REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Agent do sprzedaży nieruchomości

# tadeuszwl

06.06.2017 12:04

Witam. Chciałbym sprzedaż własne jedno mieszkanie w okolicach Wilanowa. Do kogo (najlepiej agenta nie sieciowe biuro nieruchomości) się zgłosić?

# Twilk

20.06.2017 00:56

#tadeuszwl napisał(a) 06.06.2017 12:04
Witam. Chciałbym sprzedaż własne jedno mieszkanie w okolicach Wilanowa. Do kogo (najlepiej agenta nie sieciowe biuro nieruchomości) się zgłosić?

Polecam Ci kontakt do p. Eugeniusza Jaworskiego, jest partnerem sieci Remax. Rok temu przy jego pomocy sprzedałem dom i sobie kupiłem mieszkanie. Bardzo fajny człowiek z dużą wiedzą. Na pewno się dogadacie.

# Talar

26.06.2017 14:21

Witam Forumowiczów. Też mogę polecić Eugeniusza Jaworskiego. On bardzo dobrze ogarnia nieruchomości z okolic Wilanowa/Ursynowa właśnie.

REKLAMA

# tama86

20.03.2018 11:19

Cześć, szukam pośredników specjalizujących się w biurach do wynajęcia. Znalazłam w sieci firmę www.gwiazda.info. Czy ktoś korzystał z ich usług?

# MichalProsty

21.03.2018 11:26

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# AliceMol

04.09.2018 10:18

A kontaktowaliście się z Rafałem Bieleckim? Koleżanka dopiero co odebrała klucze do swojego nowego mieszkania, które zdobyła dzięki Panu Rafałowi.

REKLAMA

# wariatka

19.03.2023 09:49

Bardzo wiele tak naprawdę zależy od nas samych i ja jeszcze chcę powiedzieć, że przede wszystkim istotną kwestią jest to aby wiedzieć dokładnie który skup nieruchomości jest godny uwagi. Od siebie chcę wam polecić firmę https://nieruchomosci-zeus.pl/ i ja za każdym razem jestem zadowolona z ich oferty.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy