REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akademia Finansów i Biznesu VISTULA

18.10.2018 16:38 #Ewka Radomsko
Witam,

Bardzo proszę o opinie o oczulni Akademia Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie. Zastanawiam się nad wyborem studiów oraz przeprowadzką do Warszawy. Czy ktoś z Was tam studiuje? Czy jest ciężko? Można pogodzinć studia z pracą?
18.10.2018 16:41 #Dorotka 99
Cześć, temat juz pojawiał się na tym forum. Polecam stronkę http:// www.uczelnie.pl/miasto/warszawa/opinie/
Masz w jednym miejscu opinie o warszawskich uczelniach. Widziałam tez oferty pracy dla studentów, więc na początek będziesz miała jak znalazł ;)
25.10.2018 17:19 #Cooper98
Faktycznie najlepiej przejrzeć stronki z opiniami studentów o studiach, na forach możesz się zwykle spotkać z falą hejtu :) A w Warszawie zawsze sobie poradzisz, pracy dorywczej jest mnóstwo, mieszkanie możesz wynając wspólnie z innymi stdentami z roku. Powodzenia! Tu masz linka do fajnej strony: Opinie oSzkołach
27.10.2018 09:26 #tomix
Najważniejsze to by otworzyć taki biznes, którego prowadzenie będzie sprawiało CI przyjemność. Same pieniążki to nie wszystko i na pewno prowadzenie biznesu na siłę nie wróży nic dobrego myśląc długo terminowo. Lubisz kontakt z ludźmi otwórz bar czy restauracje, lubisz motoryzacje otwórz warsztat samochodowy, myślę że to podstawa jeśli zdecydujesz się otworzyć działalność. Ja osobiście kocham samochody i dlatego zająłem się ich tuningiem http://lorinser.com.pl/. Bardzo szybko przekonałem się że to był strzał w dziesiątkę!
29.04.2019 14:07 #leopard
Jesteś studentem tej szkoły? Skorzystaj z promocji na program antyplagiatowy dostępny na stronie www.antyplagiat.net
REKLAMA
24.05.2019 09:01 #remik
#Ewka Radomsko napisał(a) 18.10.2018 16:38

Witam,

Bardzo proszę o opinie o oczulni Akademia Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie. Zastanawiam się nad wyborem studiów oraz przeprowadzką do Warszawy. Czy ktoś z Was tam studiuje? Czy jest ciężko? Można pogodzinć studia z pracą?
Ja się zastanawiam nad wyborem stacjonarne,cy online. Akurat taki kierunek jak chce jest też tam dostępny
24.05.2019 12:23 #Łuki
Wyczytałem gdzieś, że po tej uczelni są jedne z wyższych zarobków. Ale jak z renomą? Zajęcia faktycznie są wartościowe? I co ze studentami zaocznymi, każdy kierunek jest w systemie weekendowym prowadzony?
29.05.2019 09:17 #remik
#Łuki napisał(a) 24.05.2019 12:23

Wyczytałem gdzieś, że po tej uczelni są jedne z wyższych zarobków. Ale jak z renomą? Zajęcia faktycznie są wartościowe? I co ze studentami zaocznymi, każdy kierunek jest w systemie weekendowym prowadzony?
Zarobki to raczej zależne od Twojej wiedzy i praktyki i miejsca pracy, taki slogan troche na wyrost.ale jeżeli w AFiB Vistula mają fajne kierunki z dobrymi praktykami to wtedy ma to sens
02.06.2019 21:50 #kermit
#remik napisał(a) 29.05.2019 09:17

Zarobki to raczej zależne od Twojej wiedzy i praktyki i miejsca pracy, taki slogan troche na wyrost.ale jeżeli w AFiB Vistula mają fajne kierunki z dobrymi praktykami to wtedy ma to sens
Nie do końca masz rację. Kończąc dobrą uczelnie zyskujesz kontakty, obycie i wiedzę. Dzięki temu możesz dostać się na ciekawe praktyki, a w konsekwencji otrzymać od razu lepszą pracę. Ja jestem akualnie na ostatnim roku zarządzania w Vistuli i już jestem po świetnych praktykach ;)
02.06.2019 21:53 #kermit
#Łuki napisał(a) 24.05.2019 12:23

Jak chcesz super renomę to idź na SGH w Warszawie. A jak chcesz się czegoś nauczyć to polecam ci Vistulę. Po kilku latach mogę stwierdzić że warto było. Przede wszystkim ze względu na zajęcia z praktykami i ludźmi o dużej wiedzy którzy umieli ją ciekawie przekazać.
07.06.2019 10:02 #Michalina
@kermit a w jakim trybie robisz studia? Bo widziałam, że zarządzanie jest też online. Wiesz może czy są jakieś różnice programowo - wiedzowe pomiędzy stacjonarką a online?

@kermit a tak w temacie praktyk, to mniej więcej w jakich firmach są one możliwe? To sam sobie je wybierasz czy uczelnia jakoś załatwia dostępy do fajnych firm?
07.06.2019 11:07 #shard
#Michalina napisał(a) 07.06.2019 10:02

@kermit a w jakim trybie robisz studia? Bo widziałam, że zarządzanie jest też online. Wiesz może czy są jakieś różnice programowo - wiedzowe pomiędzy stacjonarką a online?
wszystkie egzaminy i tak odbywają się stacjonarnie więc wiedzę musisz mieć raczej taką samą. Jeśli będziesz systematyczna to nie powinnaś mieć problemu.

@kermit a tak w temacie praktyk, to mniej więcej w jakich firmach są one możliwe? To sam sobie je wybierasz czy uczelnia jakoś załatwia dostępy do fajnych firm?
na stronie Vistuli wyczytałem, że oni podsyłają pracodawców. Fajnie, że nie trzeba się samemu o to martwić.
17.06.2019 22:01 #kajtek
@shard często to robią, czy raz na rok powiedzmy?
02.08.2019 20:35 #medi
@shard chyba ciężko się dobrze przygotować do takiego egzaminu... Ciekawe, czy przepuszczają ot tak ludzi :p @kajtek na stronie jest napisane, że ciągle są nowe ogłoszenia dotyczące staży, praktyk i pracy
06.08.2019 10:25 #MIK79
@medi pytanie tylko czy faktycznie te oferty są warte uwagi. Ale i tak plus, że się starają, chyba nie każda uczelnia coś takiego robi. @medi kwestia samozaparcia. Można powiedzieć, że na zaocznych też nie jest łatwo, a ludzie dają radę ;)
REKLAMA
12.08.2019 17:37 #krajek
@medi jak się idzie na studia online to ciężko moim zdaniem wgl mówić o "studiowaniu". Jak człowiek faktycznie chce się czegoś nauczyć i zdobyć doświadczenie to studia zaoczne są najlepszym połączeniem. I wiem, że te finanse też są zaocznie prowadzone.
@mik każda uczelnia ma coś takiego jak biuro karier gdzie masz wysyp ofert stażowych, praktyk itp. Vistula plusuje tym że ludzie z takich firm faktycznie są obecni na zajęciach i to daje spory autut w poźniejszym ubieganiu się o jakiś staż
14.08.2019 08:40 #babybug
#krajek napisał(a) 12.08.2019 17:37

.
@mik każda uczelnia ma coś takiego jak biuro karier gdzie masz wysyp ofert stażowych, praktyk itp. Vistula plusuje tym że ludzie z takich firm faktycznie są obecni na zajęciach i to daje spory autut w poźniejszym ubieganiu się o jakiś staż
wg mnie staż , praktyki , to największy problem , jak i atut studiowania. Teorie możesz pochłonąć ,a praca często odbiega od tego. Też mi się podoba te biuro karier

na stronie Vistuli wyczytałem, że oni podsyłają pracodawców. Fajnie, że nie trzeba się samemu o to martwić.
nie, że nie martwić,ale ułatwiają ;] Bardzo duży procent uczniów po studia znika , bo nie potrafia znaleźć pracy
15.08.2019 16:26 #Marlena
#babybug napisał(a) 14.08.2019 08:40

wg mnie staż , praktyki , to największy problem , jak i atut studiowania. Teorie możesz pochłonąć ,a praca często odbiega od tego. Też mi się podoba te biuro karier
Szczerze mówiąc na poprzedniej uczelni w ogóle nie korzystałam z buria karier i też na tym dobrze wyszłam :) sama wszystko sobie znalazłam, pozaliczałam i tyle, wystarczy trochę chęci i samodzielności, aczkolwiek jak ktoś nie ma pomysłu na siebie to rzczywićie takie biuro może ułatwić sprawę :)

#babybug napisał(a) 14.08.2019 08:40

nie, że nie martwić,ale ułatwiają ;] Bardzo duży procent uczniów po studia znika , bo nie potrafia znaleźć pracy
No nie ma co się dziwić jak rynek pracy teraz jest tak wymagający, że szkoda gadać. Ale papier, dobra praktyka i kursy i odrobina szczęścia i może akurat coś się trafi
21.08.2019 22:41 #juliana
a ja się nie spotkałam z czymś takim jak biuro karier i ,żeby w ogóle kogoś obchodziło co będę robić po szkole. Uczelnia Vistula ma u mnie plusa za takie coś
24.08.2019 15:58 #dzon
@Juliana coraz częściej uczelnie pomagaja absolwentom. Dzięki temu mogą sie pochwalić i mają lepszą opinię.
@babybug to, że studen znika to jego decyzja. Mimo wszystko jeżeli potrzebuje pomocy to uczelnia powinna mu pomóc :)
11.09.2019 11:25 #juliana
#dzon napisał(a) 24.08.2019 15:58

@Juliana coraz częściej uczelnie pomagaja absolwentom. Dzięki temu mogą sie pochwalić i mają lepszą opinię.
@babybug to, że studen znika to jego decyzja. Mimo wszystko jeżeli potrzebuje pomocy to uczelnia powinna mu pomóc :)
wiele zdań wpływa na dobrą opinie szkoły. mówi się choćby,że prywatne mają niższy poziom nauczania jak państwowe?

344/3890 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 Książki kupię 509-20-40-60

Finanse
 Pożyczki w 24h (także z komornikiem) 790-564-948

Usługi transportowe
 Wynajem autokarów klasy lux Ibatur na narty/ wyjazdy narciarskie / snowboardowe Wynajem busów oraz autokarów turystycznych Ibatur na narty: - wyjazdy narciarskie, - dowóz osób na kursy narciarskie i do szkółek narciarskich. Oferty dla zorganizowanych wyjazdów grupowych na narty, wyjazów integracyjnych na naukę jazdy na nartach lub snowboaradzie. Gwarantujemy udany przejazd na wyjazdy narciarskie dla studentów, firm oraz osób indywidualnych. Więcej informacji: http://ibatur.pl/wynajem-autokarow/

Budowlane
 Adaptacje poddaszy, zabudowa k-g, ścianki działowe, malowanie, panele, biały montaż, sufity podwieszane, remonty itp 512-829-115

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA