REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Admus - nie polecam tego zarządcy

 drwalus

06.12.2015 13:41

Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu zarządcy nieruchomości na swoim osiedlu to raczej nie polecam firmy Admus. No chyba ze chce aby administracja bardziej dbała o interesy dewelopera niż mieszkańców :)

# Darek

17.01.2016 16:55

Ooo widzę że nie tylko my się na nich przejechaliśmy :)

# Mirek77

31.01.2016 17:19

Hmm, a mógłbyś coś więcej napisać? Bo my akurat szukamy zarządcy i Admus złożył nam ofertę. Póki co jednak, jak czytamy, to niespecjalnie ich się poleca.

REKLAMA

# Maciej

17.03.2016 10:07

Jeżeli szukacie zarządcy to zerknijcie na ofertę LemmonHouse. U nas dbają o osiedle i jest w porządku, czasami zdarzają się nieporozumienia, ale zawsze są szybko rozwiązywane i ogólnie to ludzie są zadowoleni z ich usług. Dbają o porządek na osiedlu i ciszę, wcześniej jak mieliśmy innego zarządcę to był problem z doproszeniem się o wymianę niedziałającej żarówki oświetlającej klatkę schodową.

# trolluss

23.04.2016 17:40

Tylko nie tego Lemmon pseudoprofesjonalną firmę! My się ich pozbyliśmy jakiś czas temu. Szkoda gadać tak nami zarządzili....

# cytryna98

29.04.2016 12:50

Też kiedyś nadzialiśmy się na nieuczciwego zarządcę... Ale odkąd działa u nas firma Progresline, to jest spokój :)

REKLAMA

# korter

26.05.2016 09:26

Sprawdzona firma, zarządzają u nas, ale również i na terenie całej Polski. Pytanie jakie macie oczekiwania. Zobaczcie to https://integrummanagement.pl/ Akurat teraz nie ma większych problemów z zarządcami, jest ich wielu, ale trudniej już znaleźć kogoś rzetelnego.

# lilka91

01.06.2016 10:41

Nigdy nie miałam do czynienia z tym zarządcą. Od kilku lat administracją na moim osiedlu zajmuje się firma Twoja Posesja i jak dotąd nie było na nich żadnych skarg czy uwag. Wszystko odbywa się terminowo, mieszkańcy mają dobry kontakt z zarządcą.

# miras

05.06.2016 17:51

Widzę że z tym Admusem niezłe jaja. Składali do ans ofertę jakiś czas temu, ale słyszeliśmy o nich właśnie raczej słabe opinie.

REKLAMA

# Tomek005

03.08.2016 12:55

Ja polecam firmę PROVISOR http://www.provisor.pl/

# maolajka

15.08.2016 10:46

Ja nie polecam firmy At Home. Administrator typu yeti - podobno jest ale nikt nigdy go nie widział...

# z worka

15.08.2016 15:14

Z zarządcami nieruchomości wygląda wszędzie tak samo. Na pierwszym spotkaniu "cud miód i szydło" - super zarządca a jak już podpisze się umowę o zarząd nieruchomości to pierwsze trzy - sześc miesięcy jest ok a później trzeba się o wszystko prosić tak jak by zarzadca był pracodawca a zarząd wspólnoty pracobiorca -

REKLAMA

# aneta62

31.08.2016 22:37

Mieszkam w bloku, gdzie zarządzaniem zajmuje się firma Progresline. Nie wiem jak inni zarządcy, ale na nich nigdy nie było żadnych skarg

# rome92

09.09.2016 15:35

U mnie działa firma Progresline. Nigdy nie było skarg na ich prace

# kinol

02.10.2016 11:26

#z worka napisał(a) 15.08.2016 15:14
Z zarządcami nieruchomości wygląda wszędzie tak samo. Na pierwszym spotkaniu "cud miód i szydło" - super zarządca a jak już podpisze się umowę o zarząd nieruchomości to pierwsze trzy - sześc miesięcy jest ok a później trzeba się o wszystko prosić tak jak by zarzadca był pracodawca a zarząd wspólnoty pracobiorca -
Dokłądnie. U nas tak właśnie było z firmą Admus dopóki nie pogoniliśmy ich. Bez żadnej żenady stawiali interes dewelopera nad interes wspólnoty. Omijać szerokim łukiem

REKLAMA

 Misza82

16.10.2016 14:19

Szukam opinii o tym zarządcy - https://lux-dom.pl. Właśnie jesteśmy na etapie wyboru a oni dostarczyli jedną z lepszych ofert. Ktoś coś miał z nimi do czynienia?

# gukor

09.06.2018 14:46

#Tomek005 napisał(a) 03.08.2016 12:55
Ja polecam firmę PROVISOR http://www.provisor.pl/

Bsolutnie nie polecam tej firmy !

# Gościu

18.07.2018 15:06

Tak trochę czytam ze zdumienie, bo nasza wspólnota akurat jest zadowolona bardzo z Admusa - rozwiązania internetowe, głosowanie online etc. nikogo nei trzeba poganiać. Oni są spogo w gruncie rzeczy, a że czasem nie od razu Rzym zbudowano - cóż inni zarządcy też się gramolą czasem. To trudna robota.

REKLAMA

# syfff reklamaa

18.07.2018 15:29

kał mi nie wychodzi taki jak powienien, wychodzi urwany a powienien cały....co robić?
ktoś coś ???
pomocy

# JulitaSZ

24.07.2018 11:50

Ogólnie a administratorami jest tak, że do póki się nie trafi na naprwawdę fatalnego to się na swojego zawsze narzeka. My kiedyś byliśmy obsługiwani przez Admusa ale zrezygnowalismy za namowa fajnej firmy. Niestety teraz jest jeszcze gorzej a wręcz tragicznie. Powrót do średniowiecza...

 nawoli

26.07.2018 11:29

Nie wypowiem się o tym konkretnym zarządcy ale niestety śmiało mogę stwierdzić że wszystkie spółdzielnie w kraju szczególnie po ostatnich miesiącach powinny zostać skontrolowane oraz koniecznie przejść http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/. Wydaje mi się że takie instytuvje powinny być kontrolowane jak najcześciej

REKLAMA

# syfff reklamaa

26.07.2018 13:34

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ??

# mamamia

12.02.2019 12:32

U mnie od niedawna jest Integrum Menagement. Myślę, że cała wspólnota podchodziła na początku do nich z rezerwą po przeżyciach z poprzednim zarządcą, ale wygląda na to, że wreszcie trafiliśmy na uczciwych ludzi. Ceny mają dobre, a i na jakość nie musimy narzekać, więc myślę, że to dobra firma.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:23

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

# Michał89

01.08.2019 13:04

tego zarzadcy akurat nie znam to sie nie wypowiem ale jak mieszkalismy na Białołęce to cyrki byly z zarzadcami co jeden to gorszy sie trafiał, problemy takie ze glowa mala.. nie wszyscy sie do tego nadaja po prostu... teraz juz po przerowadzkce jestesmy, mamy zarządce Fadrowskiego i jest inaczej, działają i w wawie i okolicach, szczegolnie fajny kontakt z panią Ula i panem Łukaszem, pomocni są. Co do administracji mozna przegadac temat jak cos komus nie pasuje i zgłosić swoje ale, calkiem nieźle współpraca przebiega..o integracje dbaja nawet dzien dziecka u nas w Pruszkowie na samrackiej zorganizowali, dzieciaki sie cieszyly a i okazja byla zeby sasiadow poznac bo tak to kazdy zamkniety w domu nawet nie bardzo sie wie z kim sie mieszka w jednym bloku na jednym osiedlu

# Artur21

26.08.2019 09:38

To nigdy nie jest łatwy wybór, więc wiem o co chodzi. U nas decyzja była podejmowana dość długo, więc też rozumiem, że człowiek po jakimś czasie robi się zniechęcony, normalne. W chwili obecnej sprawdza nam się fajnie integrum management. Może nie są bez wad, ale ogółem działają sprawnie i co ma być zrobione jest zrobione. Myślę, że większość nie narzeka. A czepialscy zawsze się znajdą, więc nie ma co na to patrzeć.

# Bololo

09.12.2019 16:07

My z kolei wymieniiśmy kilka temu Integrum na Admus i jesteśmy mega zadowoleni. Złego słowa nie powiem na obecną firmę administrującą naszą włąsnością. A na poprzednią mógłbym. Admus się spisuje!

# majunia

30.03.2020 13:06

Naszym zarządcą jest Integrum Management i świetnie wywiązuje sie z umowy. Zarządca jest bardzo terminowy i widać że angażuje się w pracę. Problemy rozwiązuje od razu i nie ma z nim utrudnionego kontaktu. W każdym razie my jestesmy zadowoleni :)

# Sabrina

06.05.2020 14:10

U nas zarządcą jest Altiplano i większość mieszkańców osiedla jest zadowolona. Dobrze dbają o nasze wspólne interesy, mądrze gospodarują powierzonymi środkami.

# MartaK

29.06.2020 13:30

#majunia napisał(a) 30.03.2020 13:06
Naszym zarządcą jest Integrum Management i świetnie wywiązuje sie z umowy. Zarządca jest bardzo terminowy i widać że angażuje się w pracę. Problemy rozwiązuje od razu i nie ma z nim utrudnionego kontaktu. W każdym razie my jestesmy zadowoleni :)

Zgadzam się, Integrum Management daje w 100% radę. Świetnie wywiązują się ze swoich zadań.

# Patrycja

03.08.2020 09:33

U nas jest Integrum Management i jest ok. Jak do tej pory sprawują się super.

 Hetman12

07.06.2021 16:58

Nie polecam. Straszni krętacze. Na początku pięknie, a potem tylko gorzej. Nie proponują, żadnych uchwał, praktycznie mieszkańcy są dla nich tylko dojnymi krowami. Zachowanie w stosunku do mieszkańców pozostawia wiele do życzenia. Oszukują, kłamią niszczą. Tylko uciekać od nich jak najdalej

# Zarząd Wspólnoty

09.08.2022 22:02

Ja również potwierdzam że to krętacze, nic nie robią tylko same ozdoby świąteczne i kilometrowe elaboraty o niczym, a budynek popada w ruinę

# Marko

12.10.2022 23:13

Oj krętacze ! Pewnej jest, że jak ADMUS zarządza to macie maszt telefonii komórkowej.

# retegie

07.11.2022 16:25

oj znależć odpowiedniego zarządcę nie tak łatwo coś o tym wiem. my sami zmienialiśmy bo poprzednicy okazywali się nieudolni. Ale Zarządca Artur Fadrowski daje radę, nawet przy dużych wspólnotach. Przepływ informacji jest szybko, a administratorzy skuteczni w swoich działaniach.

# Rada Wspolnoty

28.02.2023 09:47

Nie polecam ADMUS, super tylko na początku, później olewka, nie odbieranie telefonów, brak odpisywania na emaile. Dobrzy aktorzy, liczy się tylko dla nich ich PR, kosztem dobra Wspólnoty. Kiedyś może i była to dobra firma teraz już idą na masówkę. Wspólnoty od nich przychodzą ale pozostałe odchodzą i tak będzie się kręcić.

# Paweł

16.03.2023 19:59

Ogromne osiedle w Warszawie i problem z Admusem. Początki były obiecujace, tak jak piszecie powyżej a później tylko gorzej. U nas jest jeszce problem z zarządem który jest wyjatkoo niekompetentny i do tego arogancki. Admus, no cóź. Porażka porażek. O nic sie doprosić nie można. Trzeba wydzwaniać kilka razy o byle co. Robią co im się podoba bez żadnych konsultacji z mieszkańczami. Wcale nie dbają o osiedle. Nie odpowiadają na maile. Nie odbierają telefonów. Dział techniczny robi łaskę ze wszystkim. Są aroganccy i zawsze najmadrzejsi. Poprzedni zarządca-LuxDom też kłopotliwy i leniwy ale Admus prześciga ich pod każdym względem, na niekorzyść, oczywiście. Do tego leniwy zarząd i klapa totalna.

# Janek Dolina

28.04.2023 19:45

Tak to może być prawda Admus też w Zielonej Dolinie 2, bo kombinuje z antenami i to może być pewnie jakiś uklad ? Oby ludzie nie dali się zrobić.

# Zymbut

08.05.2023 10:24

Podajemy lokalizację (wspólnotę), wtedy opinia ma wartść i sens; p. Pawle - czy tu nie chodzi o Wilanów ?

# Gromi

07.12.2023 11:46

Naistotniejszy w tym wszystkim jest brak wynagrodzenia zarządu, tak by był fikcyjny, wtedy chulaj dusza piekła niema, wszystkie zakupy po znajomości i po kryjomu.

# Rerekumkum

15.12.2023 20:59

Taak, początki zawsze obiecujące, a później zmiany, zmiany! :) Taki standardzik, niektóre WM dają się nabrać na ten brak wynagrodzenia zarządu, który popłynie przez firmy znajomych.. cóż. :)

# Robert W.

01.03.2024 21:14

Adamus to najgorsze co mogło spotkać osiedle Ostoja Wilanów.Od prawie dwóch lat "zarządzają" Ostoją. To "zarządzanie" polega na nic nie robieniu,ciągłym straszeniu mieszkańców i bezhołowiem.Robią co chcą bez żadnej konsultacji z mieszkańcami. Zwolnili kilku pracowników ochrony zostawiając tylko dwóch panów na tak ogromne osiedle.Adamusowi trzeba wszystko podać na złotej tacy inaczej nic nie widzą i nie tkną palcem.Roślinność na osiedlu zaniedbana. Brudno wszędzie. W śmietniku brud i smród. Drzwi do śmietników zdewastowane. Adamus doprowadził to osiedle do ruiny. Zarząd nic nie robi. Nie reaguje na pisma mieszkańców, nie odpowiada, bo tak im wygodnie. Z zarządem nie ma żadnego kontaktu.Zarząd jest tylko na liście płac wspólnoty. Co rok sobie pensje podwyższają i przy okazji fundusz remontowy. Nie potrafią uregulować zasad parkowania na osiedlu. Ochrona nie widzi nieprawidłowo zaparkowanych obcych aut. Auta pod nadzorem ochrony parkują jak im się podoba zostawiając chodniki / wjeżdżają tyłem na chodnik utrudniają znacznie poruszanie pieszym/ parkują wzdłuż chodnika. Ochrona nie reaguje. Pracowników ochrony nie widać. Nie ma ich. Księgowość nie informuje o zmianach w opłatach za to bardzo szybko wysyła wezwanie do zapłaty i oczywiście straszy. Kontakt z księgowością żaden. Jak już jest rozmowa to bardzo ostra i roszczeniowa. Na zawiadomieniach o zmianie opłat jakieś dziwne i niezrozumiałe skróty. Nie wiadomo o co chodzi. Zawiadomienia nie jasne. Na osiedlu ciemno, bo zarząd nakazał wyłączanie oświetlenia a to które działa to ciągłe awarie. Na klatkach schodowych albo świeci się kilkanaście żarówek ciągle albo żadna. Marnotrawstwo niepojęte.Korzyści z instalacji fotowoltaicznej żadne, owiane tajemnicą.Pracownicy administracji /Adamus/ nic nie wiedzą. Choć obostrzenia covidowe już dawno zniesione Adamus z uporem maniaka organizuje tylko zdalne zebrana roczne. Dostęp do takich zebrań znacznie utrudniony i ograniczony. Frekwencja miniamalna.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA