REKLAMA
REKLAMA

ADWOKAT - WARSZAWA - ROZWÓD

16.02.2015 17:12 #mela
Witam

Szukam adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym.
Oczywiście musi być z Warszawy.
Kogo polecacie?
Proszę tylko o sprawdzone nazwiska.
16.02.2015 17:19 #TomaszK
W moich okolicach ( al. 3 Maja) swoją kancelarię ma Przemysław Sokołowski. Słyszałem, że jest dobry w swojej dziedzinie. Może umów się na spotkanie? W internecie na pewno znajdziesz na niego namiary.
01.03.2015 12:05 keli
A ja słyszałem całkiem coś innego, może jednak spróbować u kogoś kto się sprawdził .
09.03.2015 11:10 #Sylwia33
Wszystkie skutki procesu wytłumaczy Ci logicznie Paweł Budrewicz. Jest dużo opcji do rozpatrzenia. Czy chcesz orzekać winę, starać się o alimenty, czy podział majątku lub eksmisję ze wspólnego mieszkania. Mecenas działa w oparciu o duże doświadczenie, zachowuje tajemnicę i wie, co się sprawdzi w danej sytuacji życiowej. Mi na pierwszym spotkaniu już powiedział, że da się wygrać sprawę, chociaż trzeba do tego cierpliwego przygotowania i miał rację.
14.03.2015 00:10 #www.rozwody.warszawa.pl
Adwokat rozwód Warszawa, Rozwody Warszawa, Kancelaria Adwokacka rozwód Warszawa, Pozew o rozwód Warszawa, Pomoc prawna w sprawach o rozwód Warszawa ! http://www.rozwody.warszawa.pl/
26.03.2015 13:20 #aga78
Ja Wam mogę polecić świetnego detektywa, bo w obliczu braku dowodów żaden adwokat się nie sprawdzi. Wiem co mówię - ponad 2 lata próbowałam udowodnić mężowi zdradę, której się wypierał. Dla porównania - po 2 tygodniach od zaangażowania detektywa z Nemezis miałam sporo dowodów na to, że mąż jest w związku z kobietą , z którą mnie zdradzał.
26.03.2015 13:27 #lutek
#aga78 napisał(a) 26.03.2015 13:20

Ja Wam mogę polecić świetnego detektywa, bo w obliczu braku dowodów żaden adwokat się nie sprawdzi. Wiem co mówię - ponad 2 lata próbowałam udowodnić mężowi zdradę, której się wypierał. Dla porównania - po 2 tygodniach od zaangażowania detektywa z Nemezis miałam sporo dowodów na to, że mąż jest w związku z kobietą , z którą mnie zdradzał.
mąż czy już nie mąż ?
jeżeli już nie mąż to nie nazywaj go mężem bo sama sobie zaprzeczasz wyrażając tęsknotę za tym człowiekiem.
nazwisko jego sobie zostawiłaś ? jeżeli tak to wasz rozwód (o ile taki nastąpił) jest bez sensu.
10.04.2015 18:04 #Ola
Witam. Ja z całego serca polecam mec. Anetę Zaleską. Mi pomogła w sprawie o rozwód i alimenty. Ciepła, sympatyczna i profesjonalna osoba. I co ważna - zawsze można się z nią skontaktować, nawet w weekand.
11.04.2015 12:06 #lutek
Na kiego grzyba najpierw się łączycie aby później się rozwodzić ? Jesteście "pogięte". po rozwodzie szukacie następnego głupka...
16.04.2015 12:31 #Kate
A ja mogę polecić Karolinę Górską - bardzo konkretna kobieta i naprawdę zna się na rzeczy.
17.04.2015 14:18 EwelinaBudzynska
Osobiście znam jednego godnego polecenia adwokata z Warszawy który zajmuje się m.in. prawem rodzinnym. Nazywa się Sebastian Papaj i pracuje w kancelarii przy al. Aleja Jana Pawła II 27. Tutaj macie linka do jego strony http://adwokatpapaj.pl.
17.04.2015 15:32 #lutek
Papaj - marynarz. Jest człowiekiem o dobrej naturze (np. nie potrafi kłamać), ale porywczym, lubiącym bijatyki i bójki (choć w niektórych kreskówkach pokazany jako pacyfista zostawiający rozwiązanie siłowe jako konieczność). Siłę czerpie z jedzenia szpinaku, lecz o ile w komiksach jej źródłem było regularne spożywanie tego warzywa, w kreskówkach jadł szpinak okazyjnie, by dzięki temu zyskać nadludzką siłę na pewien czas. W wersji oryginalnej istotną cechą Papaja jest akcent i częste przekręcanie słów.
22.04.2015 15:06 #aga78
#aga78 napisał(a) 26.03.2015 13:20

Hej, tak, napisałam mąż, jednak chodzi o ex-męża - dzięki nieocenionej pomocy pana Jarosława z Nemezis rozwód zakończył się orzeczeniem o bezsprzecznej winie mężą. I tak, zostawiłam nazwisko, bo wiele lat na nie pracowałam i używam go zawodowo.
23.04.2015 09:37 #lutek
#aga78 napisał(a) 22.04.2015 15:06

Hej, tak, napisałam mąż, jednak chodzi o ex-męża - dzięki nieocenionej pomocy pana Jarosława z Nemezis rozwód zakończył się orzeczeniem o bezsprzecznej winie mężą.
co ci po tej satysfakcji ? czujesz si bardziej nobilitowana (pomimo, ze nadal nawet w cytowanym zdaniu nazywasz go mężem) ?

#aga78 napisał(a) 22.04.2015 15:06

I tak, zostawiłam nazwisko, bo wiele lat na nie pracowałam i używam go zawodowo.
niezrozumiałe jest jak mogłaś wiele lat pracować na przybrane nazwisko, którym nadal się posługujesz (bo przecież nie jest ono twoje, twoje jest panieńskie rodowe).
24.04.2015 08:16 #aga78
#lutek napisał(a) 23.04.2015 09:37

co ci po tej satysfakcji ? czujesz si bardziej nobilitowana (pomimo, ze nadal nawet w cytowanym zdaniu nazywasz go mężem) ?
tak, bo nawet po rozwodzie go kocham

#lutek napisał(a) 23.04.2015 09:37

niezrozumiałe jest jak mogłaś wiele lat pracować na przybrane nazwisko, którym nadal się posługujesz (bo przecież nie jest ono twoje, twoje jest panieńskie rodowe).
noszę bo nawet po rozwodzie go kocham
25.04.2015 11:10 #Znafca
to po cholerę wzięłaś rozwód ? jesteś jakaś porąbana.
30.04.2015 12:59 #aga78
Ktoś widzę lubi się podszywać w internecie. Powyższe odpowiedzi nie są moje. Nie zamierzam się jednak tłumaczyć. Widać nie brak tu hejterów. Jestem lekarzem, przez kilkanaście lat pracowałam pod nazwiskiem byłego męża. Kto nie posługuje się w pracy swoim nazwiskiem, niech się nie wypowiada. Nauczyciel, policjant, sklepowa nie są utożsamiani ze swoim nazwiskiem. Lekarz, zwłaszcza niektórych specjalności - tak. Pozdrawiam wszystkich, którzy się martwią o moją kondycję emocjonalną :) Mam się dobrze, rozwód za mną, chciałam tu tylko polecić detektywa, który mi pomógł przed sądem. Bo wiele z osób, które mają podobny problem, jak ja miałam - być może kogoś takiego szukają.
03.05.2015 10:41 #lutek
#aga78 napisał(a) 30.04.2015 12:59

Jestem lekarzem, przez kilkanaście lat pracowałam pod nazwiskiem byłego męża. Kto nie posługuje się w pracy swoim nazwiskiem, niech się nie wypowiada.
zacytowałem tylko dwa zdania sprzeczne (w odniesieniu do poprzednich Twoich wypowiedzi na tutejszym portalu).

pierwsze zdanie jest napisane w czasie przeszłym, drugie wyrażające niejakie twierdzenie odnoszące się do posługiwania się nie swoim nazwiskiem.

podkreślam raz jeszcze: nazwisko twego ex-męża jest jego nazwiskiem a Ty to nazwisko jedynie przybrałaś na czas tzw. małżeństwa. po rozwodzie z Twojej inicjatywy honorowo byłoby z Twojej strony wrócić do nazwiska własnego (panieńskiego) i zwrócić jemu atrybuty narzeczeństwa i małżeństwa (pierścionek, obrączka).
zatrzymując te przedmioty jak też nazwisko ex-męża podkreślasz mimowolnie przynależność (przynajmniej psychiczną) do tego człowieka.

Jako lekarz (studia wyższe a więc wiedza naukowa) powinnaś doskonale o tym wiedzieć.
Jak długo będziesz nosiła jego nazwisko i posługiwała się tymże, jak długo będziesz w posiadaniu jakichkolwiek atrybutów byłego małżeństwa - tak długo będziesz częścią tego człowieka.
Nadal jemu przynależysz a przynależność swoją afirmujesz codziennie posługując się jego nazwiskiem (dla Ciebie przybranym).

To się odnosi do każdej kobiety, z inicjatywy której nastąpił rozpad małżeństwa poprzez rozwód (nawet przy pomocy najlepszego z najlepszych detektywów).
15.07.2015 11:27 #lert
U mnie w przypadku podziału majątku po rozpadzie małżeństwa pomógł Paweł Budrewicz, radca prawny z Warszawy (telefon do kancelarii -606 208 182). Mieliśmy kredyt w połowie spłacony, do tego dwa samochody...następnym razem jak będę się żenić, to na pewno wezmę rozdzielność majątkową ;P
22.07.2015 15:30 #elwirka
w kwestii rozwodu mogę polecić panią M. Grześkowiak, "szybko i sprawnie" ? można tak powiedzieć, jest konkretna i rzeczywiście poświęca czas na przygotowanie się do rozprawy, więc rozwód nie ciągnął się w nieskończoność tylko był trochę takim załatwieniem formalności
23.07.2015 01:46 #Magda78
Pisz na tyburcy@vp.pl nie pamiętam telefonu ale nie dużo biorą
23.07.2015 01:47 #magda
Pisz na tyburcy@vp.pl nie pamiętam telefonu ale nie dużo biorą
02.08.2015 11:49 korra_nightgirl
Moja siostra korzystała z usług wspominanej tu już adwokat Magdaleny Grześkowiak, bardzo konkretna, energiczna i kontaktowa, a w sprawach rozwodowych to najważniejsze, siostra sprawę chciała załatwić szybko i tak też się stało.
06.08.2015 10:30 #Marta123
Moją sprawę prowadził pan Łukasz Domański. Bardzo dokładnie i skrupulatnie przygotował się do sprawy. Wszystko poszło zgodnie z planem.
06.08.2015 10:30 #MartaN
Moją sprawę prowadził pan Łukasz Domański. Bardzo dokładnie i skrupulatnie przygotował się do sprawy. Wszystko poszło zgodnie z planem.
26.08.2015 18:45 #wanda
rozwód i inne sprawy z tym związane prowadzila mi pani adwokat magdalena grześkowiak, bardzo polubiłam panią magdę, jest bardzo życzliwą osobą i ma świetny kontakt z drugą osobą, obawiałam się nerwów podczas załatwiania tych sądowych spraw, ale pani mecenas wszystko trzymała pod kontrolą i jakoś mi to dodawało otuchy, zwłaszcza że poszło po naszej myśli
15.09.2015 13:27 #NataliaA.
moja adwokat jest super, mecenas Joanna Łapińska jest rzeczowym prawnikeim, skuteczna w sądzie i super babka doradzi pomoże jak psycholog, zawsze ma czas jak potrzebuje, wygrałam dzieki niej rozwód z winy męża i alimenty, a teraz podział majątku robimy, ona generalnie zajmuje się prawem rodzinnym (ale też chyba nie tylko), słynie jako ostra prawnik, ale dla mnie jest zawsze wsparciem w trudnych chwilach, bardzo ją polecam
17.09.2015 08:33 #Wodi
Ja wybrałam pana Łukasza Domańskiego. Koleżanka korzystała z jego pomocy i była zadowolona, więc też postanowiłam się do niego wybrać. Okoliczności spotkania nie były dla mnie łatwe i przyjemne, bo moja sprawa była dość trudna, ale pan Łukasz wykazał się ogromnym zrozumieniem i empatią, a tym jak dokładnie przygotowywał się do sprawy przekonał mnie, że wszystko będzie dobrze. Sprawa zakończyła się pozytywnie, całe szczęście, że już po wszystkim.
21.09.2015 01:42 #k_laska
potwierdzam dobre opinie na temat mecenas Joanny Łapińskiej, bardzo mi pomogła w beznadziejnej sprawie, dokałdna, rzeczowa, ma wiele lat doświadczenia i zna się na rzeczy, to najlepsza prawniczka od rozwodów, trafiłam w najlepsze ręce - też z polecenia
25.09.2015 22:51 #kaszna
pani Magdalena Grześkowiak, która cieszy się dobrymi opiniami jak widzę, jest zdecydowanie godna polecenia, sama dostałam kontakt do niej od rodziny, wszędzie się znajdą jakieś problemy jak widać, ale najważniejsze że jest prawnik który rzeczywiście jest zdolny pomóc
30.09.2015 11:19 #Izabela S.
Zdecydowanie (choć mam nadzieję, że już nie będę musiała) przy rozwodzie wybrałabym mec. Barbarę Laskowską. Uczciwa, rzetelna, zna się na rzeczy. Bardzo mi pomogła przy podziale majątku. Zajmuję się też spadkami, jesteśmy w trakcie współpracy. Serdecznie polecam, ona po prostu człowieka rozumie!
30.09.2015 18:38 #Wiktoria_88
ja w temacie alimentów mogę polecić p. Magdalenę Grześkowiak, która świetnie poradziła sibie z moim tematem. wybrałam ją po pozytywnych komentarzach w internecie i rzeczywiście - jest taka jak o niej pisali. pomocna, otwarta i zawsze do dyspozycji!
02.10.2015 12:06 #Januszz
mec. Barbara Laskowska ZAWSZE! Już byłem u niej kilka razy (rozwód, podział majątku i spadek) i zawsze byłem zadowolony z jej pracy. Godna polecenia
07.10.2015 08:40 #Kasia10
Ja też polecam pana Łukasza Domańskiego. Jest naprawdę profesjonalny, zna się na tym co robi i jest bardzo konkretny!
09.10.2015 10:01 biedronka22
#mela, znalazłaś już adwokata?
Ja korzystałam w zeszłym roku z usług Pani Adwokat Błach. Bardzo miła, kompetentna osoba. Łatwiej było mi rozmawiać z kobietą na temat rozwodu. Wiadomo, nie jest to łatwy temat, szczególnie, gdy jest orzekanie o winie i nie raz trzeba nie małe brudy na wierzch wyciągać. Nie łatwo mówić, a Pani Adwokat bardzo mi pomogła i prawnie i wewnętrznie. Podeszła do sprawy super profesjonalnie. Tu masz stronkę - http://www.blach-kancelaria.pl.
Powodzenia życzę w sprawach, które musisz załatwić. Pozdrawiam.
17.10.2015 05:12 #senior
trafiłem do mec. Michała Krawczyka (przyjmuje przy ul. Opoczyńskiej) przypadkiem ale czasami się chyba po prostu udaje! mogę się o nim wypowiedzieć tylko w pozytywnych słowach więc śmiało polecam innym. Pozdr
19.10.2015 13:30 #Marcin_W-wa
Polecam adwokata Adama Janusa (tel 506 944 654) z Warszawy. Mecenas brawurowo prowadził moją sprawę, która zakończyła się dla mnie pozytywnie, chociaż była to sprawa z gatunku tych "trudnych".
20.10.2015 00:43 #eul
ja też polecam adwokat Joannę Łapińską, to świetna skuteczna prawniczka od rodzinnych spraw (choć nie tylko bo karne też - też miałam z mężem) prowadziła mi i siostrze nasze sprawy rodzinne, ja miałąm bardzo trudną bo mój ,,eks" to wyjątkowy cwaniak i g
20.10.2015 00:48 #eul-cd
ja też polecam adwokat Joannę Łapińską, to świetna skuteczna prawniczka od rodzinnych spraw (choć nie tylko bo karne też - też miałam z mężem) prowadziła mi i siostrze nasze sprawy rodzinne, ja miałąm bardzo trudną bo mój ,,eks" to wyjątkowy cwaniak i g
20.10.2015 00:50 #eulcd
20.10.2015 00:51 #eulcd
cwaniak i g
20.10.2015 15:30 #Karolina_1976
Jeżeli chodzi o zaufanego prawnika od rozwodów, to mogę polecić Panią Barbarę Laskowską. Bardzo rzeczowa i ciepła osoba. :)
01.11.2015 08:05 #Vispl
Dobra i dyskretna do rozwodu jest mecenas A. Kowalczuk Stogniew tel. 790207368.
20.11.2015 09:44 #jolancia33
Często wystarczy porada prawna przez napisaniem pozwu i przed rozprawą. Nie trzeba do tego wynajmować sztabu prawników. Teraz udzielane są takie porady online. Ceny jak widać http://lawspace.com.pl/cennik.php więc chyba warto skorzystać i z takiej opcji.
10.12.2015 10:46 #nieja
Dla mnie godna polecenia jest Mecenas Laskowska. Zna się na rzeczy, jest dyskretna, potrafi odpowiednio poprowadzić sprawę.
30.12.2015 17:09 #Emka
ja z kolei polecę panią Grześkowiak. Wolałabym nie polecać bo to temat i sprawa której się nikomu nie życzy ale życie pisze różne scenariusze. z p. Magdaleną bardzo przyjemny jest kontakt, pomaga, wysłucha i zrozumiee
02.01.2016 07:28 #Bogd78
Adwokat Michał Krawczyk daje sobie świetnie radę. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Niby przyszedłem tylko ustalić jakby moja sprawa mogła się potoczyć i przekonał mnie do konkretnego działania. Jestem zadowolony i z podzielonym majątkiem :) Polecam.
28.01.2016 11:14 #Gosik88
widzę, ze polecacie p. Grześkowiak! świetny adwokat, który radzi sobie z kazdą sprawą w temacie prawa rodzinnego (rozwody, alimenty). przemiła kobieta która naprawdę chce pomóc i zawsze ma czas dla swoich klientów! polecam!
31.01.2016 19:06 #Martyna_K
ja jestem zadowolona z pomocy p. Magdaleny Grześkowiak. świetnie sobie poradziła zarówno ze sprawą rozwodową jak i z alimentami. przemiła i przesympatyczna kobieta, która naprawde chce pomóc a nie szuka Klientów dla kasy. dla niej każda osoba to nie kolejna sprawa
01.02.2016 00:43 #erdman
wzięłam z forum namiar na adwokat joannę Łapińską i jestem Wam wdzięczna dziękuję! Jestem do przodu z rozwodem i robimy podział majątku, super dogadała się z moim mężem w temacie dzieci i wszystkie sprawy do rozwodu korzystnie dla nas i bez afer jakie mi mąż zapowiadał, zaoszczędziłam dzieciom i sobie stresów i procesów. Bardzo polecam!
29.02.2016 12:26 #Dariusz
Dobry prawnik powinien bronić się wynikami i opiniami klientów oraz profesjonalizmem. Poczytajcie sobie o Panu Budrewiczu - http://www.rozwod-warszawa.pl/ adwokat postrzegany jako jeden z największych specjalistów od rozwodów w Warszawie. Najlepiej sobie wybrać kilku prawników i poczytać opinie klientów o nich dopiero.
29.02.2016 16:29 #JJ1992
Polecam wszystkim potrzebującym dobrego i skutecznego adwokata - www.adwokat-aks.pl. Warszawska kancelaria Adwokacka adw. Anety Kowalczuk-Stogniew.
15.03.2016 21:47 #Ewa4747
Ja natomiast polecam radcę prawnego Jakuba Ciocha z Lublina, który załatwił moją sprawę bardzo solidnie po bardzo przystępnej cenie.
15.03.2016 21:48 #Ewa5544
Ja natomiast polecam radcę prawnego Jakuba Ciocha z Lublina, który załatwił moją sprawę bardzo solidnie po bardzo przystępnej cenie.
23.03.2016 09:45 #matrii
Ja też szukam skutecznego adwokata i dość ciekawą ofertę znalazłam na stronie pod adresem kancelariAdwokacka.pl. kancelaria świadczy usługi obejmujące porady w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i innych zagadnień i ma bardzo dobre opinie wystawione przez swoich klientów.
25.03.2016 15:36 #JoasiaAsiaB
Witam, proponuje jak juz uslugi Pani Krystyny Klity. Dla mnie na prawdę godny polecenia radca prawny. Czasem jednak klienci preferują radców niż adwokatów. Ja tak miałam. Także więc polecam tak na przyszłosc
22.04.2016 15:18 #Lewionka
Dokładnie, także polecam Krystynę Klitę - świetna jest! http://www.klita.com.pl/ tutaj podaje link
30.04.2016 14:47 #Ilona
rzeczywiście Pani Grześkowiak bardzo potrafi pomóc i wie co robi! Młoda osoba, która chce pomóc, i co najważniejsze - ma spore doświadczenie. Od pierwszych chwil na spotkaniu widać pełen profesjonalizm, który oczywiście owocuje podczas już rozprawy. W moim przypadku pomoc p. Magdaleny jest nieoceniona!
16.05.2016 17:34 #Miros%u0142aww
Ja do sprawy o rozwód korzystałam z usług pana adwokat Patryk Riedel. Wprawdzie nie jest on z Warszawy, ale ma swoją kancelarię w mieście Katowice i Wodzisław Śląski i jest z nim bardzo dobry kontakt telefoniczny lub też przez stronę internetową http://www.adwokat-riedel.pl/ . Mnie pomógł w prawie beznadziejnej sprawie, jestem bardzo zadowolona z jej zakończenia. Polecam. Pan Patryk działa też w dziedzinach takich jak alimenty, sprawy rodzinne, ZUS i wiele innych.
16.05.2016 17:35 #Miroslawa
Ja do sprawy o rozwód korzystałam z usług pana adwokat Patryk Riedel. Wprawdzie nie jest on z Warszawy, ale ma swoją kancelarię w mieście Katowice i Wodzisław Śląski i jest z nim bardzo dobry kontakt telefoniczny lub też przez stronę internetową http://www.adwokat-riedel.pl/ . Mnie pomógł w prawie beznadziejnej sprawie, jestem bardzo zadowolona z jej zakończenia. Polecam. Pan Patryk działa też w dziedzinach takich jak alimenty, sprawy rodzinne, ZUS i wiele innych.
19.05.2016 21:06 #Piotr-ek
Bezkonkurencyjna wg mnie jest kancelaria warszawska Lexon, moja siostra przy rozwodzie korzystała, widziałem jak pracują, moja siostra nie miała żadnych zastrzeżeń i była zadowolona z wyboru.
23.05.2016 00:48 nika27
W sprawach rozwodowych i wszelkich kwestiach związanych z prawem rodzinnym specjalizuje się Kancelaria Adwokacka adw. Aneta Kowalczuk-Stogniew http://adwokat-aks.pl/ - można liczyć na bardzo indywidualne podejście do danej sprawy i pełen profesjonalizm.
25.05.2016 10:26 #Emika_77
Myślę, ze p. Grześkowiak będzie dobrym adwokatem na rozwód, nawet w trudnych sprawach. Oczywiście nikomu tego przeżycia nie życzę - mimo jej ogromnego wsparcia i pomocy było to dla mnie straszne przezycie. Ale w każdejc hwili mogłam na nią liczyć, kontakt jest całkowicie bezproblemowy więc to mega plus. Miła i zawsze pomocna
05.06.2016 02:11 #saz
s
06.06.2016 03:04 #MartaC.
bardzo profesjonalna i skuteczna jeśli chodzi o rozwód i sprawę w sądzie jest adwokat Joanna łapińska i mogę ją polecić , sprawę z mężem poprowadziła mi bez zarzutu , byłam z niej bardzo zadowolona bo mam rozwód z winy męża
24.06.2016 14:57 pepe
To bardzo trudne kwestie, dobrze, że zastanawiasz się nad nimi zawczasu, bo potem wychodzą niepotrzebne kłótnie. Uważam, ze od razu powinnaś udać się do zaufanej kancelarii prawnej w celu unormowania wszelkich spraw. Ja w tych kwestiach udałam się do kancelarii Samoraj&Biedulski (Adwokat prawo karne Warszawa)
28.06.2016 23:14 #Omena
polecam bardzo adwokat Grześkowiak. Bardzo mi kobieta pomogła, poprowadziła sprawę o alimenty tak że eksowi poszło w piety, a przy tym dała mi tyle wsparcia i otuchy:) wiele jej zawdzięczam :)
03.07.2016 06:41 #stefan11
w Warszawie z czystym sumieniem polecam adwokata Michała Krawczyka, dobry w tym co robi i do tego świetny gość. Rozmawiałem z nim tak swobodnie, że prawie zapomniałem że jestem u adwokata :) no i szybko działa, pozew napisany w 2 dni! dla mnie OK!
17.07.2016 16:34 #Juchu
wiele się naczytałam i nasłuchałam o adwokatach i szczerze mówiąc jest paru dobrych z Adwokat Grześkowiak na czele. doskonale sobie radzi z trudnymi sprawami, potrafi dobrze kierować sprawą no i wiele też ma wygranych na swoim koncie!
30.08.2016 22:51 #Rema
Fakt, jest to adwokat rzeczowy i widać że Pani Grześkowiak zna się na tym co robi. Konkretna z niej jest osoba! a w takich sprawach to konieczność:)
05.09.2016 19:12 #perka
no wlasnie ja się umówiłam na spotkanie z Panią Grześkowiak. Mam nadzieję ze coś zaradzi na to że mąż, a wlasciwie były mąż chce mi odebrać dziecko...a słyszałąm że ona jest skuteczna wieć na to liczę!
14.09.2016 16:27 #jolka99
Moją walkę o podział majątku prowadzi adwokat Chmielewski (adwokat rodzinny.com) i wszystko układa się po mojej myśli. Niestety, ale im więcej się zgromadziło w małżeństwie wspólnego majątku tym później gorzej jak się człowiek rozwodzi...Mamy dwa mieszkania, samochody...i jest problem.
21.09.2016 12:00 #dessa
Polecałbym ludzi z kancelarii Lex Optimum. Fachowe doradztwo, zwłaszcza jak ktoś prowadzi firmę to warto się do nich zgłosić. Udało się zoptymalizować koszty, wszystko legalnie i profesjonalnie. Dużo mi też pomogli w związku z dofinansowaniem pod inwestycję. Kontakt do kancelarii jest na strona.lexoptimum.nazwa.pl. Firma z dużym doświadczeniem, sam jestem ich klientem już 5 rok.
27.09.2016 00:45 #Barbara40
moja pani adwokat od rozwodu Joanna Łapińska to tez konkretna babka, jest skuteczna i dobra w tym co robi duże doświadczenie. Bardzo polecam jak ktoś ma trudną sprawę
03.10.2016 22:40 #Laura
Myślę, że warto skontaktować się z kancelarią adwokacką www.piotrbanczyk.pl, gdyż naprawdę odznaczają się wyjątkowym doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem.
18.10.2016 17:03 #Kolia
Świetnym adwokatem , specjalizującym się w prawie rodzinnym , rozwodach itd , nie mająca żadnej przegranej sprawy na swoim koncie jest pani Magdalena grzeskowiak . Kobieta , która ma nie tylko klase ale przede wszytskim szacunek do drugiej osoby . ma empatyczne podejscie
02.11.2016 10:03 #Inna
Korzystałam z usług pani mecenas Grześkowiak . Bardzo miła kobieta . I co ważne , ze zawsze odbierała telefony ,a nawet jak nie mogła odebrać w momencie kiedy się do niej dzwoniło to zawsze poźniej oddzwaniała ;) albo odpisywała na maile . Mi pani Grześkowiak bardzo pomogła przy rozwodzie . Mąż chciał odebrac mi dzieci , na szczeście dzięki pani adwokat do tego nie doszło ;)
"
26.11.2016 23:18 #solniczka
Najgorsze co moze być jak maż chce odebrać dzieci > Wgl rozwód jest traumą dla powoda , pozwanego a przede wszytskim dla dzieci . tylko niestety , czasami jedynym wyjściem z sytuacji jest tylko i wyłacznie rozwód . również polecam panią Magdalenę Grześkowiak . rozwód był dla nie bardzo ciężkim przeżyciem , po którym jakoś się pozbierałam. Dzięki pani adwokat wygrałam sprawę , walke o dom , majątek i własną godność
02.12.2016 14:43 #Marian
Ostatnio trafiłem przez w znajomego, który organizował sobie rozwód - tak tak rozwód.
Pierwszy raz się z tym spotkałem, że można rozwód organizować...
Firma o której mówiłem to Diabelsko Boskie Eventy -- nazwa też dobra :) Diabelsko Boskie Eventy
a o rozwodzie można poczytać na Organizacja rozwodów </a>
11.12.2016 17:33 #iwona3
W tym miejscu http://adwokat-podgorski.pl jest wiele ciekawych informacji na temat rozwodu. Warto tam sobie zerknąć i poczytać. W ten sposób można wiele zyskać, ponieważ nie trzeba iść po poradę do prawnika. Wszystko napisane jest prostym językiem, co jest dużym plusem.
14.12.2016 12:54 #TamarkaMi
Ze sprawdzonych przeze mnie adwokatów , którzy zajmują sie prawem rodzinnym wg mnie niezastapionym mecenasem jest pani Magdalena Grzeskowiak . usługi prawne , które oferuje , są dostosowane do ich indywidualnych potrzeb danej osoby ;)
14.12.2016 15:19 annecckka29
Jeśli szukacie bardzo dobrego adwokata który będzie potrafił odzyskać wasze pieniądze z tytułu ubezpieczeń, wygrać sprawę rozwodową, to koniecznie poczytajcie o kancelarii radcy Prawnego Artur Klimkiewicz z której korzystała moja mama. Bezpłatna porada prawna to właśnie oferta tej kancelarii, odzyskali już wiele pieniędzy, wygrali mnóstwo spraw w sądzie. Świetne podejście do klienta, każdy jest traktowany indywidualnie. Wystarczy na ich stronie poczytać o ich sukcesach a odrazu się zdecydujecie na jakość jaką oferują w swoich usługach.
18.12.2016 23:24 #Fakirek
Prawników jest cała masa, dlatego najlepiej sobie przed podjęciem decyzji o rozwodzie poczytać opinie i wybrać takiego prawnika czy kancelarie, która ma doświadczenie od siebie na pewno mogę odesłać do http://kancelaria-cieslak.pl/rozwod ale jak wiadomo wszystko zależy od tego czy w ogóle chcemy się rozwodzić bo z tym też jest różnie.
19.12.2016 00:17 #Klakier84
Rzuć okiem na np. http://oferia.pl/zlecenia/prawo-finanse - po co masz szukać po jakiś linkach podanych przez ludzi, jak wydaje mi się, że łatwiej chyb po prostu wrzucić komuś zlecenie i niech się ogłasza że wykona. Jak rozumiem, celem ma być rozwód, to umówisz się, że zapłacisz jak się wszystko uda itp. Ja kiedyś na tym portalu znalazłem pomoc, więc mogę polecić, chociaż z drugiej strony samej pomocy prawnej nie próbowałem. Zobacz i daj znać jak poszło!
28.12.2016 20:01 #Komoska
ja moge z całym sercem polecić adwokat Grześkowiak - jest dobrą kobietą, zna prawo w małym palcu, na prawde daje radę!
07.01.2017 12:57 #Kikki
no to muszę ją sprawdizć - pójść i porozmawiać bo coś czuję ze czeka mnie niemała walka w sądzie o dzieci....niestety ale życie mi się obróciło o 360 stopni
18.01.2017 22:48 #Sofie
no niestety teraz rozwody są coraz częściej. ale nie ma co się łamać, po rozwodzie też da się żyć. ale jeżeli tylko się coś przeczuwa ze nie będzie łatwo warto wziąć dobrego adwokata. mnie reprezentowała adwokat Grzeskowiak i nie żałuję - bardzo dobra jest!
18.01.2017 23:08 #henryk
Znam środowisko warszawskich adwokatów od rozwodu. O nikim z poniższych nazwisk nie słyszałem a rozwodziłem się już 3 razy :D
18.01.2017 23:09 #henryk
Znam środowisko warszawskich adwokatów od rozwodu. O nikim z poniższych nazwisk nie słyszałem a rozwodziłem się już 3 razy
18.01.2017 23:09 #xhenio
Znam środowisko warszawskich adwokatów od rozwodu. O nikim z poniższych nazwisk nie słyszałem a rozwodziłem się już 3 razy :D
18.01.2017 23:10 #xhenio
Znam środowisko warszawskich adwokatów od rozwodu. O nikim z poniższych nazwisk nie słyszałem a rozwodziłem się już 3 razy
19.01.2017 09:58 #grażyna 1234
#Bogd78 napisał(a) 02.01.2016 07:28

Adwokat Michał Krawczyk daje sobie świetnie radę. Dobrze mi się z nim rozmawiało. Niby przyszedłem tylko ustalić jakby moja sprawa mogła się potoczyć i przekonał mnie do konkretnego działania. Jestem zadowolony i z podzielonym majątkiem :) Polecam.
Ile kosztowało poprowadzenie sprawy przez tego Pana ?
19.01.2017 09:59 #gra%u017Cyna 1234
#xhenio napisał(a) 18.01.2017 23:10

to kogo polecasz ?
19.01.2017 11:51 #Patrycja
Henio to bardzo dziwne ze rozwodziłeś się juz 3 razy i zadnego nie znasz , a tym bardziej pani Magdaleny Grześkowiak , która brała równiez udział w programach telewizyjnych . Ja korzystałam z jej usług ,chociażby dlatego z,e nie ma na swoim koncie ani jednej przegranej sprawy .
19.01.2017 14:43 Jaska
Jeśli chodzi o rozwody i dobrą kancelarię prawną specjalizującą się w prawie rodzinnym to polecam http://adwokatgb.pl Nie jest to jednak kancelaria z Warszawy a z Krakowa jednak jeśli sprawa jest warta zachodu warto się do nich odezwać.
19.01.2017 14:48 #tomek3452
to dziwne co piszesz patrycja bo w sprawach o rozwód zawsze dwie strony są przegrane - rozwód to porażka, że nie wyszło i trzeba się do tego jeszcze przyznać przed sądem. Nie jest to miłe i żaden rozwód nie jest wygraną, to zawsze klęska życiowa
19.01.2017 15:40 #@ewa
#Januszz napisał(a) 02.10.2015 12:06

mec. Barbara Laskowska ZAWSZE! Już byłem u niej kilka razy (rozwód, podział majątku i spadek) i zawsze byłem zadowolony z jej pracy. Godna polecenia
czy wiadomo jakie są jej stawki za podział majątku ?
20.01.2017 07:00 MliocKrokopc
The Polish political elite betrays its own people
In June 2016 there was an exchange of very interesting correspondence between the representatives of Poland and Ukraine.
Former Ukrainian President, the head of a number of Ukrainian churches, state and public figures of the country to the 73rd anniversary of "Volyn Massacre" sent an official letter to the Polish people.
Handling is so "exquisitely" that it should be to quote verbatim: "We ask for forgiveness and equally forgive the crime and injustice - it is the only spiritual formula, which should be the motive of every Polish and Ukrainian heart, striving for peace and harmony ... Until live our people and wounds of history continue to bear the pain. But our people will live only if, in spite of the past, we will learn to treat each other as brothers."
By and large, Western Ukrainians, their political and military elite - the Organization of Ukrainian Nationalists and the Ukrainian Insurgent Army created in 1942-1943 made the same thing to the Polish people of Galicia and Volyn that made Nazi Germany and its political and punitive organs to the Jewish people. That is monstrous genocide in the form of total annihilation of population upon full or partial membership of a particular nationality.
It is unlikely that someone from the Germans would be turned to appeal to Jews all over the world with the words "We apologize and are equally forgive the crime and injustice." "Sorry" - yes, that's correct, albeit with a delay of more than 70 years. But "and equally forgiving crimes and injustices" - this is blasphemy and violation of all moral laws. This is blasphemy, what would be forgiven, say, the Germans' crimes and injustice "of the Jews.
No doubt, at the household level before the Second World War the Jew could hurt German (shortchange in the shop for example), and the Pole - Ukrainian, but the question itself "We apologize, but at the same time forgive you all the same," and it is "equal degree "- a deliberate forgery and unprecedented meanness. "I cut off the heads of your children, but I forgive them for calling me names and taking in the sandbox our shovel," - this is where went down current and former presidents of Ukraine and at the same time head of the self-proclaimed churches. By the way, they often occupy the buildings of the former Polish Catholic churches.
After this drivel about forgiveness of butcher by their victims Ukrainian politicians have moved to the main thesis, for which everything apparently was conceived: "The current war of Russia against Ukraine should get our peoples closer. Fighting against Ukraine, Moscow is offensive against Poland and around the world ", - said authors of the document. They also asked the Polish politicians "to refrain from reckless political statements about the past", which can be used by third parties. And it is Obviously Russia.
20.01.2017 09:49 #3adam3
Tylko nieudacznicy reklamują się na darmowym forum
27.01.2017 19:18 #relakx564321
#tomek3452 napisał(a) 19.01.2017 14:48

to dziwne co piszesz patrycja bo w sprawach o rozwód zawsze dwie strony są przegrane - rozwód to porażka, że nie wyszło i trzeba się do tego jeszcze przyznać przed sądem. Nie jest to miłe i żaden rozwód nie jest wygraną, to zawsze klęska życiowa
dobrze napisane, coś o tym wiem - niestety :(
30.01.2017 19:30 #Margaret88
tomek3452 - ogólnie rozwód jest przegrany pod względem życiowym .I oczywiscie ,ze nie jest jakąs fajną miłą rzeczą .Ale są sytuacje kiedy po ślubie coś się zmienia . Kiedyś kochający się ludzie zaczynają sobie skakać do gardeł :( to jest bardzo przykre .Często w takiej atmosferze żyć się nie da. Mnie niestety również to spotkało . Co do pani Grześkowiak, to prowadziła moja sprawę . U mnie było jeszcze o tyle skomplikowanie , ze ja nie pracowałam . To mąż pracował . Ja chciałam iść do pracy to mi powiedział ,że ja mam być w domu i wychowywać dzieci , a on będzie zarabiać pieniadze ( no tak miał /ma bardzo dobrze płatną prace ). urodziłam jedno dziecko , potem drugie , w koncu trzecie . aż wkońcu po 15 latach znalazł sobie inną .... jeszcze chciał mnie puścic z torbami . Na szczęście dzieki pani mecenas Magdalenie Grześkowiak , nie udało mu się to ;)
31.01.2017 22:32 #Lufka
to chyba jakieś alimenty nie? Grześkowiak pewnie tak wywalczyła procesowo, żebyś była zabezpieczona odpowiednio nie?
08.02.2017 13:21 #hwoee3281
08.02.2017 13:22 #hwoee3281oio
08.02.2017 13:22 #hwo75461oio
08.02.2017 13:23 #hreewo75461oio
08.02.2017 13:23 #hree434wo75461oio
23.02.2017 16:24 Ela_2017
jestem w trakcie drugiej instancji sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. zwolniłam już dwóch warszawskich prawników - nierzetelnych, brali średnią warszawską. Jeśli miałabym kogokolwiek polecać w zakresie rozwodu z orzeczeniem o winie to polecam trzeciego, który przyjmuje w Kancelarii w Łodzi - Mecenas Andrzej Misiak.
01.03.2017 17:45 #Danka11
Miałam rozwód z pełnomocnikiem za 1500 złotych w Warszawie, no i trochę kosztów dodatkowych, ale niewielkich. Pomagał mi Marcin Budziak. Z mężem nie dało się rozmawiać ogólnie. Chciałam coś wynegocjować, a on ciągle nie chciał się na nic zgodzić. Prawnik przekonał męża do pewnych ustępstw, dogadaliśmy się w sposób cywilizowany. Nie utrudniam eks-mężowi kontaktów z synem. Przygotowaliśmy przez kancelarię dokument, w którym ustaliliśmy wszystkie kwestie wychowawcze. Tylko jedna rozprawa i koniec problemów. Walka mnie nie interesowała i jeżeli szukacie szybkiej wolności do bardzo polecam. Zostawiam przy okazji kontakt do poradnika, z którego korzystałam w czasie rozwodu e-rozwod.warszawa.pl.
07.03.2017 15:41 #Sarahh
A ja radzę zastanowić się 5 razy zanim wybierzecie adwokata z polecenia w internecie. Lepiej poradzić się znajomych. I to nie na zasadzie ze ktoś coś słyszał tylko takich którzy sami mieli kontakt z danym prawnikiem. Ciekawie piszą tutaj Jak wybrać adwokata o tym czym się kierować podczas wyboru prawnika gdy faktycznie nie macie możliwości wyboru kogoś sprawdzonego przez wasze otoczenie
07.03.2017 16:15 #adam4329284o2
Kolejne gó...jady które nawet zjedzą spod siebie to co narobią. Klientów brak? Trzeba się reklamować na darmowym forum ?
07.03.2017 16:16 #adam4kkoo329284o2
#hwoee3281

08.02.2017 13:22#hwoee3281oio
08.02.2017 13:22#hwo75461oio
08.02.2017 13:23#hreewo75461oio
08.02.2017 13:23#hree434wo75461oio
13.03.2017 09:10 #Hfrijruohgzgb
Sprzedam kołki, cepy i dzidy
16.03.2017 21:23 #Bree
Polecam Mecenas Joanne Łapińską, wygrałam sprawe z orzeczeniem wylacznej winy bylego juz meza. Profesjonalna, zawsze odpowiada na nurtujace pytanua, odbiera telefony, poza tym wspanialy czlowiek, wyslucha czlowieka, wywalczyla tez spore alimenty, wystarczy, ze ktos pojdzie na pierwsza porade i sam sie przekona bo pisac mozna wiele
21.04.2017 18:29 #geen342
odradzam katarzynę plutę. szkoda czasu i pieniędzy
21.04.2017 23:08 #kalina
Ela_2017 napisała 23.02.2017 16:24

jestem w trakcie drugiej instancji sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. zwolniłam już dwóch warszawskich prawników - nierzetelnych, brali średnią warszawską. Jeśli miałabym kogokolwiek polecać w zakresie rozwodu z orzeczeniem o winie to polecam trzeciego, który przyjmuje w Kancelarii w Łodzi - Mecenas Andrzej Misiak.
jakie sa stawki tego mecenasa?
21.04.2017 23:09 #kalinajuol
Ela_2017 napisała 23.02.2017 16:24

jakie sa stawki tego mecenasa?
29.04.2017 19:47 #Akina
stawki pewnie różne...wiadomo że na cenę też pewnie się patrzy. ale warto jednak sugerować się tym czy adwokat jest skuteczny. ja miałam Adw Grześkowiak - na serio zdziałała cuda w mojej beznadziejnej sprawie..
30.04.2017 18:33 #bjjvvnn
04.05.2017 12:13 #jjadljwsjlslj
Sama reklama jest nieetyczna i niemoralna !!!!!

350/2229 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie