michalina napisał(a) 07.06.2019 10:02
@kermit a tak w temacie praktyk, to mniej więcej w jakich firmach są one możliwe? To sam sobie je wybierasz czy uczelnia jakoś załatwia dostępy do fajnych firm?
na stronie Vistuli wyczytałem, że oni podsyłają pracodawców. Fajnie, że nie trzeba się samemu o to martwić.

REKLAMA

# kajtek

17.06.2019 22:01

@shard często to robią, czy raz na rok powiedzmy?

# medi

02.08.2019 20:35

@shard chyba ciężko się dobrze przygotować do takiego egzaminu... Ciekawe, czy przepuszczają ot tak ludzi :p @kajtek na stronie jest napisane, że ciągle są nowe ogłoszenia dotyczące staży, praktyk i pracy

# MIK79

06.08.2019 10:25

@medi pytanie tylko czy faktycznie te oferty są warte uwagi. Ale i tak plus, że się starają, chyba nie każda uczelnia coś takiego robi. @medi kwestia samozaparcia. Można powiedzieć, że na zaocznych też nie jest łatwo, a ludzie dają radę ;)

REKLAMA

# krajek

12.08.2019 17:37

@medi jak się idzie na studia online to ciężko moim zdaniem wgl mówić o "studiowaniu". Jak człowiek faktycznie chce się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie to studia zaoczne są najlepszym połączeniem. I wiem, że te finanse też są zaocznie prowadzone.
@mik każda uczelnia ma coś takiego jak biuro karier gdzie masz wysyp ofert stażowych, praktyk itp. Vistula plusuje tym że ludzie z takich firm faktycznie są obecni na zajęciach i to daje spory autut w poźniejszym ubieganiu się o jakiś staż

# babybug

14.08.2019 08:40

#krajek napisał(a) 12.08.2019 17:37
.
@mik każda uczelnia ma coś takiego jak biuro karier gdzie masz wysyp ofert stażowych, praktyk itp. Vistula plusuje tym że ludzie z takich firm faktycznie są obecni na zajęciach i to daje spory autut w poźniejszym ubieganiu się o jakiś staż
wg mnie staż , praktyki , to największy problem , jak i atut studiowania. Teorie możesz pochłonąć ,a praca często odbiega od tego. Też mi się podoba te biuro karier
#Michalina napisał(a) 07.06.2019 10:02

na stronie Vistuli wyczytałem, że oni podsyłają pracodawców. Fajnie, że nie trzeba się samemu o to martwić.
nie, że nie martwić,ale ułatwiają ;] Bardzo duży procent uczniów po studia znika , bo nie potrafia znaleźć pracy

# Marlena

15.08.2019 16:26

#babybug napisał(a) 14.08.2019 08:40
wg mnie staż , praktyki , to największy problem , jak i atut studiowania. Teorie możesz pochłonąć ,a praca często odbiega od tego. Też mi się podoba te biuro karier
Szczerze mówiąc na poprzedniej uczelni w ogóle nie korzystałam z buria karier i też na tym dobrze wyszłam :) sama wszystko sobie znalazłam, pozaliczałam i tyle, wystarczy trochę chęci i samodzielności, aczkolwiek jak ktoś nie ma pomysłu na siebie to rzczywićie takie biuro może ułatwić sprawę :)
#babybug napisał(a) 14.08.2019 08:40
nie, że nie martwić,ale ułatwiają ;] Bardzo duży procent uczniów po studia znika , bo nie potrafia znaleźć pracy
No nie ma co się dziwić jak rynek pracy teraz jest tak wymagający, że szkoda gadać. Ale papier, dobra praktyka i kursy i odrobina szczęścia i może akurat coś się trafi

REKLAMA

# juliana

21.08.2019 22:41

a ja się nie spotkałam z czymś takim jak biuro karier i ,żeby w ogóle kogoś obchodziło co będę robić po szkole. Uczelnia Vistula ma u mnie plusa za takie coś

# dzon

24.08.2019 15:58

@Juliana coraz częściej uczelnie pomagaja absolwentom. Dzięki temu mogą sie pochwalić i mają lepszą opinię.
@babybug to, że studen znika to jego decyzja. Mimo wszystko jeżeli potrzebuje pomocy to uczelnia powinna mu pomóc :)

# juliana

11.09.2019 11:25

#dzon napisał(a) 24.08.2019 15:58
@Juliana coraz częściej uczelnie pomagaja absolwentom. Dzięki temu mogą sie pochwalić i mają lepszą opinię.
@babybug to, że studen znika to jego decyzja. Mimo wszystko jeżeli potrzebuje pomocy to uczelnia powinna mu pomóc :)
wiele zdań wpływa na dobrą opinie szkoły. mówi się choćby,że prywatne mają niższy poziom nauczania jak państwowe?

REKLAMA

# Polina

17.10.2019 10:20

#juliana napisał(a) 21.08.2019 22:41
a ja się nie spotkałam z czymś takim jak biuro karier i ,żeby w ogóle kogoś obchodziło co będę robić po szkole. Uczelnia Vistula ma u mnie plusa za takie coś
Spróbowałam z tej możliwości pomocy rok temu , i byłam bardzo zadowolona. Znaleziony staż był kompetentny ,nauczyłam się sporo i do tego znajomości kontakty zostały. mega plus dla uczelni za taki pomysł

# trockii

17.10.2019 12:24

kiepska uczelnia, kiepskie po niej perspektywy.
Wytwórnia kiepskich specjalistów

# lukiszon

24.10.2019 23:31

@trocki każdy ma swoje zdanie ale dla mnie jako ex studenta po ukończeniu 1 st to jest dobra szkoła. Mam prace i zdobyłem ją juz na ostatnim sem inż, pracuje w zawodzie i zarabiam całkiem ok jak na warszawę.
@polina ja wlasnie przez to biuro dostałem staż i potem prace w firmie w ktorej wciaz pracuje

REKLAMA

# uaz

26.10.2019 09:05

@lukiszon aktualnei pracy nie brakuje trzeba tylko chcieć pracować i coś od siebie zaproponowac.
@fajna opcja jeżeli CI się udało kontynuowac pracę po stażu. Są pracodawcy którzy biorą na staż bo jest dofinansowywany a później mają Cie gdzieś.

# Miyuu

27.10.2019 18:32

#uaz napisał(a) 26.10.2019 09:05
@lukiszon aktualnei pracy nie brakuje trzeba tylko chcieć pracować i coś od siebie zaproponowac.
@fajna opcja jeżeli CI się udało kontynuowac pracę po stażu. Są pracodawcy którzy biorą na staż bo jest dofinansowywany a później mają Cie gdzieś.
@uaz ogólnie pracy nie brakuje, ale też trzeba zmniejszyć swoje oczekiwania, na początku nigdy nie jest kolorowo i nie zarabia się nie wiadomo ile
@uaz niestety też się tak zdarza, ale teraz pracodawcy raczej stawiają na młodych pracowników po szkole

# Polina

29.10.2019 11:29

i jedni i drudzy muszą wyjśc z inicjatywą. Po dobrej szkole jest lepiej, a kiedy szkoła pomaga znaleźć staż to już w ogóle super. a pracodawca musi chcieć uczyć młodych

# Mikra

29.10.2019 21:15

@Polina masz rację, ale najlepiej jak w czasie studiowania już zacznie się łapać pierwsze staże, bo im szybciej tym lepiej i pracodawcy na to też inaczej patrzą. No ale żeby coś takiego sobie załatwić, to dobrze żeby np biuro karier pomogło w tym temacie co nie co ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024