REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Agencja reklamowa

11.08.2015 13:41 #KarolNosak
Witam,

czy ktoś z Was korzystał już może z usług agencji reklamowej? Chodzi mi tutaj głównie o banery, tablice, szyldy.

Ostatnio mam coraz mniej klientów, nie wiem czy to przez wakacje, większą konkurencją, czy brak reklamy...
21.09.2015 11:38 #anrek
Rzeczywiście w dzisiejszych czasach strona www, podparta dobrą reklamą potrafi zdziałać cuda i buduje nasz wizerunek w sieci. Ja bym jeszcze zadbał o sesja biznesowa, żeby mieć eleganckie zdjęcia, które się wrzuci na stronę.
10.01.2017 20:28 #zenka
Takimi działaniami zajmuje się agencja http://greenparrot.pl/ , z którą współpracują największe marki. Zerknijcie, jakie kampanie realizowali - robi wrażenie, co? Warto takim firmom zaufać, bo jest pewność, że działania przyniosą oczekiwane efekty marketingowe.
11.01.2017 11:56 julia_m
A kogo polecacie jeśli chodzi o tworzenie stron www? Szukam kogoś sprawdzonego, bo chciałabym jak najszybciej zlecić wykonanie mojej firmowej strony internetowej. To ważne, bo zależy mi na czasie. Przeglądałam oferty kilku firm/agencji interaktywnych i zastanawiam się nad Ideo Sp. z o.o., mają sporo realizacji, oferta też jest opisana przejrzyście, tutaj informacje o tej firmie - http://www.ideo.pl/firma/o-nas/ Może ich kojarzycie? Jeśli tak, jak opinie?
12.01.2017 12:21 urszula
A może zamiast agencji reklamowej, warto skorzystać z dobrej drukarni. Zobaczcie sobie propozycja Ta drukarnia ma bardzo ciekawe rozwiązania. Na pewno pomogą skutecznie rozreklamować firmę.
29.01.2017 13:30 #mirekk
No na pewno jak się nie reklamuje firmy to nie ma co się dziwić że ludzie o niej nie wiedzą i że nie ma klientów. Ja osobiście korzystałem z agencji Admag i wykonali dla mnie porządną robotę. Miałem dzięki nim profesjonalna kampanie reklamową na którą znaleźli bardzo fajny chwytliwy pomysł a na co sam bym nigdy nie wpadł. A cenowo też rozsądnie.
07.03.2017 00:47 #Mollo
Myśle, że lepiej skupić się na reklamie w internecie- w ten sposób możesz dotrzec do większej grupy potencjalnych klientów. W tej kwestii mogę polecić agencję iWizerunek, z której usług korzystałam w przypadku kryzysowych sytuacji dotyczących mojej firmy, ale zajmują się też budowaniem wizerunku w sieci.
25.04.2017 18:17 #Anio%u0142
Zgadzam się z poprzednikiem, istotą jest reklama w internecie, w tym pozycjonowanie stron www. Z tym możesz uderzać do Premesso z Namysłowa, na pewno Ci pomogą.
05.05.2017 13:07 blackfire
Ja korzystałem z usług jednej agencji reklamowej we Wrocławiu http://www.vizer.pl te formy reklamy. Specjalizuje się głównie w reklamie outdoorowej. Bardzo dobrze mi się z nią współpracowało, a efekt, jaki wywarł kaseton świetlny przekroczył moje wyobrażenia.
10.05.2017 09:28 #aldama
Kampanię promocyjną mojej firmy w internecie prowadzi agencja Nakatomi. Kilka miesięcy temu stwierdziłam, że brakuje mi nowych klientów, że konkurencja jest zbyt duża i nawet zaczęłam mieć obawy, że będzie coraz gorzej. Podjęłam decyzję o tym, żeby pomogła mi profesjonalna agencja marketingową. Zajęli się wszystkim, moją stroną internetową, social media, reklamą... Te i wiele innych działań sprawiły, że po tych kilku miesiącach cieszę się napływem nowych klientów, konkurencja jest owszem, ale już mi nie straszna:)
10.05.2017 10:49 Jaska
a może odzież reklamowa? na http://dreamtex.pl mają ciekawe propozycje, myślę,że warto zerknąć jeśli ktoś chce rozreklamować swoją markę
25.05.2017 15:03 #Merry
Nie wybieramy agencji reklamowej z przypadku, wiadomo. Jak zależy nam na jakości, to również nie patrzymy na cenę, wiadomo. Obecnie działają agencje interaktywne, tak więc nie ma potrzeby poszukiwania agencji z tego samego miasta w którym mieszkamy. No i ostatnia rzecz, patrzmy na dorobek i zrealizowane projekty danej firmy. Od siebie polecam Malnet z Olsztyna, przy czym nie ograniczają świadczenia swoich usług do regionu tylko działają w całej Polsce.
20.07.2017 16:19 texli
A co myślicie o takich sposobach reklamy jak np. parasole reklamowe albo namioty? Znalazłam też taki gadżet jak neoframe. Ktoś korzystał?
03.08.2017 13:47 #meganek
Przerobiłem już dwie różne i dopiero jak trafiłem na trzecią, w której biorę pozycjonowanie, tzw. szeptankę i artykuły na zewnętrzych portalach oraz prowadzenie facebooka firmowego, to dopiero przy tej firmie jestem zadowolony. Polecam CoolBrand!!! W poprzednich firmach tez robili mi podobne usłygi, a efekty byly prawie zerowe. Wiec dobrze ze pytasza, bo znaleźć dobra firmę nie jest tak łatwo.
22.08.2017 12:20 #Kornel45
Oj tych firm teraz naprawdę dużo się natworzyło i każda jest specem :0 Na całe szczęście ja trzymam się jednej http://wedomediagroup.pl/ i nie narzekam. Myślę, że jak ktoś szuka na już czegoś, to najlepiej porównać sobie kilka ofert i nic na gorąco nie decydować.
24.08.2017 09:19 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
25.09.2017 16:08 #do ap
z dobrych warszawskich agencji znam ITBC od duzych klientow
https://www.itbcgroup.pl/pr/
25.09.2017 18:43 millionreasons
Można też skorzystać z pomocy niektórych drukarni zamiast agencji ;)
25.09.2017 21:14 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

303/2567 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA I OKOLICE WIĘCEJ O NAS www.autoskupwawa.pl KLIKNIJ LUB WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI TEL 572 124 555 ZDJĘCIA AUT PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES e-mail 24skup@wp.pl

Finanse
 01. A. +++ Pożyczka w trudnej sytuacji o każdej prze dnia i noce bez zastawu i poręczycieli: www.get-money.pl/chwilowki

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50 M2 I 30 M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie