REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

31.05.2012 Dancehall Masak-Rah - Alozade @ 55

 Klub 55

29.05.2012 01:03

Dancehall Masak-Rah - Alozade z Jamajki w Warszawie!
31 Maja 2012 robimy pierwszą imprezę w czwartek z gościem z Jamajki! Naszym gościem będzie ALOZADE!
Ten utalentowany DJ na oficjalnych nagraniach pojawił się pod koniec lat '90. Ciekawym flow, głosem i tekstami szybko zyskał wielu fanów na Jamajce w USA i Europie.
To razem z Vegas'em i Hollow Point'em nagrał mega hit "Under Mi Sensi" na riddimie Clappas a wcześniej podbił rankingi tjunem "Nuh Pet Gal. W latach 2000-2010 Alozade nagrywał chyba na każdym poważnym riddimie z Jamajki. Na rytmie Matrail Arts, który doczekał się najwięcej wersji w zeszłej dekadzie Alozade nagrał aż dwa tjuny, potem wrócił z nowej wersji Baddis ze swoim tjunem "Bad Out Deh" zaliczając kolejny numer 1 wszystkich rankingów Dancehall.
Ten człowiek nawija jak karabin maszynowy, więc kto jeszcze nie zna jego muzyki może nam śmiało zaufać, gwarantujemy że się nie zawiedzie.
Jako, że w przyszłym roku mija 10 lat od wydania Clappas'a organizujemy specjalne wykonanie "Under Mi Sensi" w obecności jeszcze jednego specjalnego gościa tej imprezy.
GOŚĆ SPECJALNY: ALOZADE Z JAMAJKI
MARIKA (Razem z Alozade wykonają "Under Mi Sensi" na Clappasie!)
MASAKRAH EKIPA (Yurek Dres, 27Pablo, Drivah, Mothashipp, Sinus)
Cena biletu: 15zł
Start: 22:00
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy