REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Adwokat

03.12.2018 13:54 Mariposa
Możecie polecić mi naprawdę dobrego adwokata? Potrzebuję pomocy w związku ze sprawami cywilnymi, znacie może?
04.12.2018 12:47 Callas
Znam dobrą kancelarię prawną, zajmującą się różnymi sprawami, oferują usługi w szerokim zakresie prawnym - prawo i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze karne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo i postępowanie karne, prawo spadkowe, Kancelaria Adwokacka Adam Baszkowski na pewno pomoże.
05.06.2019 09:09 pieknyolek
Serdecznie polecam http://grozdanovic.pl/
wpis modyfikowany 1 raz, 05.06.2019 09:09 
06.06.2019 16:04 #Mias
Spróbuj w kancelarii JST, wiem, że mają tam specjalistów w różnych dziedzinach.
07.06.2019 09:57 #bojad
Jeśli chodzi o JST, to polecam Pana Tomaszczyka, bardzo dorby prawnik z powołania
15.07.2019 14:14 #gosc09
ja osobiście mogę polecić dobrego adwokata www.piotrbanczyk.pl
REKLAMA
18.07.2019 15:19 #Lilka
Też polecam JST. Sama akurat korzystałam u nich z pomocy Pana Tomaszczyk- w zakresie prawa pracy, ale byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
19.07.2019 12:26 #Gość123
Bardzo dobrym prawnikiem z Warszawy, do którego może się Pani zwrócić jest Barbara Laskowska - https://www.adwokat-laskowska.pl/ Myślę, że jest to jeden z lepszych prawników na rynku Warszawskim. Oprócz tego ta Pani jest bardzo miła i wyrozumiała. Polecam !
19.07.2019 15:45 #kafelek
bardzo w ogóle fajni są prawnicy z wawy, doją ma maxa papugi, najgorsza kasta w galaktyce, unikam jak ognia
22.07.2019 11:47 #bojad
to miałeś przykre doświadczenia...korzystałem z uslug mecenasa Tomaszczyka i polecam, załatwił sprawę tak jak trzeba
17.08.2019 20:50 #Karol L.
Ja już mam niemałe doświadczenie przy współpracy z kancelarią adwokacka Wojas Pawlak. Muszę powiedzieć, że cały czas do nich wracam, bo naprawdę bardzo dobrze sobie radzą i z mniejszymi i z większymi sprawami. Albo załatwić coś po cichu albo normalnie do sądu i świetnie sobie radzą zarówno jako obrońcy, jak i ci oskarżający.

5/3762 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW, MIKRO KAMERY, PODSŁUCHY, TEL. 888-997-888

Usługi transportowe
 Wózek transportowy młynarka 150 kg/ Przeprowadzka!-Wypożyczenie! Koszt: 30zł/ doba Kaucja 250 zł do zwrotu przy zwracaniu produktu. Odbiór ul. Kondratowicza Targówek/ Bródno Nowy wózek transportowy schodowy, składany NEO idealny na przeprowadzki i transport mebli jak pralka lodówka czy regały. Przeszedł w boju przeprowadzki z dwóch mieszkań jednocześnie przez miesiąc i śmiało mogę powiedzieć, że to super pomysł. wym podstawy: 310 x 290 mm, - może być użytkowany do transportowania przedmiotów na płaskich powierzchniach z udźwigiem do 150 kg oraz na schodach z udźwig do 120 kg. -Teleskopowy uchwyt regulowany na 2 wysokości -składany-zajmuje mało miejsc

Działkę budowlaną sprzedam
 sprzedam działkę rolno budowlaną we wsi stolniki nr telefon kontaktowy 516 129 764działki 453 szer działki 40m długa63m cena 10000 zł

Dam pracę
 Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku . Brak minimalnej kwoty zamówienia. Brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Nagrody w programie Witamy o wartości 355zł. Dodatkowy programy: Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł;atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów! Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie ! Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł. Informacje- Messenger : Ori-konsultant.pl; WhatsApp tel.606-638-894; biuro@ori-konsultant.pl; http://www.ori-konsultant.pl Rejestracja http://bit.ly/oriflame-rejestracja

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA