REKLAMA
REKLAMA

Agencja reklamowa

11.08.2015 13:41 #KarolNosak
Witam,

czy ktoś z Was korzystał już może z usług agencji reklamowej? Chodzi mi tutaj głównie o banery, tablice, szyldy.

Ostatnio mam coraz mniej klientów, nie wiem czy to przez wakacje, większą konkurencją, czy brak reklamy...
21.09.2015 11:38 #anrek
Rzeczywiście w dzisiejszych czasach strona www, podparta dobrą reklamą potrafi zdziałać cuda i buduje nasz wizerunek w sieci. Ja bym jeszcze zadbał o sesja biznesowa, żeby mieć eleganckie zdjęcia, które się wrzuci na stronę.
10.01.2017 20:28 #zenka
Takimi działaniami zajmuje się agencja http://greenparrot.pl/ , z którą współpracują największe marki. Zerknijcie, jakie kampanie realizowali - robi wrażenie, co? Warto takim firmom zaufać, bo jest pewność, że działania przyniosą oczekiwane efekty marketingowe.
11.01.2017 11:56 julia_m
A kogo polecacie jeśli chodzi o tworzenie stron www? Szukam kogoś sprawdzonego, bo chciałabym jak najszybciej zlecić wykonanie mojej firmowej strony internetowej. To ważne, bo zależy mi na czasie. Przeglądałam oferty kilku firm/agencji interaktywnych i zastanawiam się nad Ideo Sp. z o.o., mają sporo realizacji, oferta też jest opisana przejrzyście, tutaj informacje o tej firmie - http://www.ideo.pl/firma/o-nas/ Może ich kojarzycie? Jeśli tak, jak opinie?
12.01.2017 12:21 urszula
A może zamiast agencji reklamowej, warto skorzystać z dobrej drukarni. Zobaczcie sobie propozycja Ta drukarnia ma bardzo ciekawe rozwiązania. Na pewno pomogą skutecznie rozreklamować firmę.
29.01.2017 13:30 #mirekk
No na pewno jak się nie reklamuje firmy to nie ma co się dziwić że ludzie o niej nie wiedzą i że nie ma klientów. Ja osobiście korzystałem z agencji Admag i wykonali dla mnie porządną robotę. Miałem dzięki nim profesjonalna kampanie reklamową na którą znaleźli bardzo fajny chwytliwy pomysł a na co sam bym nigdy nie wpadł. A cenowo też rozsądnie.

254/1948 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Czytaj także

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie